Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: managa
2013-02-08, 15:59
Dominator, a wysoki wzrost kierownika
Autor Wiadomość
Yukikaze
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-08, 18:32   

Powitać Cię Jogi.
Dobry macie oddział neurochirurgiczny w Mielcu :lol: Sprawdziłem osobiście :roll:
I nawet się nie zastanawiaj tylko bier Domina. Pomimo kilku mankamentów to świetna maszyna :-P
 
     
MaciekTOS
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-08, 20:09   

Witaj witaj , bierz Dominatora tylko uważaj bo wciąga potem nie będziesz chciał się przesiąść na inne moto ;)) Trampek jest fajny ale krowiasty , dominator wjeżdża wszędzie ;))
Jestem z Ostrowca ?więtokrzyskiego masz do mnie jakieś 90 km , jak byś chciał się przymierzyć służę krową :mrgreen:
 
     
Jogi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-08, 21:30   

Dzięki będę pamiętał :)
 
     
Alibaba 
Pan Alibaba


Wiek: 66
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2131
Skąd: Hornówek
Wysłany: 2013-02-08, 21:51   

Witaj Jogi , czekamy niecierpliwie na twojego sprzęta
 
 
     
Dylan
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-20, 21:41   170cm a Dominator

Witajcie!
Wyszukiwarka nie wskazała mi tematu gdzie jakiś kurdupel mojego pokroju zadawałby takie pytanie, więc tworzę temat.
Zaglądam pomału za Dominatorami, szykuje w te wakacje sprzęt. Mieszkam w rejonach Roztocza Wschodniego, więc uważam tą Honde za wybór idealny (Bieszczady też blisko!). Niestety znajomy z Trans Alpa zasiał mi pewne wątpliwości co do mojego wzrostu... Mierzę tylko 170cm przy wadze 75kg. Nie braknie mi siły do utrzymania motoru, kwestia tego czy osiągalne bym dosiadł tej cudownej maszyny. Zdaję sobie sprawę, że najlepiej by było przymierzyć, ale jak na razie to dalekosiężne plany więc nie chce tak angażować serca :D
Ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat? Podzielcie się!
Pozdrawiam
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2013-06-20, 21:45   

Wzrostu mam parę cm więcej, więc się nie wypowiem (dobra - ja do ziemi spokojnie dosięgam), ale rzucam od razu link do tematu "Obniżanie Dominatora" ;) -> http://www.hondadominator.pl/viewtopic.php?t=1155
 
 
     
RedBulloo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-20, 21:47   

75kg? Pff ja mam 53kg(miałem problemy zdrowotne) 168cm i daje rade :D więc się chłopie nie łam silne nogi i dasz rade,nawet gdy nie będziesz sięgał całymi stopami
 
     
Dylan
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-20, 21:49   

Miałem zadać to pytanie, a odpowied 1/4 już na tacy. Zaczyna mi się tu podobać :) Pytań mam jeszcze wiele, bo broniłem się przed motorami przez dłuższy czas i wiedza jest bardzo uboga. Tak więc przy okazji witam na forum i będę się tu zjawiać coraz częściej :)
 
     
MaciekTOS
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-20, 22:01   

185 cm , 65 kilo w sam raz , chod 1/4 mógłby być wyższy motor ;) , spokojnie ogarniesz :-)
 
     
qbaM
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-22, 16:29   

Dominator jest troszke nizszy od innych enduro 650, przy 180cm jest dla mnie akurat, choc w ciezkim terenie czuc te 180kg (ja waze ok. 65 kg), zwlaszcza jak trzeba czesto podnosic.
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2013-06-22, 20:36   

mam 171 i około 63 kg, bez problemu po przyzwyczajeniu idzie je 1/4 dzić w mieście i w terenie. Dla mnie się problem zaczynał jak wkleił mi się w bagno albo musiałem po kilkanaście razy dziennie podnosić;] Nic się nie martw, na początku sobie skręcisz sprężynę na tylnym wahaczu i będzie git...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14