Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wuj "MAT" w Podróży :)))))))
Autor Wiadomość
Kubeko 
GÓRAL ŻYWIEC


Wiek: 48
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 512
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2011-07-28, 19:04   

Rav:
Taki zapierdol,że nie ma czasu smsa wysłać.foto z wczoraj,rano pierwszą przyczepe odstawiliśmy :-)
 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2011-07-28, 19:16   

dobre :mrgreen: :mrgreen:
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2011-08-02, 19:59   

Namiot się suszy w garażu,pranie wilgotnych ciuchów zakończone,czas zacząć opowieść :mrgreen:
Przed wyjazdem polatałem z E09 na tyle około tygodnia a E09 na przód zakładałem w czwartek przed wyjazdem :mrgreen:

Moja własna żonka,w czwartek przed wyjazdem mówi do mnie:"Może pojedziesz w sobote?" a ja Jej na to: "Tak to mogę czekać do wiosny,jade rano i HOOY ;-) " :mrgreen:
Zakładam szybko E09 na przód i zastanawiam się jak to będzie je 1/4 dzić w deszczu?Wszyscy mówią ,że one takie śliskie na mokrym.
Budzę się w piątek,zaglądam za okno a tam mały deszczyk,myśle sobie:"nie jest 1/4 le" ubieram się w sprawdzoną w biesach kurtke wojskową(daje rade),zakładam spodnie z allegro,które jak się okazało może i są nie przemakalne ale jak się w nich stoi albo chodzi w deszczu.Podjeżdżam na stacje zatankować ,jeszcze sprawdzam w witrynie światełka a tu niespodzianka,mijania nie działają,kupuje żarówke wymieniam i ....świeci się :mrgreen:
Lece w deszczu,pierwszy postój w Twardogórze,jakieś 25km od domu spotykam się z kolegą z 4um SuzukiDR dostaje od Niego pas odblaskowy na droge,który miałem odebrać jeszcze w zeszłym roku ;-) teraz wyglądam jak pan policjant ;-)


Jeszcze długo przed Jarocinem okazało się ,że spodnie z alledrogo mają wentylacje w kroku,czyli po trzy małe dziurki na nogawce :shock: czyli jaja mokre ;-)
postój za Jarocinem

pierwsze telefony Kuba,Przemek ustalamy z Kubą,że będzie moim łącznikiem ze światem ;-) i lecim dalej :mrgreen:

Następny przystanek Września,polecany przez Madarta ;-) SelectShop ,zamówiłem klocki przód,tył oraz linke prędkościomierza od XRy bo moja po podniesieniu przodu okazała się za krótka,stwierdziłem iż skoro jade na "N" moge sam se to odebrać,napisałem to Panu ze sklepu na gg :-x ,dojeżdżam do selectshopu podaje im nr. zamówienia mówiąc ,że chce to odebrać a pan mówi ,że poszło wysyłką :shock: powiedziałem "dobranoc" i pojechałem dalej.
Na forum SuzukiDR też zapodałem temata iż jade na północ :mrgreen: miałem zaproszenie na herbate za Gnieznem :mrgreen: po zapoznaniu się z pogodą na piątek wprosiłem się na herbatke do Rometera(wielkie dzięki) to był dobry pomysł :mrgreen: pogadaliśmy z godzinke,najpierw kawka pó 1/4 niej herbatka i .....przestał padać deszcz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gdzieś za Chodzieżą jest na tyle ciepło,że ściągam deszczówke


jade bocznymi drogami,nie śpieszy mi się,aby tylko dolecieć wieczorem na zlot militarny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jest jeden problem strasznie dużo pali wychodzi jakieś 6.5/7 l na 100km,myśle:kontener z tyłu robi żagiel ...
gdzieś przed Białym Borem(okolice Szczecinka) jakieś dziwne szarpanie się pojawia :shock: myslę sobie:"odstojnik zajebany" ale nic lece dalej wjeżdżam na duuuży parking odkręcam odstojnik i wielkie zdziwenie:"ale kurwaaaaa nic tam nie ma" :shock: :shock: :shock: nasłuchuje wszystko ok tak jakby wolne obroty coś nie teges ale ogólnie jest ok,Czyli lecim dalej ujechałem z 20 km i "HOOY",zgasł :-x :shock: :cry: :cry: odpala ale z wielkim trudem :-( co to może być :?: paliwo leci ciurkiem,nie leje się na dole ...coś z prądem,wyciągam nową świece zakładam fajke,iskra jakby taka nijaka :shock: zmieniam fajke na nową,a co ? mam ,to se założe :mrgreen: dalej nic, tel. do przyjaciela czyli Tezli :mrgreen: i usłyszałem straszne rzeczy jak to się moduły kończą :shock: :-x
Dobra,nie chciało mi się świecy wykręcać,wiecie jakie to jest męczące
w między czasie z na przeciwka nadjeżdża Naked,koleś się zatrzymuje i pyta czy wszystko ok? odpowiadam mu,że wszystko mam oprócz sławnego modułu :shock: i ,że raczej dam sobie rade,wielkie dzięki nieznanemu Motocykliście,który zainteresował się mną
:mrgreen:

wykręciłem świece a ta ku.... czarna jakby maczana w smole ;-)


wyciągam filtr,wygląda na czysty,przecież przejechałem na nim dopiero 3kkm :shock:

:shock: odpalam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: chodzi jak ta lala
tel. do Adziada czy jest szansa na jakiś filtr powietrza w Koszalinie,przypomne,że jest piątek po południu :-/ pierwszy dzień "Podróży Wuja Mata" Adziad może ma w garage stary ale jeżdżacy,będzie dobrze.Jak sie pó 1/4 niej okazało podczas przeprowadzki poszedł do kosza :-( no trudno,do Malechowa na zlot nie daleko , lece bez filtra omijając kałuże i piaski na drodze ale i tak jade drogami którejś tam kategorii :mrgreen:



dojeżdzam na zlot :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: parkuje koło kampera za pozwoleniem przypinam się do niego,rozkładam namiot i jest OK o filtrze pomyślimy jutro



tera pare fotek ze zlotu militarnego :




tą wielką ciężarówka pojechałem na pace na parade do Koszalina a w niedziele je 1/4 dziłem osobiście tym "monstrum" po poligonie zlotowym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: poj 8,4L skrzynia automatyczna,pali koło 35l/100km, promień skrętu ze 40 m :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pierwszy z prawej to własciciel tego Big Trucka, Mark,amerykanin/pilot poznał Polke w bazie w DDR ;-) i tak znalazł się w Polsce w środku jego kolega który przyleciał ze stanów ten z lewej to
Wuj Mat ;-)


cdn...
 
 
     
puntek 
Landryn


Wiek: 54
Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: Raczyce
Wysłany: 2011-08-03, 10:56   

dobrze że powiedziałeś kto to wuj MAT :)
fajny wypadzik piszi dali
 
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2011-08-03, 19:57   

chyba się nie podoba ludziom :-( nie czytajom,nic nie piszom


 
 
     
wartburg
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-03, 20:01   

Raviking napisał/a:
chyba się nie podoba ludziom :-( nie czytajom,nic nie piszom


aaa bo do dupy taka wycieczka ;-) :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

czytajom/czytajom :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-P
 
     
dzoana 
krwiopijca


Wiek: 49
Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 526
Skąd: Skoczów
Wysłany: 2011-08-03, 20:23   

po nocach nie śpią i czekają...co bedzie dalej;)
 
 
     
Microbee 
Krzysio z Tik-Taka


Wiek: 47
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 452
Skąd: Silesia
Wysłany: 2011-08-03, 20:27   

bo ciągle nie ma nic po CDN, a jak tu komentować dzieło "niedokończone", skoro jeszcze zapewne dużo przygód i trzeba będzie potem komentarze modyfikować ?:)
 
 
     
marzka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-03, 20:39   

A mi tam się podoba, nawet bez C.D. :P Małą uwagę mam tylko-co to za off bez gleb?! :lol:
 
     
wartburg
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-03, 20:54   

marzka napisał/a:
Małą uwagę mam tylko-co to za off bez gleb?! :lol:


z zasady samemu się nie "świruje" w terenie ... bo lis znajdzie i zezry ;)

kilkuosobowe grupy jeżdżą zdecydowanie szybciej ... o ile je 1/4 d 1/4 cy się znają ;)))
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2011-08-03, 21:20   

W sobotni wieczór okazało się ,że sąsiedzi z campera to Goldwingowcy :mrgreen: i zaczęła się impreza :mrgreen: Alicja pozwoliła zfotografować lewą pierś ;-)

ale po porannym ujeżdżaniu Big Trucka :mrgreen: trzeba było się zwijać i lecieć dalej,czyli do Miedzyzdroji albo gdzie indziej nad morzem :mrgreen:


pojechałem traską najbliżej morza jak się dało bez płacenia 5stówek za jazde po parkach i wydmach ;-) w Kołobrzegu wstapiłem do znajomych marynarzy i juz było:"Płyniesz jutro z nami?" ,miał być nocleg w Pogorzelicy więc w Mrzeżynie pojechałem "prosto" była taka piękna prosta na mapie do Pogorzelicy ale nie przepuścili mnie przez jednostke wojskową :-x Musiałem zawrócić :-x pojechałem przez Trzebiatów trasa rudego czyli "102" i stwierdziłem,że lece do Międzyzdroji,po drodze spotkałem ekipe Austryjaków(2 Bigi i 1 Tenerka) .Pojechałem na stary camping w Lubiewie jakies 3km na zachód od Międzyzdroji jakiez było moje zdziwienie kiedy ujrzałem wyj....ne apartamentowce ponad koroną drzew :shock: wróciłem na camping do "centrum" ;-) odstawiłem motór i poszedłem na piwko a Bałtyk zimny :-/ W poniedziałek rano wypożyczyłem rower :mrgreen: a jak? :mrgreen: pojechałem pooglądać poligon Rakiet V3 pó 1/4 niej pojechałem rowerem do ?winoujścia :mrgreen: w poszukiwaniu filtra i świecy DPRE8 ;-) wycieczka rowerem była superowa :mrgreen: widziałem budowe gazoportu,byłem promem po drugiej stronie,po drodze pooglądałem stare budowle niemieckich umocnień,zapomniałbym o super żarciu w stołówce "Gromady" od kiedy pamietam kiedy jestem w Międzyzdrojach jadam obiadki własnie tam :mrgreen: , znalazłem zaniedbaną wille na głównej promenadzie co mnie bardzo zdziwiło
i tak minęły dwa dwa dni,poznałem fajnych ludzi na polu namiotowym np. gościa ,który lata z wykrywaczem po plażach Polskich i Niemieckich,wakacje ma za darmo :mrgreen:




nastepne dwa dni wkrótce :mrgreen:
 
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2011-08-03, 21:22   

marzka, taki off jaki offista :-P
 
 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2011-08-03, 21:25   

fajnie i przygodowo :-D
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2011-08-03, 21:30   

Szkoda, że nie zdecydowałeś się na zlot militarny w darłówku, tam to jest dopiero zarzynanie czołgów i innych sprzętów. Mijałem Malechowo i widziałem, że było tam dość kameralnie, co też na swój sposób dobre.

No widzicie chciałem Rava filtrem co prawda przechodzonym ale działającym poratować, a wyszło jak wyszło, na ogół do sprzątania ostatni a tu zbędną mi rzecz podczas przeprowadzki wywaliłem.

Czekamy na ostateczną relację z wyprawy....

zlot darłowo
 
     
seven9
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-03, 21:50   

Raviking, jak się spisała E09 z przodu?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13