Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wuj "MAT" w Podróży :)))))))
Autor Wiadomość
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2011-08-03, 22:06   

Cytat:
Raviking, jak się spisała E09 z przodu?


hehe, miałem takową i sie spisywała o niebo lepiej na czarnym niż gritty ed:D
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2011-08-03, 22:25   

założyłem 9 bo trasa zawierała więcej czarnego niż błota ogólnie dają rade mając MT21 na przodzie i 9 z tyłu po błocie szła ok
chyba E09 przód będzie na sprzedaż przejechane 1600 km większość po czarnym zakładam Motoza :)
 
 
     
Tezla
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-04, 23:40   

Za małe te zdjęcia.
Obszary mijałeś bogate w proste piaskowe drogi aż szkoda, znalazłeś w końcu ten filtr? Z drugiej strony to filtr nie był wynalazkiem który był zawsze w motocyklach, w weteranach nie było wogule podobnie jak sieci dróg utwardzonych.
Poza tym to ...popieram samotne wyprawy :mrgreen: mają klimat
 
     
Microbee 
Krzysio z Tik-Taka


Wiek: 47
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 452
Skąd: Silesia
Wysłany: 2011-08-05, 11:19   

Podpinam się pod wniosek Tezli - za małe zdjęcia ! :)

Fajna wyprawa i fajne przygody. Aż mi się znowu chce gdzieś jechać:) Dochodzę do wniosku, że podróżowanie w pojedynkę jest lepsze, ciekawsze i ma więcej z przygody i klimatu wielkiej wyprawy (dopóki coś się nie spier., lub nie trzeba motóra wyciągać z jakiejś pułapki:)

Jak wyruszyłeś w piątek, to my jechaliśmy akurat znad morza (trzeci bieg wycieraczek) i co chwilę się zastanawialiśmy jak tam biedny Wuj Mat w tych potokach deszczu :)
 
 
     
wartburg
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-05, 14:20   

Microbee napisał/a:
(dopóki coś się nie spier., lub nie trzeba motóra wyciągać z jakiejś pułapki:)


znaczy się - dobrze Marzce napisałem kilka postów wyżej ;-)

...
...
...

Rav - zaintrygowała mnie trzecia miniaturka ... "misja" - co i dla kogo kombinujesz ? :-P :lol:
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2011-08-05, 17:05   

foty musze stopniować ;-) ,ok tera bedom duże :mrgreen:
na koniec dam linka do galerii :mrgreen:
Tezla, to prawda samotne wyprawy mają klimat :mrgreen:
Microbee, jak Widzisz dałem rade :mrgreen:
wartburg, jak to ,nie Widzisz? http://hondadominator.pl/portal.php misja :mrgreen:
 
 
     
dzoana 
krwiopijca


Wiek: 49
Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 526
Skąd: Skoczów
Wysłany: 2011-08-05, 17:14   

cdn?:)
 
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2011-08-05, 19:28   

chcecie foty? :mrgreen: mam pozwolenie :mrgreen:
tylko z festiwalu :mrgreen:
https://picasaweb.google.com/107724379476796245940/MISIETUPODOBA?authkey=Gv1sRgCLTi0JaHwKWeoQE#

BYŁO PRZEZAJEBI?CIE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
za rok jade tam czymkolwiek
 
 
     
marzka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-05, 20:49   

wartburg napisał/a:
marzka napisał/a:
Małą uwagę mam tylko-co to za off bez gleb?! :lol:


z zasady samemu się nie "świruje" w terenie ... bo lis znajdzie i zezry ;)
zasady są po to aby je łamać :-P a poważnie to dobrze, że żadnych takich "niespodzianek" nie było po drodze ;)

Raviking napisał/a:


BYŁO PRZEZAJEBI?CIE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
za rok jade tam czymkolwiek

w to akurat wierzę, patrząc na fotki :)
za rok we 1/4 mnie ze sobą :lol:

Tezla napisał/a:
samotne wyprawy :mrgreen: mają klimat
Nic dodać, nic ująć-zgadzam sie w 100%
 
     
Tezla
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-05, 21:36   

Microbee napisał/a:
Dochodzę do wniosku, że podróżowanie w pojedynkę jest lepsze, ciekawsze i ma więcej z przygody i klimatu wielkiej wyprawy (dopóki coś się nie spier., lub nie trzeba motóra wyciągać z jakiejś pułapki:)
Ale jeśli nie ma tego dopóki to tak samo jakby ktoś za tobą jechał :mrgreen: .
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2011-08-06, 19:59   

We wtorek jeszcze pomoczyłem tyłek w zimnym Bałtyku :-P i poleciałem na południe w strone Sosnowa do Żuczka.przejechałem koło Turkusowego Jeziorka ,pó 1/4 niej mały offik żeby dojechać do 3 i dalej do Wolina, w Wolinie odbiłem w prawo,żeby pojechać jak najbliżej zalewu szczecińskiego i trafiłem na taką tablice :mrgreen:

w Wolinie próbowałem znale 1/4 ć sklep motoryzacyjny,żeby zakupić świece ale się nie udało :-( ,tutaj chciałbym podziękować koledze z kołczanem i łukiem na plecach :mrgreen: który ujeżdżał Yamahe XT i pomagał mi wyszukać sklep. przy Goleniowie z powrotem na 3 i trzepaczką betonową,dwupasmową poleciałem w strone Szczecina.Ominąłem Szczecin z lewej wpadłem na starą 3 i dalej heja na południe :mrgreen: skręciłem wprawo na czuja i zacząłem szukać/pytać o Sosnowo,nawigacja leżała spokojnie w kieszeni kurtki :-P ja miałem tylko mape w mapniku i kompas Jacka Sparowa w sobie ;-) przejechałem pod nwą S3 wpadłem do lasu i pognałem do Sosnowa :mrgreen: wpadam do niego,idzie gościu z paroma butekami piwa w rękach :mrgreen: zatrzymuje się i pytam o Żuczka,gościu wytłumaczył mi bezbłędnie :mrgreen: podjeżdżam pod brame.pytam się o Grzegorza,dowiedziałem się od Jego mamy,że kosi rzepak na polu po prawej za wioską w strone Banii.Zapytałem tylko o kolor kombajnu bo w okolicy kombajnów nie mało i pognałem za wioske wyjeżdżam patrze w lewo jest Bizon i machają do mnie ludzie skręt w lewo wjazd na pole,szybkie przywitanie,moto na podwórko wracam na pole z Patrykiem synem Żuczka na skuterze dziadka i kosimy dalej :mrgreen: w środe rano zawozimy przyczepe rzepaku do skupu.wracamy próbujemy skosić rzepak na innych polach ale Grzesiu stwierdza,że zmieniamy stół do koszenia i bedziemy kosić pszenice :mrgreen: do 21-ej 10 hektarów skoszone :mrgreen: wozimy z Patrykiem pszenice pod wiate a dziadek podjeżdża na polu, za którymś razem przy skręcie do Zuczka słuszymy łubudu :-x złapaliśmy kapcia w przyczepie :-/ od czego ma się sąsiadów? po chwili mamy przyczepe :mrgreen:
wielkie podziękowania należą się żonie Żuczka Ani za wypranie moich koszulek.płyn do płukania przyciągał dziewczęta na festiwalu w Tucznie :mrgreen: ,jeszcze raz dzięki.wieczorem zaczyna padać deszcz co nie napawa optymizmem ani mnie ani Żuczka :-( w czwartek rano zbieram się do wyjazdu.Żuczek odprowadza mnie aż za Myślibórz.

Dziękuje za gościnę w Sosnowie,za przepierke i cieszę się ,że mogłem pomóc choś troszke w żniwach :mrgreen: Żuczek mam mało fot u Ciebie

 
 
     
dzoana 
krwiopijca


Wiek: 49
Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 526
Skąd: Skoczów
Wysłany: 2011-08-06, 22:55   

a do czego słuzy taka pochylnia? pozdrawiam:)
 
 
     
dzoana 
krwiopijca


Wiek: 49
Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 526
Skąd: Skoczów
Wysłany: 2011-08-07, 08:23   

juz wiem;)
 
 
     
Radox
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-07, 09:56   

a gdzie byłeś w Goleniowie w tym sklepie mnwc ?
na samym wje 1/4 dzie do Gol... i pó 1/4 niej w lewo tak jak na pływalnie fala ? pewnie co...
A co do starej 3 w stronę Szczecina to niestety, jest jeszcze kawałek płyt... który miał być w tym roku modernizowany, ale niestety nie ma pieniędzy na to... Euro ważniejsze ^^
Gość z XT miał blachy ZGL
A te zdjęcie Trasa Turystyczna to kawałek zaraz za wiatrakami za Wolinem co nie...
tam przystawałeś kawałek, i pó 1/4 niej wjechałeś w taką długą miejscowość Łąka, Żarnowo itd ?
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2011-08-07, 11:09   

dzoana, dobrze,że już Wiesz,napisze dla innych,pochylnia służy do wysypywania zboża

radox211, trasa tak jak piszesz ale świecy szukałem w Wolinie,do Goleniowa nie wjeżdżałem, koleś na XTeku był chyba z Kamienia Pomorskiego
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13