Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: managa
2012-03-03, 08:06
BIESZCZADY 2012 - czyli Dominator Off Road Expedition
Autor Wiadomość
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2012-02-23, 00:04   BIESZCZADY 2012 - czyli Dominator Off Road Expedition

W skrócie:

termin - na razie dowolny, jak puszczą śniegi, ale myślę o samym początku sezonu

na kilka dni, aby poczuć siedzenie, jestem nawet za pozaweekendem bardziej (mniej ludziów)

traska przez Podhale, Pieniny (to biorę na siebie, moje tereny, tu może być pierwszy nocleg bo mam genialną pętęlkę po wierchach), i dalej nie wiem, jak najbardziej off, na ile się da, ale z szacunkiem dla moto, ludzia i zwierza (czyli nie na dziko, ale jednak po jakichś przejeżdżonych ścieżkach, tu problem ustalenia trasy, ja zaczynam przeszukiwać, jak ktoś coś wie, zna - dawać cynk, choćby najmniejszy odcinek jakiś - liczę na chłopaków co byli żeby się podzielili logistyką;)

punkt obowiązkowy - urządzić sobie trening/rajd w naturapark.eu, na legalu (biorę na siebie ułożenie traski) chyba że ktoś zna lepsze miejsce w Biesach; myślę, że nawet 1 dzień

jak kilka osób, można pomyśleć on/off na miejscu i po drodze

spanie po kwaterkach - jak najmniej bagażu

serdecznie zapraszam, dodam, że nawet kilka razy chcę sobie tak pojechać, tak więc da się dogadać

I może na koniec - nie odpuszczę ;-)
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2012-02-23, 20:23   

powodzenia :mrgreen:
 
 
     
skoczek82
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-24, 11:19   

Wstępnie jestem ZA ;) (nigdy nie byłem w bieszczadach) zobaczymy jaki termin wyskoczy no i kwestia kasy ;)
 
     
wartburg
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-24, 16:32   

osobiście polecam :

kwatera w Biesach - miejscowość Kalnica http://maps.google.pl/map...packie&t=m&z=15

UWAGA !!! - są dwie Kalnice :)))))))

nie wiem czy aktualny telefon : Magda 663-187-066 ( trzeba zadzwonić i zarezerwować miejscówkę )
przed samym przyjazdem też trzeba dzwonić ... co by "ktoś" na drodze czekał - bo ciężko trafić ;)

należy mieć zatankowane moto - najbliższy "cpn" w Sanoku a to jest 25 km w jedną stronę

żarcie też lepiej już mieć ze sobą ... ( ten sam "cpn" )

jeśli ktoś chce to można zamówić telefonicznie kilka dni wcześniej baranka :)

...
...
...

traski :

na miejscu gospodarze powiedzą co wolno ;) - pieski na wilki to nie przelewki ;) ...

z Kalnicy do Cisnej do Siekierezady - odpowiednie oponki i na pełnym "spidzie" po szuterkach :))))

moje "wspomnienia" ;) : https://picasaweb.google.com/wartburg1970/BIESZCZADY2010

EDIT :

http://priv.socjum.pl/gal...ADART-TEZLA-RAV
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2012-02-29, 11:08   

To przebieg traski wstępnej, pewnie jeszcze do poprawek, ale wygląda zacnie;))
oczywiście tam gdzie się nie da (ostry zakaz lub stromizna) będę kombinował objazdy
aha, no i jak jest szuter obok czarnego to oczywiście skróty offem:)

dursztyn-niedzica-krościenko-szczawnica/obidza- piwniczna-muszyna-dubne-wojkowa-tylicz-izby-ropki

blechnarka-koniaczna (zdynne?)-radocyna-długie-ożenna-ciechania-huta polańska-olchowiec-smereczne-barwinek-lipowiec-jasiel-czystogarb-komańcza-koniec swiata (to nocleg ;-P)

cisne-wolosate-sianki-tarnawa w i n-stuposiany-dwernik-chmiel-studenne-rajskie-czarna g-zadwórze-równia-ustjanowa d-lobozew-solina-bukowiec-terka-buk-cisna-baligród-lesko-tarnawa g-lukowe-kalnica-wola michow-smolnik-mików rzapedz-komancza

brzegi g-nasiczne-dwernik - tą też chcę wpleść gdzieś jeszcze

dodatkowo, jak czasu starczy odwiedzić ten naturapark i pogadać o roadbookach, co by może jakiś zlot tam zrobić ;P w końcu 400km legalne traski z nawigacją to istny Dakar - ja się piszę;))))
 
     
Bolo 
BoloLoLo


Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 829
Skąd: Szczygłowice
Wysłany: 2012-04-05, 18:01   

Planowałem w tym roku wyskoczyć na taki tygodniowy objazd po bieszczadach tylko w okolicach 25 czerwca (żona z dziećmi wyjeżdża na tydzień ;). Jak na razie planuję samotną wyprawę, ale jeśli ktoś zna tamte tereny i miałby ochotę to można się zgadać. Planowałem taki wypad bardziej "survivalowy" tzn. noclegi w namiocie, żarcie z puszek itp. Nad dokładną trasą jeszcze muszę popracować. Może jakieś sugestie, ciekawe miejsca, trasy tylko taki lżejszy off ze względu na mój brak doświadczenia i odpowiednich opon ?
 
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2012-04-10, 11:55   

jak pisałem, a pewnie że dołączę;) a survivalowy może być, dla mnie bez róznicy, a we dwójkę zawsze ra 1/4 niej - tylko ja pewnie 28 dojadę, może wczesniej, spróbuje ugadać;))
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2012-05-21, 13:33   

na razie przesunięte, bo jestem na ... Mazurach w tym czasie

tak więc jakiś pó 1/4 niejszy weekend, dostosuję się

Transglobal, ty coś chciałeś poje 1/4 dzić, to rzuć jakiś termin może ??? ;-P
 
     
Transglobal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-28, 21:51   

cubiacus, Może w czerwcu zrobimy Podhale ? Mi pasuje druga połowa miesiąca 15-17 . Rzucamy temat i zbieramy chętnych
 
     
Alibaba 
Pan Alibaba


Wiek: 66
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2131
Skąd: Hornówek
Wysłany: 2012-05-28, 22:46   

Na Podhale to i ja bym się wybrał , termin wstępnie pasuje
 
 
     
Transglobal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-29, 13:53   

Alibaba, Bardzo mnie to cieszy . Lokalizacja jest dobra, wiec więcej osób będzie miało "bliżej " cubiacus,mówił że ma jakieś wstępne trasy, dogramy nocleg i wio
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2012-05-29, 17:18   

a pewnie, że traski mam śliczne :-D poszukam jakiegoś ciekawego noclegu, dam znać co znajdę
traski oczywiści on i off jakby co ;-P
 
     
Transglobal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-29, 17:28   

umawiamy się w tym wątku czy zakładamy nowy ?
 
     
Microbee 
Krzysio z Tik-Taka


Wiek: 47
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 452
Skąd: Silesia
Wysłany: 2012-05-29, 19:57   

A te traski na Podhalu są do przejechania dla ofrołdowego świeżaka ? I czy ten termin jest ostateczny, bo 16 czerwca jestem na weselu kuzyna, a 29 też już wyjazd zaplanowany, więc może tydzień pomiędzy?
 
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2012-05-30, 01:18   

osobiście uważam, że jeśli dzięki temu miałbyś być, to może ten tydzień :-D

a traski spokojne, ale bardzo rozmaite, no i krajobrazowe hehe ;-P

A nowy wątek jak najbardziej, tylko ustalmy ten termin, to będę wiedział co wpisać
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14