Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
TT Cubiacusa - transfer na Szczecin
Autor Wiadomość
zetembe
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-07, 18:14   TT Cubiacusa - transfer na Szczecin

Hej,

niestety nie ma pełnego tracka, bo MyTracks się jakoś zdeaktywował po wizycie na zamku w Podzamczu.

- Mat był o 7:20 w krk
- Pokazałem mu kilka miejscówek w okolicy, Fort Budzów, kawerna amunicyjna, szutrowe przelotki na Kolną i finalnie to kółeczko 49°59'38.94"N 19°52'50.42"E Banan na Mata twarzy rósł systematycznie, aż do rozmiarów zagrażających integralności kącików ust z każdą chwilą.
- Potem zrobiliśmy wszystko co konieczne na trasę w TyTytce i Kawie - znowu mi się żarówka pozycyjna spaliła, dwa dni po wymianie. Tytka dostała lepszy napęd i parę innych modów, żeby lepiej nadawała się na trasę krk-szn
- Lot na Zamek w załączeniu! Oczywiście Nokia Maps, oczywiście użyj dróg gruntowych, oczywiście kilka razy kazało jechać prosto, a dało się gdziekolwiek, ale nie w tym kierunku
- Z zamku już bez offu, żeby dystans nadrabiać, brak trackowania - biwak pod Kluczborkiem w lesie, który nad ranem okazał się być kawałeczkiem gruntu z drzewami - 50°56'17.31"N 18°18'27.18"E Byliśmy też w tym konkretnym lesie dalej, ale straszne błocko i waliło szambem!
- W niedzielę szybki skok do Kluczborka i się rozstaliśmy
- Mój powrót do krk w załączeniu... i teraz największy HIT tej mikrowyprawy:

Wczoraj: około 16stej, DK791, 50°27'58.68"N 19°29'20.41"E, tuż za wlotem do Ogrodzieńca:
- Czy znany jest panu powód KONTROLI?
- Mam nadzieję, że maszyna się Panu spodobała i chciał Pan z bliska obejrzeć!
- To też, ale niestety nie tylko...
...i tu Pan Policjant pokazał mi laserek z wynikiem! 98kmh zmierzone z 483m
- Niemożliwe, ten motor tyle nie je 1/4 dzi, dopiero zacząłem się rozpędzać ze skrzyżowania... specjalnie pilnowałem prędkości!
bla bla bla... bardzo sympatycznie sobie porozmawialiśmy! Padło nawet pytanie, ILE PISAĆ? No to bez przesadyzmu odparłem, że może 100PLN by dalo radę...
zanim dopaliłem papieroska, Panowie Policjanci się naradzili i doszli do wniosku, że dzisiaj motocyklistę potraktują ulgowo!
Już myślałem, że uda się na tym 100PLN zakończyć... albo coś takiego... a tymczasem zostałem pouczony, żeby w terenie zabudowanym je 1/4 dzić ostrożniej!

Nie jestem entuzjastą policji, ale Ci dwaj Panowie Policjanci, nie byli 20kilku letnimi ratlerkami, co się dorwali do władzy tuż po szkole policyjnej i muszą poszczekać i pokazać kierowcy, że mają moc sprawczą! To było dwóch doświadczonych "psów" - w tym pozytywnym słowa znaczeniu, z konkretnym stażem i okazali całkowicie ludzką twarz! + efekt osiągnęli! Pozostałe 77km do domu dojechałem mega przepisowo z wieeeelkim bananem na ryju!
 
     
zetembe
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-07, 18:16   

Hmmm ni ma załączników... to znaczy, że nie można *.KMZ dodać ?
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2014-07-07, 19:09   

.kmz? Pierwsze słyszę takie rozszerzenie :o Więc się nie da ;-)
 
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2014-07-07, 19:10   

zetembe, cholero, czemu nie dałeś mi nic znać, że po moich ziemiach je 1/4 dzisz? :D Akurat dudki i padzie byli, więc byłby forumowy mikro spocik ;p
 
 
     
zetembe
[Usunięty]

  Wysłany: 2014-07-08, 07:03   

Szkoda, że tak wyszło.
...ale skąd ja miałem wiedziedzieć, że po twoich ziemiach je 1/4 dzimy - hehe - może nawet po twoim polu lataliśmy, bo było kilka odcinków gdzie navka sobie, a my sobie
 
     
zetembe
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-08, 20:32   

https://www.youtube.com/watch?v=bdcKkc1z7lM
sorry! musiałem!

Ja co prawda nie cwaniaczyłem aż tak, ale zachowanie i mina policjanta w ostatniej sekundzie tego filmu były identyczne jak w moim przypadku!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12