Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ukraińskie Integracje Czarnuchów :-P
Autor Wiadomość
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2015-04-07, 11:54   

hm, a mnie bardziej zastawia ilość imprezowiczów :-) jakoś nie widzę 100 motorów sprawnie poruszających się cwałem po połoninach :-P pewnie się na jakieś małe grupki podzielimy, czy jak...
 
     
Bicio 
biczson


Wiek: 106
Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 1299
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2015-04-07, 12:30   

No pisał Mirmił, że mamy się podzielić na grupki 5-6 motocykli, przynajmniej 1 gps ze śladem na grupkę. Najlepiej żeby grupy były zgrane umiejętnościami, sprzętem i poziomem altruizmu w pomaganiu kolegom i koleżankom :-D Ja się nastawiam na umiarkowany burdel i dobrą zabawę w każdym razie :-D
 
 
     
motormaniak
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-07, 13:12   

Ja jadę. Fajnie się czyta, jakcy to wszyscy kozacy, ale przypomnę że na szuter party Ukraina 2012 pełną trasę off zrobił jeden człowiek z 73 startujących i na nocleg przyjechał po północy po 16 godzinach offa :) Pamiętam też ile wycieńczonych spotkanych osób musiałem "wyrywać" z terenu do najbliższego asfaltu bo nie mieli sił i błagali o pomoc.. Z każda wyrwaną spotkana po trasie afryką z błota ubywało czasu i sił.. Nie jedziemy sami na wynik - to jest integracja! Patrzę na ślad trasy i chyba każdy z odcinków Intergacji 2015 robiłem w poprzednich latach na Afryce, LC4, DRZ, ale nigdy wszystkiego na raz. W tym roku pojadę pewnie na CRF 250(może na dominiku) na nowych oponach, wyruszę w piątek z samego rana z pod granicy...

Również bardzo mnie martwi ilość osób jadących. Spodziewam się problemów zarówno z osobami ulegającymi kontuzjom, jak i natury formalno - prawnej - Ukraińcy sciagną milicję z całego województwa do "obsługi" tej imprezy.
 
     
Bicio 
biczson


Wiek: 106
Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 1299
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2015-04-07, 13:46   

No będą chcieli zarobić wiadomo.
Hmm, może to tak wygląda, ale tutaj się raczej nikt nie nastawia na kozactwo, rywalizację, wyścig czy co tam :-D Jedziemy sobie porządnie pojeździć, opcji trasy jest dużo i można je łączyć więc nie widzę problemu. A fajnie jest się czymś cieszyć zanim to nastąpi, lubię to w jeżdżeniu motocyklem nawet jak stoi w garażu 300km stąd :-D
 
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2015-04-07, 14:14   

hehe, to ja oczywiście na KleXie piszę się jako pomagier do krówek :-P KleXa wsadzę w kieszeń w razie czego... :-D

to jedziemy razem pewnie Biciu z Demolką :-D dla mnie to też 100% towarzycho, 100% offu i ... know how na kolejne bardziej kameralne wyjazdy :-D

motormaniak, jak coś to oczywiście dawaj z nami, a tak czy tak integracja wieczorna obowiązkowo :-P ja się i tak wyszaleję na Podhalu :-D
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2015-04-07, 14:23   

hm, słuchajcie, a może by tak spać już na ukraińskiej stronie ? :-P bo faktycznie rano to będzie korek jak w butelce, a czas leci ? co myślicie, kierowniku (bo masz gpsa, nie ekscytuj się :-P
 
     
Bicio 
biczson


Wiek: 106
Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 1299
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2015-04-07, 15:33   

Z tego co wiem to od nas jedzie Sławekk (to on ma GPSa :-) ), ja, Demolka, Miszka, Tomo dołącza w Bielsku no i Ciebie gdzieś po drodze trzeba zgarnąć. Wszystkie motocykle i tak się nie zmieszczą na pakę do T4 więc trzeba będzie tarabanić jakąś przyczepkę. Przyczepkę ma chyba Sławek taką na 2 moto a T4 jest na 8 osób więc jakoś damy radę. Tak to wygląda z grubsza.
Kiedy wyjazd nie wiem, dobrze by było w czwartek po południu. Wątpię żeby udało się przekroczyć granicę jeszcze w czwartek bo trzeba będzie gdzieś zostawić auto, ściągnąć motki, zapiąć manele itd. Ja myślę żeby przekimać tam gdzie zostawimy auto i z samego rana dzida.
 
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2015-04-07, 15:43   

bomba :-P na pace jednak - już się bałem, że będę ciął KleXem 500 km :-D mieszkam przy samej autostradzie na Rzeszów tak więc będzie łatwo jak coś :-D dogadamy się więc :-P

już się nie mogę doczekać hehe :-D
 
     
motormaniak
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-07, 21:15   

Z noclegiem po ukraińskiej stronie wydaje się fajny pomysł - ale może byc problem ze znalezieniem w pobliżu granicy - chyba że namiot. Jest po drodzę na Turkę parę moteli, ale ja nie bardzo lubię latać po czarnym na UA, a to jednak trochę kilosów.
 
     
Demolka 


Zabezpieczenie: 19283
Wiek: 101
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 386
Skąd: devil's den
Wysłany: 2015-04-09, 09:44   

hm, tu chyba nikt nie kozaczy, bo mysle ze kazdy (przynajmniej na tym forum) zdaje sobie sprawe w co sie pakuje.. ;-)
gorzej jak napali sie ktos, kogo jedyna aktywnoscia na co dzień jest spacer po bulki.. 180 km offa to glownie kondycja.
poza tym lubie w takich wyjazdach to, ze jadąc z różnymi dzidownikami mozna sie zawsze czegos nauczyc.
btw moj Ojciec jak dowiedzial sie, ze jedziemy na UA, zapytał mnie czy planujemy inwazję. ciekawe, czy miejscowi rowniez beda mieli watpliwosci..
 
 
     
Zaczekaj 
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 315
Skąd: Złotoryja/Legnica
Wysłany: 2015-07-09, 19:50   

Będzie druga integracja we wrześniu.
Wybieracie się?
Byłam na pierwszej i szczerze powiem w końcu nikt mnie nie oszukał.
Hard to Hard. Ale w drugiej edycji i tak robię kolejne podejście. Mam porachunki z pewnym podjazdem.
A Szuter to, no jak sucho to szuter :D
 
 
     
Demolka 


Zabezpieczenie: 19283
Wiek: 101
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 386
Skąd: devil's den
Wysłany: 2015-07-10, 10:59   

sie wie.

;-)
Zaczekaj napisał/a:
Hard to Hard
 
 
     
Sarmata39 


Wiek: 57
Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 111
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2016-02-13, 18:38   27-29 Maj Zlot czarnuchów na Ukrainie

Czarni planują jak co roku zlot na Ukrainie w maju żeby sobie polatać po połoninach na luzie i na legalu . Obecnie jest już zapisanych ponad stu motocyklistów , więc mam pytanie :
czy ktoś z tego forum wybiera się na ten zlot ?
 
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2016-02-13, 19:23   

Mam nadzieję, że nikt, bo w tym terminie jest ZLOT DOMINATORA :evil: ;-)
 
 
     
Zaczekaj 
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 315
Skąd: Złotoryja/Legnica
Wysłany: 2016-02-13, 20:06   

Ja jadę :P
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13