Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zdominowani ze Śląska, Zagłębia i okolic na wspólne latanie
Autor Wiadomość
Futrzak
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-10, 00:29   

Podzamcze , Mirów Tireks a jak w Twoją stronę to w okolicach Błędowa przy bunkrze lub dalej 500m z prawej strony od bunkra w lesie. Ostatnio się podciągneli mają quady, 2 terenówki, i gości którzy wiedzą jak tego używać. Najgorzej w weekend bo wszędzie ludzie na spacerach, rowerach itp, a mało który endurowiec ma klasę i zwalnia, zazwyczaj przegazówka koło i ręce opadają, ludzie dzwonia na policję ta do straży daje info i nagonka na całego.
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2016-07-10, 20:26   

Pojeździli, prawie 200km po Jurze "południowej" i fragmencie tych całych Dolinek Podkrakowskich - dziękuję tireks za trasę, jest o wiele fajniejsza niż te moje szutry :-P Chociaż miałam ochotę parę razy odpuścić (dzisiaj definitywnie nie był mój dzień). Dzikson - szacunek dla Ciebie ogromny za wolę walki! :-)

Parę fot, może jakiś filmik ktoś kiedyś poskłada ;)
-> https://picasaweb.google.com/103747994867685696067/6305791573676633857
 
 
     
Futrzak
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-10, 21:56   

Proszę były piękne widoki czas wolny i błotne spa cóż chcieć więcej..........
 
     
Elza 


Wiek: 90
Dołączyła: 13 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2016-07-11, 05:34   

No pięknie, piździk daje radę ;-)

KRISS a szyba cała? :-P
 
 
     
Bolo 
BoloLoLo


Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 829
Skąd: Szczygłowice
Wysłany: 2016-07-11, 06:27   

Ale fajnie ..... super widoki......
 
 
     
Czarek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-11, 06:59   

Dobrze, że Magda nie wiedziała, że bez 100 koni i bez kostek się nie da :mrgreen:
 
     
KRISS
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-11, 07:06   

Witaj Elza szyby całe ale spodnie na kolektorach przywędzone :mrgreen:
Łatę się doszyje i będzie git :-)
 
     
KRISS
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-11, 07:26   

Dzięki Ogromniaste do TIREXA za fenomenalną trasę i cierpliwość do Niewtajemniczonych w OFOWĄ sielankę :-D
Dzięki Managa za zorganizowanie DOBOROWEGO TOWARZYSTWA i nie tylko ;-)
Dzięki Hansel za cierpliwość do mnie i Dziksona oraz za oczyszczanie trasy z połamanych gałęzi ;-)
Dzięki Dzikson za odwagę udowodniłaś że pojemność 125 poradzi sobie w niejednym terenie.
Oraz udowodniłaś fakt że BARIERY SĄ TYLKO W GŁOWIE

W mojej Pamięci ten wypad będzie szczególny ponieważ Z TAKIM TOWARZYCHEM NA JEDNOŚLADZIE JESZCZE NIE MIAŁEM OKAZJI POLATAĆ.
 
     
tireks
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-11, 09:37   

Futrzak napisał/a:
Podzamcze , Mirów Tireks a jak w Twoją stronę to w okolicach Błędowa przy bunkrze lub dalej 500m z prawej strony od bunkra w lesie. Ostatnio się podciągneli mają quady, 2 terenówki, i gości którzy wiedzą jak tego używać. Najgorzej w weekend bo wszędzie ludzie na spacerach, rowerach itp, a mało który endurowiec ma klasę i zwalnia, zazwyczaj przegazówka koło i ręce opadają, ludzie dzwonia na policję ta do straży daje info i nagonka na całego.


To chyba - jak na razie - jestem dzieckiem szczęścia :-) Bo jeszcze mnie nie gonili/zatrzymywali etc. No ale może, tak jak piszesz - omijać główne szlaki, zwalniać przy pieszych i będzie OK :-) Ps. Ale przy bunkrze i na Czubatce - to latem raczej się nie piszę jeździć - ludzi jak mrufkuf! Więc to żadna przyjemność. (chociaż wczoraj byłem w okolicy bunkra - tylko późnym popołudniem, akurat na zachód słońca - super!)

Ps. Jak kiedyś masz czas - to zapraszam w moje okolice - polatamy :-)
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2016-07-11, 15:10   

to jak się rozjeździliście, to dawać do mnie na Podhale na 22-24 lipca :-) traska dla wszystkich, kto był to wie :-D
 
     
Dzikson 
Dzika Mariola ;)


Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 433
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: 2016-07-11, 15:15   

cubiacus napisał/a:
to jak się rozjeździliście, to dawać do mnie na Podhale na 22-24 lipca :-) traska dla wszystkich, kto był to wie :-D
hehe nie wiem czy mi zakwasy miną do tego weekendu

To byla zajefajna niedziela, dzięki kochani za super towarzystwo w offie i mobilizowanie mnie do ciśnięcia do oporu, 190 km to jest konkret jak dla mnie. Aga dzięki za mega pomysła i spanko :D Hansel transporting bzyka i ratowanie biedaczka na stacji ;) Tireks trasa w dechę :D Kriss za ratowanie mnie z dołów co rusz ;) Chłopcy za nadludzką cierpliwość, ja to bym na miejscu zamordowała hehe :-P a tu trochę fotek https://goo.gl/photos/5Mxm4aVXGaVTR4gE7
 
     
Futrzak
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-12, 15:57   

Tireks spoko, jak wrócę z urlopu który musze odbębnić z żoną:) to będzie czas na latanie przywiozę małego na busie i polatamy.

Cubiacus wrzuć jakiś foty z Twoich terenów i wspólnego latanka, bo raz 50 letni górale mi już dupę złoili na trialach:)
Ostatnio zmieniony przez managa 2016-07-12, 16:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2016-07-12, 21:50   

Futrzak, traska jest w miarę średnia, ale jest tego dużo i stąd większy banan :-D wpadaj obowiązkowo :-P Gwarantuję, że się zakochasz - popytaj wszystkich którzy byli :-D

Tu temat o Podhalu -> http://hondadominator.pl/...a958310e6#43085
Ostatnio zmieniony przez managa 2016-07-13, 05:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Futrzak
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-13, 18:43   

Na lipiec nie dam rady ale w sierpniu jestem cały czas na miejscu wiec nie ma problenu z żadnym weekendem na dzień dzisiejszy. Więc po uw spokojnie sie zgadamy :lol:
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2016-07-13, 19:41   

Pewnie - na pewno zrobię Podhale w drugiej połowie sierpnia, tak więc nic nie ucieka :-P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15