Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Warsaw Szuter Expedition vol.4 - Warszawa (Łbiska) 1.10.2016
Autor Wiadomość
toudi
[Usunięty]

  Wysłany: 2016-09-12, 20:05   Warsaw Szuter Expedition vol.4 - Warszawa (Łbiska) 1.10.2016

Ponownie liczymy, że zDominujecie naszą imprezę!



Ogólne informacje:
Warsaw Szuter Expedition vol. 4 to czwarta odsłona imprezy rekreacyjno - turystycznej, która ma na celu pokazać, że okolice tak dużego miasta jak Warszawa też mogą być piękne. W tym roku gościmy u dzieci z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w miejscowości Łbiska (http://www.pzpow.pl). Najmłodsi będą nam towarzyszyć prawie przez cały czas trwania imprezy. Jeżeli posiadacie motocykl o choćby lekkim zacięciu enduro, ten rajd jest dla was. Trasa została poprowadzona po drogach zarówno szutrowych (80%), jak i asfaltowych (20%). Pod pojęciem drogi szutrowe rozumiemy drogi polne, leśne, żwirowe, piaszczyste, a w przypadku opadów deszczu błotniste. Zalecane są opony typu DUAL SPORT, jednak by przejechać trasę jesteśmy w 100% pewni, że opony typowo offroadowe nie będą konieczne. W tym roku do przejechania będzie około 100 km. Trasa będzie zapisana w formie roadbooka na kartkach A4. Podczas przejazdu liczyć się będzie przede wszystkim spostrzegawczość oraz umiejętność nawigowania. W czasie przejazdu będziecie musieli wypełnić Kartę Przejazdu dotyczącą punktów znajdujących się na trasie. Trzy osoby z największą ilością poprawnie udzielonych odpowiedzi zostaną obdarowane pucharami a także, bonami upominkowymi w wysokości: 200, 100 i 50 zł, do wykorzystania w sklepie MotoX przy al. Prymasa Tysiąclecia 74 B w Warszawie. Dodatkowo szkoła nauki jazdy PARAmoto (http://www.paramoto.pl) ufundowała dla zwycięzców dwa vouchery na dwugodzinne jazdy doszkalające, a także bon 100 zł do wykorzystania w ich szkole. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez więcej niż jednego uczestnika, znaczenie będzie miało sprawniejsze pokonanie odcinka OS znajdującego się na samym końcu trasy. Odprawa przed rajdem odbędzie się o 9:30 1.10.2016 r., po której wystartują pierwsi uczestnicy, którzy będą puszczani na trasę co około dwie minuty. Ze względu na popularność imprezy wprowadziliśmy limit uczestników, który wynosi około 80 osób. Dodatkowo informujemy, że rajd odbędzie się niezależnie od warunków pogodowych.

Harmonogram imprezy:
9:30 - odprawa przed Rajdem, rejestracja uczestników,
9:30-11:30 - start zawodników, zapoznanie z wychowankami Domu Dziecka,
12:30-16:30 - powrót uczestników z trasy, integracja z dziećmi (mecz piłkarski, przejażdżki motocyklami, itp.),
16:00-18:00 - wspólne ognisko/grill, na miejscu zapewniony jest poczęstunek (kiełbasa, pieczywo),
18:00-19:00 - ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród,
19:00 - przewidywane zakończenie imprezy.

Trasa:
- START i META zostały zlokalizowane w miejscowości Łbiska na terenie Domów Dziecka.
https://goo.gl/maps/ohD4p838s3R2
- Trasa poprowadzi po drogach szutrowych i asfaltowych mniej więcej w proporcjach 80/20.
- Po raz pierwszy wprowadzamy limit czasowy na przejazd trasy. Uczestnik od momentu wystartowania ma 5 godzin na pokonanie trasy (optymalny czas pokonania trasy to około 3 godzin jazdy). Po tym czasie uczestnik może dokończyć przejazd, natomiast jego wyniki nie będą już brały udziału w kwalifikacji generalnej.

Roadbook:
Roadbook to książka, wg wskazań której poruszamy się po trasie. Przykład jej znajduje się na drugim zdjęciu sklepu internetowego. Składa się ona z okienek, w których zawarta jest informacja o całkowitej długości tras, długości odcinka od poprzedniej podpowiedzi oraz schematu według, którego mamy przejechać dany odcinek. Pierwsza kratka w odległościach ma wpisane 0.0 i oznacza start. Druga kratka pokazuje nam odległość do następnego punktu, np. skrzyżowania za 1,32, czyli za 1320 m będziemy musieli zjechać z drogi głównej, tak jak wskazuje to strzałka. Za 960 m skręcamy w prawo za zabudowaniami - czyli odległość od poprzedniej wskazówki 0,96, a cała trasa pokazuje 2,28, czyli sumę łącznie przejechanych metrów/kilometrów od startu, a rysunek przedstawia rozjazd ze strzałką w prawo itd.



Zapisy:
Wszystkie osoby chcące wziąć udział w imprezie Warsaw Szuter Expedition muszą wykupić wejściówkę w wysokości 30 zł w sklepie internetowym (http://www.sklepmotocyklo...n/category/379/). Jako sposób dostawy proszę wybrać odbiór osobisty a następnie wybrać dowolną metodą płatności. Kolejność przyjmowania zgłoszeń jest zapisywana wg zaksięgowanych wpłat. W polu "komentarz zamówienia" proszę podać markę i model motocykla, którym będą Państwo uczestniczyć w imprezie. Dodatkowo każdy uczestnik proszony jest o przywiezienie słodyczy na punkt START / META, którymi będą obdarowane Domu Dziecka.

Nagrody:
1 miejsce - bon o wartości 200 zł na zakupy w sklepie MotoX, dwie godziny jazd doszkalających pod okiem instruktorów szkoły PARAmoto.
2 miejsce - bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie MotoX, dwie godziny jazd doszkalających pod okiem instruktorów szkoły PARAmoto.
3 miejsce - bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie MotoX, bon o wartości 100 zł do wykorzystania w szkole jazdy PARAmoto.

Kontakt:
Jakiekolwiek problemy bądź niejasności prosimy przedstawiać drogą mailową na adres: warsaw.szuter.expedition@gmail.com, w ostateczności telefoniczną pod nr telefonu: 516-787-306.

Trasa poprzednich edycji:
Warsaw Szuter Expedition - https://www.youtube.com/watch?v=SuCBhyj5RBI
Warsaw Szuter Expedition vol. 2 - https://www.youtube.com/watch?v=Mt-PHb1UmhM
Warsaw Szuter Expedition vol. 3 - https://www.youtube.com/watch?v=KT_2CRCM8zU
Ostatnio zmieniony przez managa 2016-10-09, 08:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2016-09-12, 20:29   

zapisany;] Alibaba, mini zlot dominatorowy??? :D To tak brzydko się wpraszać wiem, ale u Ciebie jest ZAWSZE tak fajowo!!!
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2016-09-12, 20:31   

Yeah :mrgreen:

W tym roku pojawiło się dużo Dominatorów w Warszawce, więc w końcu jest szansa na spęd forumowy z przewagą RFVC xD
 
 
     
dzoana 
krwiopijca


Wiek: 49
Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 526
Skąd: Skoczów
Wysłany: 2016-09-12, 20:32   

a ja czekam, aż mi się przedawni mandat z zeszłego roku;)
 
 
     
Dzikson 
Dzika Mariola ;)


Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 433
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: 2016-09-13, 05:57   

Słuchajcie, a może wbijemy do jakiejś agroturystyki w okolicy? Bo Kania daleko...

Np. w Górze Kalwarii https://e-turysta.net/osrodek-sportowo-rekreacyjny-agrokarolina-gora-kalwaria-101672.html?idw=25258333-6q7

Albo Sioło Julianówka https://e-turysta.net/mazowieckie-siolo-julianowka-julianow-130305.html?idw=25258333-6q7

Co Wy na to? Zadzwonię, sprawdzę, jak z dostępnością.

dzoana, obawiam się, że się nie przedawni ;) ja też czekałam na amnestię, ale ostatnio pan policjant nawiedził moich rodziców w poszukiwaniu przestępczyni drogowej ;)
 
     
dzoana 
krwiopijca


Wiek: 49
Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 526
Skąd: Skoczów
Wysłany: 2016-09-13, 06:23   

Dzikson, mi zostało jeszcze tylko 39 dni:)
 
 
     
wojtekk 
NX650 1994r


Wiek: 43
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 1897
Skąd: NYSA
Wysłany: 2016-09-13, 06:47   

dzoana, hmmm jak podejmą czynności to musisz doliczyć do tych 39 dni jeszcze 2 lata.
Nie wiem mandatu jeszcze nigdy nie płaciłem swojego ale, że tak powiem coś o tym słyszałem.
ps. Jedno masz na + dostałaś mandat nie w tym roku :mrgreen:
 
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2016-09-13, 07:30   

Dzikson, zapytaj, czy pozwolą nam robić ŁUTUTUTUTUTUTU w nocy xD

btw. znalazłam Regulamin i wychodzi na to, że będzie jakiś OS ;-)
Cytat:
9. W przypadku równej ilości punktów na mecie decyduje najsprawniejsze pokonanie odcina OS. Następnie w przypadku równej ilości punktów i pokonania odcinka OS w identyczny sposób na mecie Rajdu zostanie rozegrana dodatkowa konkurencja. W przypadku braku uczestnika na mecie po jego trzykrotnym wywołaniu miejsce zostaje poddane walkowerem na rzecz obecnego na miejscu uczestnika. W przypadku nie obecności obu uczestników decyduje losowanie.
 
 
     
Ostasz 
NX 650 '94


Wiek: 36
Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 729
Skąd: Białołęka, Wołomin
Wysłany: 2016-09-13, 07:47   

Zapisałem się, zapłaciłem, jeszcze nie wiem czym pojadę ale pojadę :-D
 
     
Bicio 
biczson


Wiek: 106
Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 1299
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2016-09-13, 07:53   

Zapisany :-D

A mandaty teraz skarbówka zabiera ze zwrotu podatku albo wysyła smutne pismo do pracodawcy, że ma przelać z twojej pensji :-) sprawdzone ;-)
 
 
     
dzoana 
krwiopijca


Wiek: 49
Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 526
Skąd: Skoczów
Wysłany: 2016-09-13, 08:19   

ale ja jeszcze nie dostałam mandatu:) tylko zdjęcie z fotoradaru dostał mój ojciec jako własciciel auta, nie przyznał sie i wskazał mnie jako prowadzącą auto - i od tego czasu cisza;) może to cisza przed burzą kto wie:)
 
 
     
Dzikson 
Dzika Mariola ;)


Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 433
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: 2016-09-13, 08:21   

joł, z podatku jeszcze mi nieściągnęli :-P ale w końcu wymiar sprawiedliwości mnie dopadnie :-P

Słuchajcie w Sioło Julianówka są miejsca, to jest 11 km od miejsca startu. Za nocleg wychodzi 40 zł za osobę za noc. Możemy zrobić tak, żeby nie wywalać za dużo kasy, żeby tam się wbić po rajdzie. A pierwsza noc z piątku na sobotę ja mogę przenocować u siebie kilka osób na Mokotowie (z 8 osób upchnę), na glebie, ale mam materace. Piszcie co myślicie! Z mokotowa do miejsca startu 20 km.

https://e-turysta.net/mazowieckie-siolo-julianowka-julianow-130305.html?idw=25258333-6q7

Ostasz, dawaj do mnie na plecaka uuuhaha ;)
 
     
Emka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-13, 08:45   

U nas spokojnie 6 osób by miało łóżka + 4 osoby fotel rozkładany + podłoga + parking na motki /auta (ochota, okolice Parku szcześliwickiego)

----
edit:
4 osoby by miały łóżko - jedna para z bydgoszczy do nas przyjeżdża na WSE:)
Ostatnio zmieniony przez Emka 2016-09-13, 20:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Ostasz 
NX 650 '94


Wiek: 36
Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 729
Skąd: Białołęka, Wołomin
Wysłany: 2016-09-13, 09:08   

Jak coś, to u nas też się znajdzie sporo miejsca i mamy duży garaż. Myślę, że z 6 osób na łóżkach (3 x 2 osoby) a na podłodze to kolejne z 4-5 osób. Aaaa.... i w garażu quasi-ogrzewanym mamy 2-osobową kanapę przeca :-D
Tylko, że my mieszkamy na Białołęce czyli jakieś 50 km lub 50 minut od miejsca startu i to jest minus...
 
     
robertp6
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-13, 13:16   

adziad napisał/a:
zapisany;] Alibaba, mini zlot dominatorowy??? :D To tak brzydko się wpraszać wiem, ale u Ciebie jest ZAWSZE tak fajowo!!!


Moja xr tam będzie :) Tyle że na kołach supermoto z kolegą mamy zamiar wpaść :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12