Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Montenegro - czyli góra murzyna :-P TET i inne takie
Autor Wiadomość
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2021-04-23, 08:55   Montenegro - czyli góra murzyna :-P TET i inne takie

Jakoś mnie wywiało do MNE - praca zdalna, dziołcha z Rosji (a tu ich jak mrówków), a człowiek się starzeje i mówienie: "kiedyś bym tak chciał..." ma coraz mniej opcji finalizacji :-D Tak więc czemu nie. Będę tu dodawał różne zajawki, chcę też TETa objechać po tych rejonach (Albania, Bośnia, MNE).

Ok, może kilka uwag z dojazdówki:

Słowacja przecudna - jadąc na południe warto ciąć przez Poprad i Słowacki raj - cudna traska przez góry
Węgry, pn Serbia - NUDAAA, masakra :-P

Zach Serbia, Czarnogóra - tu zaczyna się zabawa, niekończące się górki z kanionami, serpentynami i widoczkami; życia nie starczy by wszystkie zakamarki i szutrówki zjeździć


Wtopy:
ślizg - ostatnio jeździłem sporo VFR po Alpach bawarskich i chyba mi został nawyk :-P na agrafce na szczęście tak więc wolno, ale GieS zapakowany i na kostkach to nie mistrz przyczepności na brudnym asfalcie :-) osłonka zebrała wszystko - strat w ludziach zero

stopka - uradowany, że przekroczyłem granice (to nie takie proste z tymi wirusozasadami) i z rozj...ym czujnikiem stopki ruszyłem i jak się można domyślić pierwszy skręt w lewo skończył się odbiciem na wprost, w murek przy drodze - urwany podnóżek i tylni hamulec a cycek zebrał resztę :-D

ostatnie 3h wracałem przez góry (4 stopnie, śnieg na zboczach), w deszczu z nogą na cylindrze bez tylnego hamulca :-P BEZCENNE :-D

twardy cycek.jpg
Plik ściągnięto 3 raz(y) 2,6 MB

podnóżek.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 2,35 MB

Ostatnio zmieniony przez cubiacus 2021-04-27, 07:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Rumcajs_zlasu 


Wiek: 54
Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 4
Wysłany: 2021-04-26, 19:12   

No i gdzie te zajawki z MNE?
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2021-04-27, 07:12   

O mam fana :-) cześć rumcajs - na razie nie wrzucam, bo w drodze z MNE uwałem podnóżek i koło komina tylko jeżdżę :-P

no dobra, puściłem się w offa ale skończyło się tak, że ciąłem jak Di Caprio w Tytaniku z jedną nogą na cycku :-D :-D

Mamut w Naturze.jpg
Plik ściągnięto 13 raz(y) 3,88 MB

MNE.jpg
Plik ściągnięto 2 raz(y) 3,14 MB

balkanska pizza.jpg
Plik ściągnięto 0 raz(y) 2,83 MB

widoczek.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 4,11 MB

 
     
Rumcajs_zlasu 


Wiek: 54
Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 4
Wysłany: 2021-04-28, 19:50   

Zawsze wiedziałem, że cycki ....no tego som OK i czasem ratują d....ę. ale żeby aż tak często?! :lol:
Rieka Piva MUSISZ! cycki dadzą radę, byłem, czad! czekam na fotki. a jak nie to pojade tam i Ci pokażę ;)
Cubiacus! ....JESZCZE....! bo nie mam czasu szukać po dyskach zdjęć z wypadu do MNE. O!
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2021-04-28, 21:33   

Przemek,no wpierdol Masz za rozjebanie Rioogiio :mrgreen:
 
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2021-04-29, 09:23   

To jeszcze nie rozjebanie, daj mi trochę czasu :-) :-D

Na razie objeżdżam rejony Budvy/Kotor/Petrovac (czekam na podnóżki tak więc boczne drogi głównie, bez OFFa... no dobra, trochę się zapuszcza :-)

Ale tu jest k...a ŁADNIE :-)

Aha, i TETa (Albania, Mne, Bośnia) robię jakoś pewnie po zlocie, dawać znać kto by chciał
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14