Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wuj "MAT" w Podróży :)))))))
Autor Wiadomość
dzoana 
krwiopijca


Wiek: 49
Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 526
Skąd: Skoczów
Wysłany: 2011-08-07, 11:56   

Raviking - powiem Ci, że technika w rolnictwie poszła do przodu. U mojego dziadka parenascie lat temu to trzeba było łopatami zrzucac, a tu myk myk i można po następne zboże na pole jechac:)
 
 
     
Radox
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-07, 12:10   

oke!!! rozumiem, moje trasy trzeba było wpaść na kawkę ; )
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2011-08-07, 18:00   

radox211, że niby gdzie? :shock: jak wyjechałem to raczej znikomy dostep do neta miałem
 
 
     
Radox
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-07, 18:38   

Stepnica!!!przejeżdżałeś przez nią... zapraszałem wcześniej...
nie pomyślałem że nie masz neta... mogłem wrzucić kom.
 
     
zuczek 38 


Wiek: 53
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1188
Skąd: Sosnowo
Wysłany: 2011-08-07, 23:08   

Rav mało fot ale duży zapierdol w polu mieliśmy :lol:
Było miło i tyle , dziękuję jeszcze raz za pomoc w żniwach tak jak obiecałeś :-D
tą traskę w lasie w 3 minuty zrobiłeś hahaha jakiś taki lansik po lesie miałeś :lol: :lol: :lol:
 
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2011-08-13, 06:07   

Po pożegnianiu się z Żuczkiem pomknąłem do Gorzowa Wlkp. do rodzinki na kawke :mrgreen: jak się okazało,pojechali do moich rodziców pod Wrocław :mrgreen: .Trudno,pocałowałem klamke :mrgreen: obje 1/4 dziłem Gorzów,żeby zobaczyć co się zmieniło :mrgreen: ,muszę napisać ,że było kiedyś tak: mając lat naście lepiej znałem Gorzów od Wrocławia :mrgreen: .Jak już pisałem wcześniej nawigacja z mapami samochodowymi leżała grzecznie w kieszeni a ja poruszałem się patrząc na mape i skręcając tam gdzie mi się podoba :mrgreen: jechałem jak najbliżej Warty przez Puszcze Nad Notecką oczywiście tak ,żeby nie płacić 5 stówek mandatu.Gościu którego poznałem w Międzyzdrojach polecał obejrzenie mostu nad Notecią przed Krzyżem Wlkp.,warto było :mrgreen: są tam poniemieckie szlabany drogowe :mrgreen: Po przejechaniu Krzyża pooglądałęm mape i stwierdziłem,że za dużo czarnego było,co prawda ostatnich kategorii ale zawsze to czarne ;-) zobaczyłem fajna nazwe miejcowości:"Dębogóra" i pojechałem w tamtą strone :mrgreen: tam powstał filmik :mrgreen:

.Dojeżdżając do Człopy widziałem z lewej strony czarne chmury :-( już zacząłem rozglądać się za miejscem do schronienia się,wjeżdżając do Człopy lunęło i to bardzo ogromnie :-( skręciłem w prawo,patrze jakiś,sklepik z daszkiem,wbijam się pod niego do póki właściciel mnie nie wyrzuci z tamtąd ;-) jak się okazało był to sklepik z wilkliną na moje szczęście zamknięty :mrgreen: obok jest spożywczy :mrgreen: czas na obiad :mrgreen: konserwa,pare bułek,musztarda,pomidory :mrgreen:

Do kolejnego celu czyli Tuczna jakieś 15km,pod daszkiem spędziłem około godziny:mrgreen: Dojeżdżając do Tuczna miałem rozglądać się za stanicą harcerską,trafiłem tam ale jak zobaczyłem ślady wyciągania samochodów przez traktor,pole namiotowe było jak gąbka :-( zresztą sam miałem problemy,żeby wyjechać z niego :-( pokręciłem się po Tucznie rozpytująć ludzi gdzie najlepsze miejsce na rozbicie namiotu.Trafiłem na "Ugorek"oficjalne pole namiotowe festiwalu MISIETUPODOBA
był czwartek po południu,zrobiłem zakupy,zacząłem zbierać drewno na ognisko,co by wysuszyć mokre rzeczy.Koleżanka,która nakierowała mnie na festiwal przywiozła ciasto z rabarbarem i kiełbache na ognisko :mrgreen:

Właścicielem pola okazał się bardzo fajny koleś:"Gwidon".Wieczorem przyjechało ałto z rejestracją mającą z przodu "D" tak jak ja :mrgreen: młode małżeństwo z okolic zamieszkania moich rodziców :mrgreen: impreza trwała do pó 1/4 na
w piątek po południu nazjeżdżało się tałatajstwa :mrgreen: 4afryki,Dominator Eny nie dojechał został w Nowej Soli :-( ekipa Nissanem 4x4 dwa auta z Gorzowa ,w sobote rano było troche łofrołdu :mrgreen: przez cały festiwal było wesoło ale w niedziele trzeba było wracać do domu koło 23 dotarłem do domu w deszczu ale przeszcześliwy,że wyjazd się udał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zrobiłem 1600km,nie dolewałem oleju,zmieniłem filtr na używany-czyszczony,wymieniłem świece,fajke,paliwa nie licze :mrgreen: robie koło 200km może troche więcej i zaczynam szukać stacji :-P spalanie przy tempie poniżej 100km/h wychodzi około 5L ze wskazaniem na mniej :mrgreen:
Chciałbym podziękować wszystkim ,którzy mnie ugościli,coś dali na droge,napoili kawą albo herbatą :mrgreen:
Kjatrzębiowi za pas odblaskowy :mrgreen: ,Rometerowi za pyszną kawke i gorącą herbate :mrgreen: ,Żuczkowi za żniwa :mrgreen: ,Ani za pachnące koszulki :mrgreen: ,
Emili za pyszne ciasto :mrgreen: ,Kubie za łączność ze światem :mrgreen:
moje foty: https://picasaweb.google.com/104076367511693263960/WujMatWPodrozy?authkey=Gv1sRgCM2D9Key-J76Ng#

foty "hejnalistki" : https://picasaweb.google.com/107724379476796245940/MISIETUPODOBA?authkey=Gv1sRgCLTi0JaHwKWeoQE#
Ostatnio zmieniony przez Raviking 2012-03-07, 20:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2011-08-13, 15:46   

Dzieki za namiastke w postaci filmu :-)
Ale ja starym babkom juz nie wierze bo one same nie wiedza co paplajom :lol:
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
  Wysłany: 2011-12-15, 19:47   

 
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2011-12-17, 19:49   

tera chyba pójdzie :mrgreen: OFICIAL FILM WUJ MAT W PODRÓŻY
Ostatnio zmieniony przez Raviking 2012-01-10, 18:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2011-12-17, 20:05   

no tera gra :mrgreen:
i oglądać co jest ! brawo :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13