Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Góralski Łofrołd II - 22-23 czerwca (
Autor Wiadomość
Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-10, 19:40   

kulka- to kiedy i ktoredy? :) Ja najwczesniej w czwartek wieczorem bede w domu. Czy leci ktos jeszcze z Dolnoslaskiego?
 
     
kulka 
bigfan 502342832


Wiek: 53
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 287
Skąd: strzelin / okolica
Wysłany: 2013-06-10, 19:45   

ja nie mam pojecia :mrgreen:
 
     
nx-rider 
Dawid


Wiek: 41
Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 874
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2013-06-12, 14:27   

Czy ktoś przyjeżdża z "plecaczkiem"
Zastanawiam się czy żonie i córką (od malękości) dobrych obyczajów nie wpajać i nie zabrać ich co by w ciągu dnia namiotu pilnowały a w nocy pilnowały mnie abym się wymiocinami nie zachłysną. :?:
 
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2013-06-12, 14:39   

nx-rider, chcesz we trójkę na jednym motocyklu przyjechać? :D
 
 
     
nx-rider 
Dawid


Wiek: 41
Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 874
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2013-06-12, 17:55   

Managa w trzech to jeżdżą mięczaki - ja mam 2 córki więc tak byśmy jechali :mrgreen:
 
 
     
Alibaba 
Pan Alibaba


Wiek: 66
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2131
Skąd: Hornówek
Wysłany: 2013-06-12, 20:00   

Dominator wszystko zniesie :mrgreen:
 
 
     
Demolka 


Zabezpieczenie: 19283
Wiek: 101
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 386
Skąd: devil's den
Wysłany: 2013-06-13, 22:42   

hej, wariaty :-D
przypominam co wypada przypomniec,
a dla świeżaczków co na łofie górolskim nie byli ;-) objaśniam - wklejam nieco info z zeszłego roku:
Cytat:
Warunki spartańskie, NA PRAWDĘ. Od razu wszystkich delikatniejszych ostrzegam, bo to nie żart. 'Toaleta' jest 20 metrów od domku. Kąpiel zapewniona - w rzeczce u podnóża chatki :mrgreen: (spoko, umywalka jest ;-) )


Cytat:

https://maps.google.com/maps?daddr=49.594912,20.057673&hl=pl&sll=49.593633,20.057774&sspn=0.042561,0.087461&t=h&mra=mift&mrsp=1&sz=14&z=14

Co do samego dojazdu (asfaltem od strony Krakowa):
Zakopianką zjazd na Mszanę Dolną.
W Mszanie na 'głównym' skrzyżowaniu ze swiatłami jeśli jechaliście obok dworca - prosto. Jesli nie, w prawo. Nie pamiętam czy są znaki, w kazdym razie własciwy kierunek to POREBA WIELKA/NIEDŹWIEDŹ.
Około 800m dalej będzie odbicie z głównej w prawo.
Po jakiś 8 kilometrach już prawie jesteście
Staniecie przed rozjazdem w lewo przez most do Koninek, w prawo Poręba Górna, tam się kierujcie. spokojnie do góry jakieś 1,5 kilometra, ziorac w lewo :-P
Dalej juz ja się postaram się zebyście trafili, bo to tylko droga z domostwami po obu stronach, kończy się i dalej nie ma nic, tylko las :)


Cytat:
Aha, a jak kto będzie z Krakowa jechał a nie chce zakopianką, nie lub dwupasmówek albo lubi zakrętasy to polecam drogę Wieliczka-Dobczyce-Kasina Wielka-Mszana (nie wiele wiecej km a wrażenia - bezcenne :D


Cytat:
jesli chodzi o legowiska, to sprawy mają się tak: na dole miejsc 6 - w tym 2 łóżka. na górze (notice - po drabince - rodem z Zamarłej Turni w Tatrach - kto zna, ten sie zastanowi jak mu się bedzie wchodziło poznym wieczorem :mrgreen: ) powiedzmy 4 (1 łózko).

już wyjaśniam - z tymi miejscami do spania chodzi o to, że chatka ma jakieś 5x5 metrów :mrgreen: i ukladać sie mozna na sardynki :-P na podłodze. o łóżka możecie grać w marynarza :lol:


kontakt do mnie wysyłam na pw w razie zainteresowania.


postaram się być od piatku wczesnym popoludniem.....jak to się skonczylo w zeszłym roku..nooo trochę sie spoznilam, ale tym razem postaram się ograniczyć off w czasie dojazdu (mało offu!) ;-)
 
 
     
fiacik69
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-14, 07:58   

Ktos przez lodz leci w piatek?
mam w nawi taka opcje - trasa piesza na tyce na ile ja sprawdzilem jest super - caly czas off minimum asfaltu ciekawe czy do rabki mnie doprowadzi
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2013-06-15, 17:28   

dziś obczajona traska - na razie plan taki, że pokrywa się w większej części z zeszłoroczną, ale dużo ludzi nie było tak więc ok :-D

wnioski:
wiem, że lekkie motorki też wpadają (Art i Kuba, tu na was liczę) dlatego w paru miejscach robię wersję hard enduro (duże będą wpuszczane tylko na ryzyko właściciela i na kapciach C17-C02 przynajmniej :-D
dla normalnych objazd zwykłym offem, tzn. i tak lepiej we 1/4 cie dobre kostki :-D

a dla sprawnych inaczej :-P objazdy lekkimi szutrami lub asfaltem - cudne widokowo jakby co :-D

na razie jest w jedną stronę ok 80km, do tego powrót, tak więc będzie sporo :-P

aha, będziemy je 1/4 dzić w sobotę niestety i w niektórych miejscach bywają ludzie (uwierzycie?!) tak więc tak just in case informuję, że mijamy ich powoli a na zjazdach w zaludnionych miejscach jedziemy na sprzęgle/wyłączonym silniku :-D (może to pierdoła, ale ludzie na Podhalu mają co do zasady dobre podejście do nas i chcę, żeby tak zostało :-P


a na koniec - po drodze takie atrakcje jak widok na Gorce, Tatry, Pieniny, kilka rzeczek, kilka doooobrych podjazdów i hektolitry szutrów - do tego serki, najlepsze pączki na świecie i na koniec pewnie pizza w NT :-D

zapraszam gorąco :-D
 
     
nx-rider 
Dawid


Wiek: 41
Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 874
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2013-06-18, 08:46   

cubiacus czy możesz podać jakiś przybliżony - nie koniecznie dokładny plan projekt ???
Chodzi mi między innymi:
- kiedy się można meldować (piątek czy sobota, jeśli piątek od której)
- czy na niedzielę też coś planujesz czy tylko sobota
- czy ewentualnie będzie możliwość przenocowania z soboty na niedzielę jeśli impreza kończy się w sobotę
- i takie tam pierdoły

Ja z Żywca planuję wyjechać w piątek około godziny 15, 16-tej. Najprawdopodobniej dogadam się jakoś z Kubeko który z kolei ma się kontaktować z "okolicami Wrocka"
Tak więc jest szansa na przyjazd grupowy
 
 
     
Demolka 


Zabezpieczenie: 19283
Wiek: 101
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 386
Skąd: devil's den
Wysłany: 2013-06-18, 10:02   

W piątek będę od ~16, jak nie zdążę, to oddam klucze w ręce Napoleona :-P
Nikt nic nie planuje, bedzie tylko mało offu :mrgreen:
Przyjezdzamy piatek, palimy ognicho nad rzeczką, sobota dzida, niedziela - co kto lubi, zapraszam do pozostania w chatce porębiańskiej i chłonięcie czystego powietrza gorczańskiego, wyjezdzam nach hause dopiero wieczorem ;-)
 
 
     
nx-rider 
Dawid


Wiek: 41
Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 874
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2013-06-18, 10:52   

Cytat:
wyjezdzam nach hause dopiero wieczorem ;-)

w niedzielę wieczorem jak rozumiem ?

thx za info
 
 
     
Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-18, 15:01   

Jesli uda mi sie dostrzec w piatek przed wieczorem to licze na mala rozgrzewke:)
 
     
Demolka 


Zabezpieczenie: 19283
Wiek: 101
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 386
Skąd: devil's den
Wysłany: 2013-06-18, 15:34   

zza pachnących sosen i ze spienionych fal górskich strumieni niesie się wieść, że będzie rozgrzewka dla wtajemniczonych.. 8-)

:mrgreen:
 
 
     
kulka 
bigfan 502342832


Wiek: 53
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 287
Skąd: strzelin / okolica
Wysłany: 2013-06-18, 15:43   

ja niewtajemniczony niestety :-(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12