Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kilkudniowy wypad, Szlak Orlich Gn,, Bieszczady, gdziekolwie
Autor Wiadomość
Mateusz93
[Usunięty]

  Wysłany: 2016-06-25, 21:19   Kilkudniowy wypad, Szlak Orlich Gn,, Bieszczady, gdziekolwie

Cześć! :)

Jako, że za oknem piękne słońce, a wolnego czasu trochę przybyło, postanowiłem wyruszyć gdzieś na 2-6 dni.
Fajnie byłoby szutrami, trochę offu, trochę asfaltu, byłby ktoś chętny na taki wypad?
Mam kilka tras, znalazłem w internecie PDFy z ciekawymi szlakami.
Wpierw myślałem o Bieszczadach, później o Wschodniej ścianie i Mazurach, ostatnio trafiłem na ciekawy przewodnik po Szlaku Orlich Gniazd (bezdrożami).

Właściwie w zależności od ilości czasu możnaby ustalić trasę.
Jestem otwarty na propozycje.
Oczywiście po kosztach, wieczorkiem jakieś piwo, może być namiot czy jakieś budżetowe noclegi.

chętni? ;)
Ostatnio zmieniony przez managa 2016-08-22, 12:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Dzikson 
Dzika Mariola ;)


Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 433
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: 2016-06-25, 23:53   

wchodzę :D
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2016-06-26, 06:46   

szlak orlich gniazd zrobisz w dwa dni, moze trzy jak sie postarasz ;) jak sie na niego zdecydujesz, to moge sie przylaczyc/odwiedzic, bo mam niedaleko
 
 
     
Mateusz93
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-26, 09:52   

Zupełnie nie mam ciśnienia na to konkretnie, po prostu chcę gdzieś wybyć, a nie marnować wolnego czasu w domu ;)

Jaki termin Wam odpowiada?
Mnie pasowałoby coś między 6, a 13 lipca.

tutaj link do mojego dysku google, jest tam wrzucony PDF z trasą. Proponuję ją jakoś zaadaptować.
Chyba ostatni dominatorowy zlot kończył się gdzieś w okolicach górnej części trasy, także możnaby poszukać tam informacji na temat Ciekawych tras.

Skoro Pani Administrator z okolic, to liczymy na jej podpowiedzi co do szlaków :P
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2016-06-26, 11:30   

Gdzie ten link? :> Jeśli to do tras Skody, to jechałam nią kiedyś, od Ogrodzieńca do Olsztyna - jest nieco przestarzała, w paru miejscach jest już asfalt i zakaz wjazdu. Jakbyś chciał offik, to ślad ze zlotu jest dość spoko, dużo szuterków i tam jakieś zameczki po drodze widać ;-) Jakbyś miał coś z Olkusza/Kluczy do Krakowa przez Dolinki Podkrakowskie offikami, to chętnie bym się przejechała ;-)
 
 
     
Mateusz93
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-26, 13:15   

może być z Kluczy w stronę Krk :)
Ostatnio jadąć do jakiegoś podkrakowskiego Fortu, trafiłem na piękne okolice byłego kamieniołomu. Spieszyłem się, bo Carlos przyjechał do mnie na AT ze Szczecina i nie miałem czasu zgłębić okolicy. Poznałem kogoś na kacie i przewiózł mnie kawałeczek, piękny teren. Możnaby było przy okazji zwiedzić.
Ponoć w starym kamieniołomie jest tor crossowy.

tutaj link:
https://drive.google.com/drive/folders/0B7rMTMOmRbLHQ0o3enZLT2J6OHM
widzicie czy jest zablokowane?

Myślisz o jednodniowej wycieczce, czy dysponujesz większą ilością czasu (i chęci)? ;)
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2016-06-26, 14:08   

Mateusz93, coś ten link nie działa poprawnie, bo folder jest pusty.
A ten kamieniołom to pewno Bodzów, kiedyś tam byłam na chwilę.
No nie wiem, zobaczy się, może byłby ktoś jeszcze chętny.

Generalnie chciałam zrobić mikro powtórkę ze zlotu, żeby pojeździć po kamieniołomach koło Łaz i gdzieś tu jeszcze, ale to może kiedy indziej, bardziej na jesień ;-)
 
 
     
Mateusz93
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-26, 21:45   

Zuploadowałem:
https://megawrzuta.pl/filesgroup/e17c1d74cd2767221525ab1590532ff2.html

Dorzuciłem jeszcze traski w Zubrzycy/Krowiarki, Beskid Śląski, Starachowice i Żuławy Wiślane. ;)
Kolega z forum XT660 też się chce wybrać, także jak się zdeklaruje na jakiś termin, to dam znać. Od ilości czasu będzie zależało dokąd pojedziemy.

Jeśli macie jakieś propozycje, to piszcie śmiało, ustalimy jakąś wspólną ścieżkę i pomkniemy.

pozdrawiam!
Mateusz
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2016-06-26, 21:55   

O, na zlocie Dominatora spotkaliśmy dwóch Panów, którzy właśnie robili tę trasę :-) Jutro obczaję co to to jest.

Generalnie tak myślę, że Jurę czy tam ten Szlak Orlich Gniazd to można zrobić w jakikolwiek weekend (jeśli macie je wolne od pracy czy innych zajęć), bo jeśli dysponujesz prawie tygodniem, to polecałabym wybrać coś ambitniejszego/dalszego/bardziej czasochłonnego :-)
 
 
     
Mateusz93
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-26, 23:43   

Ja na szczęście żyję pięknym studenckim życiem i pracą nie z umową na stałe, więc do końca września mogę mieć wolne cały czas :) [choć próbuję wbić się na praktyki do Audi na sierpień, ale zobaczymy co z tego wyjdzie]

chciałem teraz szarpnąć coś większego. Jeśli będziesz chętna na taki jedno/dwudniowy wypadzik przy okazji któregoś weekendu, to będę się czuł zaszczycony Twoją obecnością ;)

na razie dłuższy wyjazd jest otwarty, zapraszamy!
 
     
nx-rider 
Dawid


Wiek: 41
Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 874
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2016-06-27, 07:16   

Mateusz93 napisał/a:
Zuploadowałem:
https://megawrzuta.pl/filesgroup/e17c1d74cd2767221525ab1590532ff2.html


Wielka prośba
Dodaj to na google drive - na chwilę obecną mój antywirus obesrał cały komputer, tak się bronił przed tymi adresami / plikami
 
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2016-06-27, 09:15   

Hehe, nie znałam tego przewodnika, ale jest bardzo podobny do tego, co przygotowałam na trasę zlotową ;-)

Spojrzałam też na ten Beskidzki track i z tego co patrzę to dużo asfaltów, ale nie znam się, może są fajne, urokliwe, poniszczone, z widoczkami ;-) Kiedyś miałam chęć na zrobienie trasy SKODY w Beskidach, tutaj gotowy track - http://www.gpsies.com/map...wtdenactepysgqf . Można to spokojnie połączyć z połoninko-szuterkami Słowackimi (fajne, lajtowe i widokowe), polecam :-)
 
 
     
Mateusz93
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-27, 12:43   

oo, ciekawy track! :)

masz więcej takich z naszych okolic?

nx-rider, wysłałem Wam (Tobie i Manadze) zaproszenie [udostępnienie?] do dysku google na maila. Da się jakoś zrobić, bym mógł podesłać link do tego konkretnego foldera i każdy mógł sobie pobrać PDFy, które będzie chciał?
 
     
nx-rider 
Dawid


Wiek: 41
Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 874
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2016-06-27, 13:09   

Mateusz93 napisał/a:
oo, ciekawy track! :)


Niestety nie ciekawy :evil:

Robiliśmy tą trasę kilka ładnych lat temu jak organizowałem zlot na Hali Boraczej, już wtedy większość trasy była asfaltowa. Tak więc podejrzewam że na chwilę obecną będzie lipa

Mateusz93 napisał/a:
Da się jakoś zrobić, bym mógł podesłać link do tego konkretnego foldera i każdy mógł sobie pobrać PDFy, które będzie chciał?

No tak,
- klikasz folder prawym przyciskiem
- dajesz udostępnij
- zaawansowane
- w oknie "kto ma dostęp" zmieniasz na każda osoba mająca link
- kopiujesz adres z okna "link do udostępnienia" i rozsyłasz do kogo uważasz za stosowne
 
 
     
Mateusz93
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-02, 13:17   

Ustaliliśmy szkic trasy, wyruszamy we środę rano.z Krakowa, jedziemy Szlakiem Orlich Gniazd, później kierujemy się w stronę Kielecczyzny i dalej gdzie nas poniesie.
Na trasie planujemy być do niedzieli. Jeśli ktoś mieszka po drodze, to byłoby fajnie jakby podesłał jakąś traskę od siebie (polecił jakieś miejsca), a najlepiej się dołączył :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13