Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
III ZLOT HONDA DOMINATOR - 13/15 MAJ 2011
Autor Wiadomość
zuczek 38 


Wiek: 53
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1188
Skąd: Sosnowo
Wysłany: 2011-05-16, 13:31   

właśnie dotarłem do domku cały i zdrowy !!!!!!
Było zajebiście :lol: :lol: :lol:


teraz trochę więcej !!!! na początek statystyka
trasa całkowita --- 1531 km
paliwo ----- 73 l
oliwa ------ 1,1 l
czas ujeżdżania dominatora ------ 29 godzin
czas całego zlotu ---- 5 dni i 5 godzin
koszty ---- olać liczą się wrażenia :lol:
uczestnicy zlotu ------ zajebiści
jedzonko ---- kiełbasa /kiełbasa/ kiełbasa haha i wiele innych wspaniałości [ obiadki u Rafała ]
napoje ---- ;-) co kto chciał i ile mógł :lol:
Atmosfera zlotowa ------ lepszej jeszcze nie przeżyłem
pogoda ----- wymarzona
droga ---- jazda w miarę oszczędna przelotowa w okolicach 85 km/h max 138 km/h
dziury w nawierzchni hahaha jadę enduro jakie dziury ;-)
to tyle


Jako że to mój pierwszy zlot i jechałem w nieznane i nie wiedziałem co mnie czeka ?
więc trochę opisze wrażeń
Dzień pierwszy trasa Sosnowo --- Oleśnica i pierwsze spotkanie z Ravem uśmiechniętym na mój widok i gotujący mi powitalny wspaniały obiadek , traska op Wrocku nie zapomniana ile tam korków i Rafał pomykajacy slalomem po koszulki zlotowe
,pó 1/4 niej przygotowywanie motorków do Cieszyna , kolacyjka i spanko . Jeszcze zapomniałem o Żonce Raviego powiem krótko może sie nie obrazi a co mi tam fajna ta kobitka !!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :-D
Dzień drugi trasa Oleśnica - Cieszyn oj tam to się działo :lol: nie zapomniana wycieczka po Cieszynie i wdrapywanie się pod tą cholerną górę do Microkawalerki Microbiego
oczywiście następne powitania zlotowców i małe urodziny Kuby przy PKPN ;-)
dzień trzeci trasa Cieszyn -Magórka z między lądowaniem u Kuby na stacji szybkiej obsługi motocykli :lol: . Pierwszy OFF do schroniska i przerażenie w oczach jak tu stromo a motorek i tak sobie radzi :-P , zakwaterowanie , i znowu Ofik szlaczkiem Żółtym było przecudnie !!!!!!! kiełbaska z ogniska na kolacyjkę i rozmowy do pó 1/4 na

Dzień czwarty [ dzień prawdy ] MAŁO OFFu :lol: czerwone pomieszane z niebieskimi cholernie strome podjazdy i zjazdy od groma kamieni i też troche błotka i piękne Winkle na przegibek :lol: , Teraz to dopiero rozmowy przy ognisku miały sens off-roadowy analizowanie każdej gleby [ moje Dwie skrzywiona klamka i lusterko ]

Dzień piąty trasa Magórka - Oleśnica niestety wszystko co wspaniałe się kiedyś kończy nawet pogoda też płacze że odjeżdżamy z Magórki . ok 200 km w deszczu ale daliśmy radę z przerwą na goracą herbatke i zlikwidowanie nagłego zgaćniecia Domina [ wilgotne kale stykające sie WN z ilpulsator ] Ciepła kąpiel , obiadek i przegladanie zdjęć

Dzień szósty powrót trasa Oleśnica - Sosnowo Mało OFFu i jest offf na torze KACZE DOŁY
przy z je 1/4 dzie z S3 koło Bani powitanie z transparentem WITAMY ŻUCZKA przez przyjaciół aż łezka w oku sie zakreciła i o 13 godzinie zakończyłem III HONDA DOMINATOR MAGÓRKA 2011 w objęciach Kochanej Ani



ps MAŁO OFFu :lol:


Kto nie był niech żałuje bo naprawdę przeżycia Zajebiste są i Dominatorzy/ki TEŻ :lol:
Ostatnio zmieniony przez zuczek 38 2011-05-16, 18:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
wartburg
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-16, 17:32   

nie ma takiej opcji bym wrzucił wszystkie zdjęcia na publiczne ftp :evil:

... a właśnie sobie ściągnąłem nie będąc nawet zalogowanym na stronce - nie podoba mi się to :evil:


było tak że udostępniamy zdjęcia PO CENZURZE !!! - wszyscy byli zadowoleni

ja to widzę w ten sposób :

1. zrobię album i kto chce oglądnie - będzie na stronce

2. KAŻDY kto był dostanie ode mnie płytę ze zdjęciami ( po podaniu adresu na pw )

... więcej grzechów nie pamiętam ;-)
 
     
mentyl
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-16, 17:55   

yyy nie był publiczy dopuki madart nie upublicznił chciałem uprościć sprawe i mieć jak najwięcej fot i aby wszyscy mieli. ftp jak dla mnie najprostrza i najszybsza opcja. Ale jak to sie nie podoba to zamykam. I proszę i info jak mogę zdobyć foty od wszystkich :) Ja swoje moge udostepnić ftp.
 
     
marzka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-16, 18:17   

No właśnie próbowałam ściągnąć z Twojego ftp`a i doopa.

Swoje wrzuciłam juz na picasaweb. Zainteresowanych prosze o pw-zwrotnie podeślę linka, ale wyłącznie osobom, które były na zlocie, i które kojarzę.
 
     
Africa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-17, 11:33   

zuczek 38 napisał/a:


Atmosfera zlotowa ------ lepszej jeszcze nie przeżyłem

Jako że to mój pierwszy zlot i jechałem w nieznane i nie wiedziałem co mnie czeka?


haha Grzesiu :-D pierwsze zloty zawsze sa najlepsze :mrgreen:
musisz się w takim razie wybrać kiedyś z nami, będziesz miał porównanie ;-)

szkoda, ze nie mogłam być z wami. Wybierałam się najpierw na IZI zlot, potem myślałam o naszym, a na koniec pokonała mnie smutna rzeczywistość. Może następnym razem gdzieś na północy PL?
Na pocieszenie zostaje mi koszulka :-( Żuczek, odezwij się
 
     
puntek 
Landryn


Wiek: 54
Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: Raczyce
Wysłany: 2011-05-17, 20:54   

nie ma porównania do IZI zlotu - tam komercja tu klimat !
Mimo że byłem jedną noc i to z cerberem a raczej miłym obowiązkiem bardzo mnie cieszy to spotkanko :)
 
 
     
wartburg
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-17, 20:58   

melduję posłusznie iż :

pierwsza wersja albumu już jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

https://picasaweb.google.com/wartburg1971/TRZECIZLOTHONDADOMINATORPL#

dopracuję za kilka dni ... na razie rzygam zdjęciami ;)
 
     
wartburg
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-18, 19:23   

komuś coś nie pasi ?... ( usunę na życzenie - proszę o linka do konkretnego zdjęcia )

powinienem dodać jakieś zdjęcie ? ... ( może coś od "czarnuchów" - bo nie mam nic )


kontakt : hondadominator@wp.pl
 
     
Microbee 
Krzysio z Tik-Taka


Wiek: 47
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 452
Skąd: Silesia
Wysłany: 2011-05-18, 19:31   

też bym tu coś wpisał, ale na razie jeszcze do tego nie dojrzałem i brak mi słów :)
 
 
     
Tezla
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-18, 22:01   

wartburg napisał/a:
powinienem dodać jakieś zdjęcie ? ... ( może coś od "czarnuchów" - bo nie mam nic )
wysłałem ci wczoraj

Ode mnie ślad końcówki dojazdu i trasy off
http://www.gpsvisualizer.....187.228.8.html

Wg tego co StreetPilot zanotował odcinek przez Kocierz od asfaltu do asfaltu zajął 1h 55min to jest dystans 11,3km czyli średnia 6km/h, ale za to pokonanie różnicy poziomów o 528m w górę i potem 115m w dół robi już jakieś wrażenie.

Podziękowania dla Kubeko za trasę po takim terenie bo sam bym nie wpadł na to że po tym można je 1/4 dzić :mrgreen: Warto było przyjechać żeby poznać tylu nowych przyjaciół/ek.
 
     
Kubeko 
GÓRAL ŻYWIEC


Wiek: 48
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 512
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2011-05-23, 20:02   

jestem rozczarowany brakiem jakiegokolwiek, nawet najbardziej gównianego podsumowania imprezy przez administracje, chamstwo!!! ino by orty sprawdzali i kase zbierali!!! :)))))))))))
 
     
zuczek 38 


Wiek: 53
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1188
Skąd: Sosnowo
Wysłany: 2011-05-23, 20:19   

hahaha ale im dowaliłeś
ja powiem jeszcze raz było przecudownie !!!!!!!!!!! Ludziska super !!!!!!!! piękne widoki !!!!!!!! i te zajefajne szlaki !!!!!!!!! :lol:
 
 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2011-05-23, 20:25   

dopiero tydzień po! do mnie jeszce nie dotarło że to już było i nie wróci więcej i lepiej niech nie dociera :mrgreen:

moje podsumowanie : ZAJEBI?CIE BYŁO!
i zwowu podzięksy dla kierownika wycieczki :mrgreen:
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2011-05-23, 20:49   

a ja jestem w plecy z kasą i nie chodzi wcale o koszulki :shock:
ale i tak było jak zawsze ZAJEBI?CIE

faktycznie Pani od błędów ;-) odgrażała się ,że napisze referat po powrocie do domu :mrgreen:
 
 
     
Kubeko 
GÓRAL ŻYWIEC


Wiek: 48
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 512
Skąd: Żywiec
  Wysłany: 2011-05-23, 21:26   

Raviking napisał/a:
faktycznie Pani od błędów ;-) odgrażała się ,że napisze referat po powrocie do domu :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13