Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Super Tukan 2017
Autor Wiadomość
zuczek 38 


Wiek: 53
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1188
Skąd: Sosnowo
Wysłany: 2017-09-25, 16:36   

Dziadek, Dobrze prawisz :lol:

Noga boli jakiś siniak na ręce się zarysowuje ale już pierwsze km ofikiem po swoich polach zrobiłem ,i nic mnie na motorku nie bolało :lol: . A Ani powiem że musiałem motorek sprawdzić po naprawie :-P .
 
 
     
Gleba
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-25, 17:18   

Dziadek tak było!
Przekonałeś się że fajna ekipa!!
Pamiętaj jak wykańczamy konkurencję nocą-nożyce do szprych są :lol: :lol:
 
     
zuczek 38 


Wiek: 53
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1188
Skąd: Sosnowo
Wysłany: 2017-09-25, 17:56   

wszystkie zdjęcia Ani
https://photos.app.goo.gl/usOg8PQnK9i6AzGl1
 
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2017-09-26, 07:14   

Wielkie dzięki wszystkim organizatorom!!! Wszystko jak zwykle dopięte na ostatni guzik;]

Trasa była, jak dla mnie, wyjątkowo szybka. Normalnie nigdy tak nie jeżdżę, co chwila myślałem że ze strachu dokonam zrzutu balastu w majty;] Normalnie po ostatnim dzwonie na WSE mam jakąś blokadę... jeszcze 100-110 to rozumiem ale żuczkowe 135 to jakieś szaleństwo:D

Osiągnięty wynik jest dla mnie mega niespodzianką, tym bardziej że na starcie czułem się trochę obciachowo na najstarszym chyba motocyklu w klasie. Ale xra dała radę, dostała solidny wpierdol i nic się nie popsuło.

Qba!! ja Cie jeszcze dogonię:D:D:D

ps.

macie wiadomości od Łukasza?? Jak tam po szpitalu??
 
     
wojtekk 
NX650 1994r


Wiek: 43
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 1897
Skąd: NYSA
Wysłany: 2017-09-26, 08:02   

adziad, może i najstarsza ale jakie katełomy objechałeś. Szacun.
 
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2017-09-26, 09:07   

Oki mam chwilę :-)

Dzięki wszystkim za pomoc - dla ścigantów to były 2h zabawy, ale dla obsługi 3 dni harówy - DZIĘKI ZA KAŻDĄ POMOC

Przeogromne gratki szczególnie dla adziada, bo nie tylko, że xrka jest babcią a obleciała kilka nowych "450-tek", ale też chłopina sam zeznał, że leciał zachowawczo - strach się bać, co by było, gdyby dał się ponieść :-D

a dla Qby mega gratulacje, bo nie wiecie, że chłopina tuż przed startem dostał kroplówę i miał zakaz startowania :-P chyba, że mu coś tam dali na zap...nie :-D a pomimo, że był drugi, to sam narzekał, że brakowało szóstki - czyli byłby top jak nic (brakowało mu 20sek do Sowizdżała na exc 300 !!! :-)

a żuczku - nadal jesteś naszym idolem, a powiem nawet więcej - forumowym "dżarwisem" :-P dzięki brachu za pokaz tego, że to kierownik a nie maszyna jest ważna :-) i zdrówka :-D

jak tylko ograniemy filmik z piaskowni, to wrzucimy pewnie na jutuba - najprawdę jest pocieszny - ci co nie byli zobaczą o czym prawimy :-)

no i za rok widzę was wszystkich i bez wymówek :-D myślę, że opijamy zwycięzców w Kanii za 2 tygodnie - obecność obowiązkowa :-P
 
     
puntek 
Landryn


Wiek: 54
Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: Raczyce
Wysłany: 2017-09-26, 13:43   

parę słów na szybko - bo grypa mnie wsadziła do łoża.... przyjechaliśmy wczoraj około 22...
dziś do pracy ogranąć co trzeba i oddać samochody...


1) PIĘKNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRYCH ZNAM i KTÓRYCH POZNAŁEM ( Hispan) , którzy mega mi pomogli ;)
2) jak pisałem to jest szybki rajd ... i mimo iż prosiłem o owlną jazdę jak widać nie wszyscy mnie słuchali ...
3) Tukany to ludzie, masa nowych osób pojawiła się na Super Tukanie i z mojej obserwacji już parę znajomości się okresliło :)
4) Burmistrz przyniósł piwo...
5) Kuba był na dopalaczach
6) Gleba był zmęczony !!! nawet w poniedziałek nie chciał z Kominiorzem lecieć na traskę dla zabawy
7) Adziad na filmikach widać że jedziesz ... ckolowiek wolno :)
8) deszczu nie było
9) rosomaki pochowały się na czas ST do lasu
10) czołgów nie było i strzelania tez nie było :(
11) a że jeden dzień - dużo tłumaczyłem na miejscu dlaczego tak jest, jak się uda to na pewno będą dwa lub wzorem maja - 3 dni z trasami
12) na pewno będzie wnikliwszy BT, Przemo zresztą sam określił siebie jako sędziego do BT ( wydaje się mi że miała w tym udział piaskownica)
13) zmęczony jestem....

a ha wszyscy się śmiali z mojego trola - nie lubię Was !!!!
i może w kani się zjawię ? bo na lubuskie grypiszcze mnie zabiło ...

ale o tym cichosza
 
 
     
Demolka 


Zabezpieczenie: 19283
Wiek: 101
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 386
Skąd: devil's den
Wysłany: 2017-09-26, 16:22   

Puntek, mnie sie Twoj troll podobie :)
 
 
     
Gleba
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-26, 17:09   

Puntek po trzech dniach pałowania w piachu w poniedziałek chciałem błota.A trolla masz tak ładnego jak ja.Było świetnie.
Widziałeś co trole robią z BMW
 
     
Qba 


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 283
Skąd: 3City
Wysłany: 2017-09-26, 19:01   

Wiec ja cos napiszę o ST , Po pierwsze było jak zawsze fajnie ale to wiadomo :-P
Cubiacus ,masz rację dla uczestników to kilka godzin ,buła ,kawa itp. Ale przygotowanie tego wszystkiego wymaga wielkiego wysiłku za co dziękuje wam jako uczestnik Tukana , szczegołnie dla osób ktore działaja na drugim planie , bo własnie dziewczyny wstaja o 5 rano i w Egipskich ciemnosciach szykuja wam bułeczki ,potem skrąbia kilogramy warzyw na sałatkę , siedza w BZ , a na koniec przy ognisku częstuja gosci Tukanowką :-D
Wielki Szacun dla wszystkich którzy przyłożyli sie do organizacji tego i z lat poprzednich Tukana.
Po drugie, Szymon co mam ci powiedziec :roll: Trenuj :mrgreen: to mnie dogonisz :-P
Po trzecie , nie nie byłem na dopalaczu ..cisnienie przed startem 110/70 , kolor blado zółty , diagnoza " niech pan sobie odpusci " :!: Jakis żart :!: Odpuscić ST :twisted: Nie ma takiej opcji ...Jadę :!: :!: :!:
Po 4 ...jak teraz zyć.....kolejny Tukan dopiero w przyszłym roku....Czekam bardziej na niego niz na Swietego Mikołaja :-D

Niebawem zrobię filmidło
 
     
Neo
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-26, 19:50   

Lecę prosto z powitalni aby podziękować wszystkim uczestnikom za wspaniały weekend na świetnej imprezie.

Puntek - oficjalnie dziękuję za Twoje poświęcenie, czas jaki wkładasz w organizację Tukana i teraz Super Tukana, za wszystkie nerwy, niedojedzone śniadania, obiady i kolacje. Jeśli komuś wydaje się, że wie ile trudu wymaga spięcie wszystkich elementów składających się na Tukany, to niech lepiej przemnoży to przez dziesięć, a i tak obraz będzie niepełny.

Piszę to jak świadek zmagań ekipy szykującej te imprezy i w minimalnym stopniu pomagający przy nich na miarę swoich skromnych możliwości.

Dziękuję też wszystkim którzy byli od czwartku do ponedziałku w Czarnem - bawiłem się świetne, dzięki takim spotkaniom nabieram energii do działania przez kolejne miesiące, chociaż najpierw muszę się wreszcie wyspać ;)


 
     
zuczek 38 


Wiek: 53
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1188
Skąd: Sosnowo
Wysłany: 2017-09-28, 21:54   

Walka Trampka z piachem 4 części
https://www.youtube.com/w...0ljSCWFvfE&t=5s

Nawet w 3części odnalazłem swoje miejsce przyziemienia , widząc ślady podejrzewam że trampek zrobił dwa salta a ja zatrzymałem pod tą małą sosenką
 
 
     
satan1984
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-29, 11:01   

Mała relacja moim okiem. Ogólnie rajd super mógłby być trochę dłuższy .
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2017-09-29, 13:41   

:mrgreen:


 
 
     
Elza 


Wiek: 90
Dołączyła: 13 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2017-09-29, 18:17   

:mrgreen: jeszcze troll się załapał ;-)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12