Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Warsaw Szuter Expedition vol 2 - Warszawa 11.10.2014
Autor Wiadomość
toudi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-23, 16:36   Warsaw Szuter Expedition vol 2 - Warszawa 11.10.2014

Witam, udało się nam wreszcie znale 1/4 ć trochę wolnego czasu i zorganizować kolejną edycję rajdu.



Warsaw Szuter Expedition vol. 2 to już druga odsłona imprezy, która ma na celu pokazać, że okolice tak dużego miasta jak Warszawa też mogą być piękne. Jeżeli posiadacie motocykl o choćby lekkim zacięciu enduro ten rajd krajoznawczy jest dla was. Trasa została poprowadzona po drogach zarówno szutrowych, jak i asfaltowych, jednak by ją przejechać wcale nie potrzebujecie opon offroadowych. W tym roku do przejechania będzie około 100 km. Trasa będzie zapisana w formie roadbooka na kartkach A4. Podczas przejazdu liczyć się będzie przede wszystkim spostrzegawczość oraz umiejętność nawigowania. W czasie przejazdu będziecie musieli wypełnić ankietę dotyczącą punktów znajdujących się na trasie, prosimy więc jedynie o zabranie ze sobą czegoś do pisania, np długopisu. Trzy osoby z największą ilością poprawnie udzielonych odpowiedzi zostaną obdarowani bonami upominkowymi w wysokości: 200, 100 i 50 zł, do wykorzystania w sklepie MotoX przy al. Prymasa Tysiąclecia 74B w Warszawie. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez więcej niż jednego uczestnika, znaczenie będzie miał krótszy czas przejazdu. Startujemy 11.10.2014 r. od godziny 10:00, zawodnicy będą puszczani co dwie - trzy minuty. Za udział nie pobierane są żadne opłaty, a jest on całkowicie dobrowolny.

Roadbook:
Roadbook to książka, wg wskazań której poruszamy się po trasie. Składa się ona z okienek, w których zawarta jest informacja o całkowitej długości tras, długości odcinka od poprzedniej podpowiedzi oraz schematu według, którego mamy przejechać dany odcinek. Pierwsza kratka w odległościach ma wpisane 0.0 i oznacza start. Druga kratka pokazuje nam odległość do następnego punktu, np. skrzyżowania za 1,32, czyli za 1320 m będziemy musieli zjechać z drogi głównej, tak jak wskazuje to strzałka. Za 960 m skręcamy w prawo za zabudowaniami - czyli odległość od poprzedniej wskazówki 0,96, a cała trasa pokazuje 2,28, czyli sumę łącznie przejechanych metrów/kilometrów od startu, a rysunek przedstawia rozjazd ze strzałką w prawo itd.


Trasa:
Poprowadzi po drogach asfaltowych i szutrowych mniej więcej w proporcjach 50/50. START i META zostały zlokalizowane na drodze bocznej przy ul. Przyczółkowej 210 w Warszawie. Dokładny dojazd znajdziecie w linku poniżej:
(https://www.google.pl/maps/dir/52.1471157,21.0938759/52.1493098,21.1013781/@52.1500486,21.1026125,15z/data=!4m4!4m3!1m0!1m0!3e1)


W tamtym roku trasa przebiegała tak:


Zapisy:
Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisania się osobiście w sklepie MotoX przy al. Prymasa Tysiąclecia 74B w Warszawie.

Nagrody:
1 miejsce - bon o wartości 200 zł na zakupy w sklepie MotoX.

2 miejsce - bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie MotoX.

3 miejsce - bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie MotoX.

Kontakt:
Jakiekolwiek problemy, bąd 1/4 niejasności prosimy przedstawiać drogą mailową na adres: warsaw.szuter.expedition@gmail.com, w ostateczności telefoniczną: 516-787-306

Dla FaceBookowych maniaków powstało także wydarzenie:
https://www.facebook.com/...coming&source=1
Ostatnio zmieniony przez managa 2016-01-04, 15:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
toudi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-06, 08:46   

Tak dla przypomnienia impreza odbędzie już w ten weekend, serdecznie zapraszam.
 
     
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-06, 11:03   

Witam,
wybieram się, ale że będzie to moja pierwsza tego typu impreza, to proszę o info:
kartki z trasą dostajemy zaraz przed startem? Wcześniej? Pytam, bo nigdy nie jechałam z roadbookiem i zastanawiam się czy dam radę to rozgry 1/4 ć.

ola
 
     
toudi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-06, 11:40   

Same kartki z trasą wraz z kartą odpowiedzi zostaną rozdane na miejscu przed startem. Każdy będzie mógł się z nimi zaznajomić i przymocować do Moto. Powyżej masz wyjaśnione jak czytać roadbook'a. Scenki pokazują dany odcinek drogi a strzałka kierunek w którym mamy jechać. Przy każdym obrazku mamy podane dwie wartości. Pierwsza to odległość całkowita od startu. Natomiast druga to odległość od poprzedniej sceny. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to z chęcią na nie odpowiem.
 
     
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-06, 16:17   

Na razie nie:) Po prostu muszę spróbować. Do zobaczenia w sobotę :)

ola

ps. Albo jak możesz to wklej/wyślij mi roadbooka z zeszłego roku na przykład. Tak, żebym mogła obrazki sobie pooglądać i się przyzwyczaić do oznaczeń. No chyba, że to ta sama trasa?
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2014-10-06, 20:33   

Ola, Będziemy jechać razem :mrgreen:


chyba :mrgreen:
 
 
     
Alibaba 
Pan Alibaba


Wiek: 66
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2131
Skąd: Hornówek
Wysłany: 2014-10-06, 20:58   

;-) :mrgreen:
 
 
     
toudi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-07, 09:17   

Trasa oczywiście jest inna tak by nie było nudno :-D
Poniżej adres skąd można pobrać trasę z tamtego roku, teraz będzie analogicznie podobna.
https://drive.google.com/file/d/0B5tZ1-QeNwqESF80TEJBeGZlLWs/view?usp=sharing
 
     
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-07, 11:13   

Rafał, no to już w ogóle się nie boję :)

Hurrraaaa :)
 
     
toudi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-09, 14:41   

Muszę jeszcze wam napomknąć o kilku sprawach przed sobotnią pojeżdżawką, mianowicie:
- nie zapomnijcie zabrać ze sobą czegoś do pisania,
- pogoda ma nam sprzyjać, ale w związku z tym na trasie może pojawić się sporo rowerzystów, zwolnijcie obok nich, nie przejeżdżajcie na pełnym gwizdku,
- bawmy się bezpiecznie, wyprzedzajcie z zachowaniem bezpiecznej odległości,
- jeśli ktoś przyjedzie trochę pó 1/4 niej nic się nie stanie ponieważ i tak będę was startował na pewno ponad godzinę,
- podejd 1/4 cie do imprezy bez spiny a zapewniam że u każdego pojawi się banan na twarzy,
- do puli nagród dochodzą jeszcze produkty marki MOTUL, ale o tym więcej już w sobotę,
- imprezę podkręca RED BULL,

To chyba tyle, do zobaczenia w już za dwa dni.
 
     
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-09, 15:17   

Cześć,
jeszcze jedno pytanie zielonego zawodnika:
- oglądałam sobie mapki z zeszłego roku i nie wiem co oznacza na roadbooku zakreskowana droga (np 43 kilometr i dalej ). To droga płytowa? Droga schodząca w dół?

ola
 
     
toudi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-09, 17:27   

Z tego co pamiętam były to wjazdy na wał. Będąc na miejscu widać że droga się różni.
 
     
Danas 
ŚPISZ SAAM ?


Wiek: 76
Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 102
Skąd: Józefów
Wysłany: 2014-10-09, 20:41   

Toudi do kiedy można się zapisywać? Nie wiem czy zdąże z naprawą moto do soboty. Urwałem łańcuch. Pozdrawiam.
 
 
     
Alibaba 
Pan Alibaba


Wiek: 66
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2131
Skąd: Hornówek
Wysłany: 2014-10-09, 21:08   

Danas, mam jeszcze jakiś łańcuch jak chcesz na szuter pożyczę tel 602 sie jed pię 267
 
 
     
toudi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-10, 08:54   

Danas napisz do mnie na maila warsaw.szuter.expedition@gmail.com z racji że mam już zapisanych ponad 50 osób a to już przekroczyło moje założenia :-D . Dla mnie lepiej byś był na liście i nie przyjechał niż miałoby być odwrotnie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13