Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Czyszczenie gaznika ultradzwiekami
Author Message
Raviking
Ravson


Posted:    Czyszczenie gaźnika ultradźwiękami [ !!! ]

Chciałem Wam polecić gościa z forum AT,Szynszyl Garage
https://www.facebook.com/szynszyll.garaz?ref=ts&fref=ts

Szyszyl Garage tel. 504 903 149
E-mail szynszyll@gmail.com
Rynek 27 37-110 Zołynia, Rzeszów

Moja Afryka (RD 03 89r.)miała czkawke zaraz po odpaleniu,od początku kiedy trafiła do mnie(stała u poprzedniego właściciela prawie dwa lata).Próbowałem sam czyścić ga 1/4 niki,zmieniłem dysze,sprawdzałem poziom paliwa ale nic to nie dawało. W końcu wysłałem do Szynszyla na czyszczenie w myjce ultrad 1/4 więkowej.
Dzisiaj ga 1/4 niki wróciły :mrgreen: zamontowałem i szok,odpaliła od strzała,wolne obroty nie falują,ładnie się wkręca na wysokie obroty,nie strzela w tłumik.Popatrzcie sami jak wyglądają ga 1/4 niki.

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-oo2vmkNyU0k/U0hILvsKh5I/AAAAAAAAVDc/Jw-PAitNJXU/w730-h548-no/DSCF0423.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-cLkB8RgkRgg/U0hIL0PCLXI/AAAAAAAAVDg/byQZyZtraWM/w730-h548-no/DSCF0422.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-nQkaFfLQhGQ/U0hIL20Qt9I/AAAAAAAAVDs/kJTMoq_ZKlM/w412-h548-no/DSCF0424.JPG[/img]
 
 
adziad
ekwilibrysta


Posted:     [ !!! ]

piękne, normalnie aż dech mi zaparło;] i czkawki dostałem;]
 
 
Alibaba
Pan Alibaba


Posted:     [ !!! ]

a mi szczęka opadła z wrażenia ;-) :mrgreen:
 
 
Bicio
biczson


Posted:     [ !!! ]

Też u niego robiłem gaziory od AT, w pełni profesjonalna usługa, gościu nie tnie w kulki i mówi co i jak, a cena bardzo spoko. I powiem szczerze, że jest mega różnica w kopie na wyczyszczonych ga 1/4 nikach, wkręca się na obroty jak dzika. Jeszcze muszę pokombinować z ustawieniem składów, ale po wymianie króćców dolotowych, uszczelnieniu airboxu i zrobieniu ga 1/4 ników ani razu nie strzeliła w wydech, ładnie schodzi i się wkręca na obroty, jest moc :mrgreen:

Dodam tylko, że przed zabiegiem warto sprawdzić czy ośki przepustnic nie mają większych luzów, czyszczenie ultrad 1/4 więkami jeszcze te luzy powiększy i może spowodować łapanie lewego powietrza. Jednakże jeśli gaziory nie nadają się do renowacji Szynszyll was o tym poinformuje i odeśle gaziory.
 
 
Aras


Posted:     [ !!! ]

Ile kosztuje taka usługa?
 
 
Bicio
biczson


Posted:     [ !!! ]

120 zł za ga 1/4 niki od AT, wysyłasz na swój koszt, Szynszyll odsyła na jego koszt po zrobieniu. Nie wiem ile by kosztowało zrobienie jednego do NX, najlepiej przedzwonić.
 
 
szeroki10


Posted:     [ !!! ]

Łoł. Temat jak dla mnie trafiony w 10. Akurat myślałem gdzie tu wyczyścić ga 1/4 nik a tu nie dość że trafiony temat to jeszcze moje okolice :-) Brawo !!
 
 
grzesiek506716
[Deleted]

Posted:     [ !!! ]

ale powiedzcie mi jedno jak zdemontuje gażnik i wysle do kolesia to jak mi go przysle wyczyszczonego to tylko montuje czy muszę coś ustawiać itd?
 
 
adziad
ekwilibrysta


Posted:     [ !!! ]

Ogólnie w gaźniku dominatora można ustawić jedynie śrubę składu mieszanki na wolnych obrotach i śrubę uchylającą przepustnicę czyli ustalającą obroty biegu jałowego. I te dwie rzeczy musisz skontrolować, ewentualnie dostroić. Możesz przed wysyłką zapisać sobie te ustawiennia aby po czyszczeniu je wstępnie odwzorować, a potem dostroić już po odpaleniu.
 
 
maliq85
Paweł MALIK


Posted:     [ !!! ]

Odgrzewam kotleta. Również posiadam myjkę ultradźwiękową i potwierdzam, że skutecznie czyści wszelakie syfy w trudno dostępnych miejscach, a gaźnik pracuje po takim zabiegu jak powinien. Mogę potrzebującym wykonać taką usługę po cenie powiedzmy "forumowej" ;) jakby coś ktoś to PW
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group