Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Mały remoncik dominatora :)
Autor Wiadomość
Damianel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-22, 19:03   Mały remoncik dominatora :)

Witam po długiej przerwie ale byłem zajęty topieniem XLi :lol:
Ostatnio łykną mi troszkę wody i przestał gadać więc rozebrałem piec i w sumie nie ma tragedii ale kilka rzeczy nadaje się do wymiany i tu moje pytanie odnośnie części.
Zamierzam kupić tłok WOSSNERa, łańcuszek rozrządu ii taki zestaw uszczelek moje pytanie co o tym myślicie czy ktoś z was już testował te firmy? Kiedyś miałem tłok wossnera w dominie i byłem zadowolony ale nie wiem nic na temat łańcuszka tourmaxa.

Jeszcze nie wiem dokładnie co z głowicą zawory dolotowe są trochę siadnięte ale szczelność trzyma przez jakiś czas więc może wystarczy dotarcie ich na nowo, głowica pęknięć nie ma ;-) tłok był nominalny silnik rozebrałem jako pierwszy :-) Ale jeśli zawory będą wymagać wymian co możecie polecić? Jest dużo bez firmowych zaworów na allegro ale nie wiadomo nic o ich jakości, z olka mam 115 zł za sztukę IN i 197 zł za sztukę OUT z hondy 202 i 295 na ebay wychodzi 155 za komplet + 110 za przesyłkę podobno są dobre. Możecie coś polecić?
Albo jeśli ktoś byłby też zainteresowany d 1/4 wigienkami wałkiem lub zaworami można by zrobić zbiorcze zamówienie wyjdzie taniej :-) są chętni :?:

p.s w załączniku zdjęcie głowicy po łyknięciu błota do silnika i na wpół skutym zaworem :lol:

skamieliny.jpg
Plik ściągnięto 56 raz(y) 121,87 KB

 
     
Alibaba 
Pan Alibaba


Wiek: 66
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2131
Skąd: Hornówek
Wysłany: 2014-07-22, 22:08   

Damianel, którą masz xl nie wiem czy do XL RM 600 z 87 r będzie pasował ten wałek jeśli tak to mam chętnego
 
 
     
Damianel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-22, 23:49   

Mam silnik z NX 650 89r.
Nikt z forum nie wymieniał zaworów ?? :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15