Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Triale - z czym to się je?
Autor Wiadomość
Qba 


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 283
Skąd: 3City
Wysłany: 2016-03-05, 19:48   

Artek napisał/a:
Fajna była,i w lepszym stanie niż moja i kompletna, moja nie jest kompletna.
Trzeba było brać, to dobra maszyna, po zakupie swojej gadałem z gościem od tej tr34 Campionato.


widzisz ,stala na olx i stala,cena spadla ,wiec jak kazdy pomyslalem,ze padlina... :-? szkoda .Ale temat ma czas bede obserwowac...
Pozdro ;-)
 
     
hansel 
TH2


Zabezpieczenie: 12345
Wiek: 24
Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 167
Skąd: SLU
Wysłany: 2016-03-11, 11:15   

Dwie Betki sie pojawiły, troche wiekowe ale na początek chyba dobre:

http://olx.pl/oferta/tria...html#0949c1e200
http://olx.pl/oferta/beta...html#3185cff9d5
 
 
     
Qba 


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 283
Skąd: 3City
Wysłany: 2016-03-11, 11:40   

Wlasnie chcialem wkleic link do nich, wygladaja na sprawne,tylko ta odleglosc....z Gdyni to kawal drogi :evil:
 
     
nx-rider 
Dawid


Wiek: 41
Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 874
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2016-03-11, 12:39   

Qba napisał/a:
z Gdyni to kawal drogi :evil:

E... tam.... odległość pojęcie względne. Przyjedziesz kupisz i jeszcze cały Śląsk objedziesz z "Ekipą Południowców" ;-)

Daleko nie mam ale nie bardzo czuje się na siłach dla kogoś dokonywać oględzin, sam prosiłem forumowicza o przyjazd na miejsce oględzin motoru który chciałem kupić.
 
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2016-03-11, 13:19   

nx-rider napisał/a:
Qba napisał/a:
z Gdyni to kawal drogi :evil:

E... tam.... odległość pojęcie względne. Przyjedziesz kupisz i jeszcze cały Śląsk objedziesz z "Ekipą Południowców" ;-) .

Że niby robimy wczesnowiosenny spęd? :twisted:
 
 
     
Qba 


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 283
Skąd: 3City
Wysłany: 2016-03-11, 13:23   

nx-rider napisał/a:
Qba napisał/a:
z Gdyni to kawal drogi :evil:

E... tam.... odległość pojęcie względne. Przyjedziesz kupisz i jeszcze cały Śląsk objedziesz z "Ekipą Południowców" ;-)

Daleko nie mam ale nie bardzo czuje się na siłach dla kogoś dokonywać oględzin, sam prosiłem forumowicza o przyjazd na miejsce oględzin motoru który chciałem kupić.


Masz race,ze dla dobrego sprzetu warto jechac taki kawal drogi i jeszcze poznac przy tym ludzi i nowe miejsca ;-) ale ja wlasnie wracam po 1,5 miesiacu do domu i to zaledwie na dwa tyogdnie, wiec kazdy dzien na wage zlota ;-) Wiem tez,ze ludzie pier...rozne gowna by sprzedac motocykl i do konca beda sciemniac prosto w oczy....jak mialbym stracic dwa dni i wracac po takim rozczarowaniu z pustymi rekoma i kasa w plecy za droge to wole sobie odpuscic. Tylko pewniak na takie odleglosci.
 
     
Artek 
Bus drajwer


Wiek: 54
Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 612
Skąd: Stąd
Wysłany: 2016-03-11, 15:46   

hansel, kurwa za 3300 z bdb!?ja za swoją dałem 3000 i jest do remontu :shock: a tą tr34 to widziałem,rozmawiałem z gościem,spoko sprzęt,trochę starsza ale kompletna,no i to legenda!!
Ale ta z czechowic też kompletna nie jest,nie ma reflektora z przodu,nie wiem dlaczego nie ma miejsca na tylne światło,nie ma prędkościomierza i stopki,a i tylna osłona tarczy jest nie kompletna.

EDIT:
Qba, jak Ci zależy to i w ciemno polecisz,ja w ciemno zrobiłem 500 km transportem alternatywnym,po prostu pojechałem z przekonaniem że kupię i wrócę na kołach i się udało,u mnie była jeszcze taka sytuacja że nigdy wcześniej nie widziałem dominatora na żywo,wtedy był pierwszy raz jak koleś otworzył garaż,nie wiedziałem jak mam się na nią wdrapać :D,ale jak już ruszyłem do jakoś poszło.

EDIT:
tą tr34 "Cp" to sam bym kupił.

EDIT:
Kurwa nigdzie nie mogę zdobyć zębatki i łożysk do bety,całą Warszawę dziś zjeździłem po sklepach z częściami nawet byłem u głównego dystrybutora sunstara na Warszawę i też nie ma.

Artek o co ja prosiłam? Co to za pisanie posta pod postem? I proszę, nie przeklinaj tyle na forum :evil:
 
 
     
Qba 


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 283
Skąd: 3City
Wysłany: 2016-03-11, 16:21   

Kultura musi byc :-P

Musze to przetrawic ,fakt ,ze cena smieszna.. :roll:
 
     
Artek 
Bus drajwer


Wiek: 54
Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 612
Skąd: Stąd
Wysłany: 2016-03-11, 17:00   

Przepraszam,obiecuję poprawę,po prostu targają mną emocje :evil:
Cubiacus,Hansel podajcie linka do zębatek napędowych do waszych trialówek,ja intensywnie szukam do swojej bety ale nic nie mogę znaleźć,boże dopasuje od innego motocykla.
 
 
     
hansel 
TH2


Zabezpieczenie: 12345
Wiek: 24
Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 167
Skąd: SLU
Wysłany: 2016-03-11, 21:12   

Artek, bdb to właściciel napisał w ogłoszeniu, jak nie zobaczysz to sie nie dowiesz. 90% enduro crossów i trialow w ogłoszeniach jest dopiero co po remoncie...

Zębatek jeszcze nie wymieniałem, u mnie sa chyba jeszcze oryginalne. Jak masz jakies w jeszcze w miare dobrym stanie to zostaw, to sie bardzo wolno zużywa, bo przecież nie nakręca sie na niego nie wiadomo jakich przebiegow. A jak chcesz nową to dzwoń do dealera bety (zamienników racze nie ma), ew. wyślij do Bola, moze by mógł dorobić.
 
 
     
Qba 


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 283
Skąd: 3City
Wysłany: 2016-03-11, 21:28   

Cytat:
90% enduro crossów i trialow w ogłoszeniach jest dopiero co po remoncie...


Od dluzszego czasu podziwiam ten trend, im bardziej dojechany wizualnie, to jest "po remoncie" :lol:
Moze my tylko tacy zawistni i wredni ,ze wszyscy uczciwie remontuja a my do nich ogonem?
:-P
Brak zaufania, ciekawe skad :roll:
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2016-03-11, 22:43   

też nie wymieniałem - szukałbym u dealera :-) a propos dlatego warto przed kupnem zapytać dealera czy mają części ew. do nich, bo tak może być problem :-) pozostaje tokarka i dobry kumpel :-P
 
     
Artek 
Bus drajwer


Wiek: 54
Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 612
Skąd: Stąd
Wysłany: 2016-03-12, 11:11   

Co ciekawe na tej stronie beta tr35 figuruje w bazie i są do niej części http://www.franceequipement.com/catalogue/list .
 
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2016-03-13, 08:36   

w takim razie ok - części do naszych GG też są z Hiszpanii sprowadzane :-) to poluj panie, poluj :-)
 
     
Artek 
Bus drajwer


Wiek: 54
Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 612
Skąd: Stąd
Wysłany: 2016-03-22, 16:49   

Jak napełnić tylny amortyzator olejem?bo przedni to łatwo bo lejesz od góry a tył?najpierw olej potem gaz czy to nie ma znaczenia,czy gaz jest potrzebny,ile tego gazu ile oleju,jaki olej do teleskopów a jaki na to tylnego,czy to musi być azot,ponoć w powietrzu jest 80 % azotu?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12