Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
na wolnych obrotach gaśnie ;]
Autor Wiadomość
Grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-11, 05:31   na wolnych obrotach gaśnie ;]

Witam was jestem świerzakiem na forum,poznaliśmy sie na tukanie.Chodzi i o domunatora wiecie co sie dzieje zaczoł bardzo czesto gasnąć na wolnych obrotach nawet w czasie jazdy przy zmianie biegów lub przy dużym przytrzymaniu sprzęgła bum i nie pracuje,obroty mam nawet podkręcone pod 2 tysiące i lipa gaśnie. zauważyłem ze zaczął bardzo duzo pali wali ogniem w tłumik marchewy na 10 cm :-/ . na pewno jest szczelny króciec cały sprawdzany i nawet na obrotach Plakiem psikany to powoduje podwyższenie obrotów. od kupna mojego nx650 na pewno nie działa odprężnik przy ustawianiu zaworów nie słychać go wogóle ale było wszystko super chodził prze pięknie nawet na tukanie mnie nie zawiódł to się dzieje od jakiegoś miesiąca nie wiem od czego zacząć czy to gaźnik czy przeskoczył na rozrządzie. Pomocy koledzy Grzegorz
 
     
Wojtek_M
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-11, 06:19   

Grzegorz ja bym zaczął od wymiany świecy i regulacji gaźnika.
 
     
Bart76 
Wolverine


Wiek: 47
Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 438
Skąd: Stare Babice
Wysłany: 2016-08-11, 19:55   

Hej,
Dość częstą przyczyną tego typu zwałki sa padnięte deko (bądź 1 z nich). Nagłe STOP to jedena z częstych perełek nie do końca wyjaśnialnych związanych z posiadaniem serduszka RFVC ;)
Z regeneracją deko jest trochę zabawy ale wielu z nas już to zrobiła i jakoś dzidujemy dalej. Poczytaj posty na temat dekompresatora a wiele się dowiesz.
Regulacja poziomu mieszanki ( spalanie/marchewy) to raczej gazior bym obstawiał. Może już przepustnica się szlifa ostrego dorobiła - wykręć, wyczyść i obejrzyj jak i co w środku.
Pozdro.
Bart
 
 
     
nx-rider 
Dawid


Wiek: 41
Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 874
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2016-08-12, 05:56   

A kolega zapoznał się z tym tematem http://hondadominator.pl/viewtopic.php?t=632 , czy po prostu chciał do forum dodać coś od siebie?

W zasadzie nic nowego niż tam Ci nie powiemy, więc proponuję tam właśnie przenieść rozmowę a ten temat zamknąć.
 
 
     
Grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-16, 15:28   

witam u mnie jak narazie problem rozwiązany sotała wymieniona świeca wymieniony króciec bo był bardzo miękki i wyczyszczony gażnik i po wczorajszej 80kilometrowej próbie wszystko gra pracuje równo nie gaśnie i nie wali w komin,dzieki za podpowiedzi pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13