Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
KALENDARZ 2015
Autor Wiadomość
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2014-08-02, 10:46   KALENDARZ 2015

Wiem, że jest wcześnie, ale nie zaszkodzi przypomnieć, że.. Prawdopodobnie będę robić znowu kalendarz forumowo-dominatorowy, więc korzystajcie z pogody i róbcie mi ładne zdjęcia(poprawnie technicznie i z odrobiną artyzmu) !!! Obiektem głównym ma być oczywiście Dominator (NX650/500) :-P Równie chętnie przyjmę ćwiarteczki (NX250), a także wszystko, co ma RFVC pod kanapą :) Czyli Vigory, Selery, FMXy, XRy, XLy. Jak zawsze zachęcam piękniejszą część forum do przesyłania fotek, pokażcie babeczki, jakie z Was dominy :D

Aha, jakby ktoś miał jakieś życzenia, sugestie, zażalenia w temacie technicznym, czyli, rozstaw zdjęć, czcionka, kolory, pionowo/poziomo itp, to też poproszę, na razie nie mam w ogóle zarysu projektu ;-)

EDIT:
WPŁACAMY!

26zł za kalendarz!
Do tego przesyłka, czyli 11zł (w przypadku 1-2sztuk) albo 13zł (3-4sztuki). Wysyłka za granicę to 21zł za 1 kalendarz, lub 35zł za 2kalendarze (chyba, że zna ktoś firmę inną niż Poczta-Polska, która zrobi to taniej :/). Albo odbiór osobisty w Katowicach ;-)
Czyli 37zł za 1 kalendarz z wysyłką.

Dane do przelewu jak zwykle:
Bank ING
93 1050 1445 1000 0090 6421 3326
Agnieszka Maniurska

W tytule koniecznie "kalendarz+NICK z forum" ! I najlepiej proszę napisać tutaj posta o wpłacie albo na PW, bo się pogubię.. Wpłaty do końca listopada!


Aha, w tym roku nie dodaję naklejek, bo a) wszyscy już mają b) nie mam za dużo naklejek :roll: No chyba, że ktoś bardzo będzie chciał, to pokombinuję/pogadam z Łukaszem.

Przykładowe karty:











Ostatnio zmieniony przez managa 2015-02-13, 10:31, w całości zmieniany 18 razy  
 
 
     
Bolo 
BoloLoLo


Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 829
Skąd: Szczygłowice
Wysłany: 2014-08-02, 17:21   

No to ja pierwszy.
Osobiście bardziej mi odpowiadał poprzedni kalendarz (tj 2013) pod względem układu.
Mianowicie część kalendarzowa była bardziej czytelna i przejrzysta. W końcu ma to być kalendarz a nie prospekt ze zdjęciami :)
Takie moje skromne zdanie.
 
 
     
ptasiu
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-03, 08:14   

Jak mam coś powiedzieć, to projekt pierwszy z częścią kalendarzową nr 3 (czyli rok 2014). Może jeszcze można by wpleść w ten projekt dodatkowo ze dwa maniunie zdjęcia, jak to było w poprzednich latach.... Mówię tak na wszelki wypadek, gdyby doszło do referendum.....
 
     
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-07, 15:49   

Zdjęcia, duże zdjęcia :)
Kalendarz z cyferkami mam w notesie, ten wisi ku ozdobie.

Ale tak na prawdę to jakikolwiek by nie był, biorę :)
(edit: no chyba, że będą gołe laski na motocyklach, wtedy się zastanowię, bo co sobie babcia pomyśli ;)

ola
 
     
zuczek 38 


Wiek: 53
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1188
Skąd: Sosnowo
Wysłany: 2014-09-28, 12:54   

zdjęcia sportowe też mogą być sami nie robiliśmy ale zgodę mamy

gymkh.jpg
na kostce też można
Plik ściągnięto 230 raz(y) 88,95 KB

gymk.jpg
Plik ściągnięto 214 raz(y) 129,49 KB

 
 
     
Alibaba 
Pan Alibaba


Wiek: 66
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2131
Skąd: Hornówek
Wysłany: 2014-09-28, 15:29   

 
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2014-09-28, 17:38   

zuczek 38, w końcu jakieś fajne zdjęcie bez ludziów w tle, myślę, że w tym roku coś wybiorę do klendara z gymkhany :)
 
 
     
Demolka 


Zabezpieczenie: 19283
Wiek: 101
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 386
Skąd: devil's den
Wysłany: 2014-09-28, 18:25   

primo - pierwsze zdjęcie żuczka jak dla mnie bomba, w ogole jak ktos powie ze enduro sie nie składa.. ;-)

poza tym podpisuje się wszystkimi konczynami pod sugestią Olki.
tylko duze zdjęcia, 'symbliczne' cyferki.. zdjęcie jako tło, bez dodatkowego podkładu. nawet w moim antysmartfonowym solidzie jest opcja 'kalendarz' ;-) moze pozostawmy sciane jako miejsce dla dumnie pręzących sie przedstawicieli dzidy? :)

jakieś zdjecia ze zlotów, miło byłoby w zimowy wieczor spojrzec na sciane i wspomniec umorusanie się blotem w dobrym towarzystwie ;-) uśmiechnięte gęby, etc.. :mrgreen:

wyjdzmy ze schematów ;-)

nawet ze zwykłym aparatem da sie urozmaicić zdjecie 'ja i moj motór' albo 'moj motór i moj kask', a dobry kadr moze wiele.. tak patrze na aktualne zdjecie wrześniowe..no i fajne jest! :D a na całej połaci byłoby smakowite ;-)



cos w ten desen :arrow:

kalendar.jpg
Plik ściągnięto 192 raz(y) 110,38 KB

 
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2014-09-28, 18:38   

Demolka, początkowo kalendarz na 2014 rok właśnie taki miał być, jak przytoczyłaś - duża fota i małe cyferki. Ale.. Największym "ale" są zdjęcia, które zwykle robione telefonem czy tanimi małpkami, nie mają na tyle dobrej jakości i wielkości, żeby je umieścić w projekt bez powiększania.. W tamtym roku może ze 4 zdjęcia dałyby radę. Jak będzie w tym roku " 1/4 le" ze zdjęciami, to zaryzykuję i zmniejszę rozdzielczość (pozostając ofc przy formacie A3), więc nie krzyczeć ;-)

Zlotowy/forumowy kalendarz też jest spoko, co prawda w tym roku na zlocie nie byłam i nie będę w stanie uznać, które zdjęcie odda klimat sytuacji, więc ewentualnie będę liczyć na pomoc forumowiczów ;-)

aha. jeśli będę brała pod uwagę wersję kalendarza "forumowego", to przyjmę również zdjęcia innych motocykli forumowiczów, jakieś Afry, Tetetki, może terese :P Ale bez przesady oczywiście.
 
 
     
Demolka 


Zabezpieczenie: 19283
Wiek: 101
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 386
Skąd: devil's den
Wysłany: 2014-09-28, 18:50   

zupa! <rzekłby niemiec> :-D
z tymi zdjeciami ze zlotów - mam na mysli jedynie wplecenie między indywidualne tych wspomnieniowych, ot, róznorodność ;-) nie tylko ze zlotu oficjalnego, ze wszystkich pomniejszych latanek, w małych i większych grupach, przeciez wszyscy sie spotykamy. tak o, zeby wprowadzic nieco zycia w nasz kalendarz :)

i jasne, wiem o co chodzi ze zdjęciami telefonowymi.. proponuję ostrą selekcję jakosciową i odwrotnie - nie przywiązywanie wagi do sprzętów, a raczej do osobnikow ich dosiadajacyh i stopnia zaangazowania tudzież czynnej obecnosci wsród zdominowanych :mrgreen:

ale to wszystko nie wazne, on i tak zawsze jest fajny ze jest <3 ;-)

Hawk!
 
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2014-09-29, 19:31   

Ze względu na znikomą użyteczność xr'ki w sezonie:( mamy tylko zdjęcia statyczne, oraz kilka z wyjazdu dookoła polszy naszą ćwiartką i cebulką (obie hądy to może się załapią;])

Na dynamiczne zdjęcia trza będzie poczekać do następnego wolnego weekendu...





























Dwa ostatnie są ze stycznia jak walczyłem z silnikiem a w garażu było chyba z -47 stopni... ;] Palce przymarzały do żeberek od głowicy i trza je było tapeciakiem odcinać, te palce;]

update:





 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2014-10-06, 15:43   

adziad, złe forum, nie pokazało, że edytowałeś posta! W takich chwilach pozwalam pisać posta pod postem :D A co do fotek, to ładne ładne, nie wiem czemu, ale ostatnie mi się najbardziej podoba :D Nie próżnować i robić dalej zdjęcia, póki pogoda :)

Bo.. Myślę, że zdjęcia będę przyjmować maksymalnie do końca listopada! Foty wklejać tutaj, albo słać mi od razu na maila managa@tlen.pl, w tytuł wpisując kalendarz dominatora ;-)
 
 
     
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-06, 16:13   

Ostatnie jest najlepsze :)


ola
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2014-10-07, 19:28   

dzięki dziewczyny!!

nie mogłem się powstrzymać:





:D:D:D
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2014-10-07, 19:40   

Ale gifa to ja do kalendarza nie umieszczę :-D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14