Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: managa
2013-02-08, 15:59
Dominator, a wysoki wzrost kierownika
Autor Wiadomość
Jogi
[Usunięty]

  Wysłany: 2013-02-07, 23:42   Dominator, a wysoki wzrost kierownika

Witam drogie koleżanki i szanownych kolegów ;-) Nazywam się Łukasz to tak na początku o sobie mogę powiedzieć że pracuję interesuję się motoryzacją i transportem.

Do zarejestrowania się na tym forum skłoniła mnie chęć dowiedzenia się czegoś o tym zacnym motocyklu jakim jest Dominator :-P w zasadzie zawsze mnie interesował ten motorek a teraz gdy jestem bliski zakupieniu swojego pierwszego prawdziwego moto chciał bym się dowiedzieć coś o tym sprzęcie np czy będzie mi na takim wygodnie 196 cm i 86 kg czy nadaję się do lekkiej
jazdy w terenie. Jak się ma sprawa z podróżami tym motocyklem czy na autostradzie prędkość rzędu 150 km/h będzie dla Domina męcząca ? i czy w przedziale 6-7 tys kupi taką Hondzie w dobrym stanie :?: na początku tego sezonu kwiecień/maj.

Również myślałem o HONDA XL600V TRANSALP ale jakoś mnie ciągnie do NX'a pozdrawiam wszystkich posiadaczy Dominatora i zarejestrowanych na tym forum ;-)

Temat przeniesiony z Powitalni
Ostatnio zmieniony przez managa 2013-02-08, 16:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kmaj 
Ogień na tłoki :D


Wiek: 35
Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 1140
Skąd: Bieszczady - Rzeszow
Wysłany: 2013-02-08, 00:54   

Siema Łukasz :)
Wasza wysokość ;-) najlepiej jak byś podjechał do kogoś kogo masz najbliżej z forum lub komisu i po przymierzał się do moto - ja tak zrobiłem dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów, a wagowo - ciężsi śmigają bez problemów.
Poprzeglądaj tematy poświęcone podróżą (filmy i zdjęcia) - sporo jazdy terenowej.
W podanym przez Ciebie przedziale cenowym na 102% coś znajdziesz.
Powodzenia !
 
 
     
Habit
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-08, 07:20   

Siema:)
 
     
wojtekk 
NX650 1994r


Wiek: 43
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 1897
Skąd: NYSA
Wysłany: 2013-02-08, 08:22   

Hej. Co do prędkości rzędu 150 km/h to prawie max prędkość tego pojazdu.
Tak więc nie polecam. Taka prędkość będzie męcząca i dla domina i dla Ciebie.
 
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2013-02-08, 08:50   

Heja.
Z tym wzrostem na pewno dosięgniesz nogami do ziemi, co jest na plus :)
 
 
     
Jogi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-08, 09:50   

A możecie się ze mną podzielić swoim zdaniem o Honda Transalp xl 600v leprza od dominatora czy gorsza ? czym się różnią itp :)

pozdrawiam
:-P
 
     
wojtekk 
NX650 1994r


Wiek: 43
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 1897
Skąd: NYSA
Wysłany: 2013-02-08, 11:55   

Poczytaj na forach jest tego mnóstwo.
Na pewno trampek nie nadaje się w teren jest chłodzony cieczą, robi większe przebiegi i bardziej nadaje się do jeżdżenia po autostradach.
Dominator bardziej miasto, trasy z prędkościami 90-120 no i jak najbardziej wypady do lasu i na bezdroża.
 
 
     
ptasiu
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-08, 12:55   

Witaj, mam podobną klasę wagowo-wzrostową co Ty, spokojnie, dasz radę. Moto nie jest lekkie, ale tak jak pisali poprzednicy, nadaje się na miasto, krótsze traski, lekki teren i lasy... Pozdro i zadowolenia z Domina. Pochwal się, jak coś dla siebie ustrzelisz....
 
     
Jogi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-08, 14:13   

Decyzja już raczej zapadła i padła na Dominatora gdyż od zawsze ten motorek mi się podobał. I moim zdaniem pasuje do mnie bo wszędzie wjedzie w trasie też pośmiga itp
może i płeć piękna nie oglądnie się tak jak np za Yamaha Thundercat YZF 600R o której też poważnie myślałem ale doszedłem do wniosku że po pierwsze jak na pierwsze poważne moto ponad 100 koników to mógł by być poważny błąd no i tam pełno plastików itp a wywrotka moim zdaniem była by nieunikniona prędzej czy pó 1/4 niej :mrgreen:
sprzęt mam zamiar kupić gdzieś w maju gdyż muszę dozbierać jeszcze parę złotych a tu same wydatki tu wesele się kroi wymiana rozrządu w samochodzie same wydatki ale obiecuję że dam radę a Jogi nie rzuca obietnic których nie dotrzyma klamka zapadła na Domina :) Może uda mi się dorwać gościa z mojej miejscowości który ma Dominatora w kolorze czarnym zadbany jak by dosłownie wyjechał co dopiero z salonu Hondy cacko może będzie chciał się pozbyć swojego cacka :P a jak nie to jest pełno innych Dominatorów w internecie na sprzedaż :-) I jeszcze mam pytańko malutkie w zasadzie to dwa :
1) Dominator jako turystyk trasy rzędu 300-400 przy moich ,,parametrach'' chodzi mi tu w zasadzie o wzrost by nogi nie cierpły itp
2) Ile w dowodzie rejestracyjnym macie wpisanych KW?
 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2013-02-08, 14:44   

prędzej tyłek nieprzyzwyczajony :-)
raczej nie więcej niż po 32kW a niektore mniej
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2013-02-08, 16:39   

Jogi napisał/a:
może i płeć piękna nie oglądnie się tak jak np za Yamaha Thundercat YZF 600R

oj Zdziwiłbyś się :-P :mrgreen: ,na III zlocie utytłani w błocie pojechaliśmy zjeść pizze,podjechały tez ze 4 ścigi .Dziewczęta,które przechodziły chciały na naszych brudnych poje 1/4 dzić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2013-02-08, 16:41   

Raviking napisał/a:
Jogi napisał/a:
może i płeć piękna nie oglądnie się tak jak np za Yamaha Thundercat YZF 600R

oj Zdziwiłbyś się :-P :mrgreen:


Nie wiem czy mogę uznawać się za płeć piękną, ale na Dominatora zawsze spojrzę :D



Managa,Możesz jak najbardziej :mrgreen:
 
 
     
Jogi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-08, 17:38   

E tam teraz to się za mną nie oglądają jak jadę na chindolku i jakoś nie przeżywam :P
a najlepsze jak się mnie ktoś pyta czym śmigam no to ja że rometem K125 a wszyscy myślą że komarkiem XDXD a za pare miesięcy odpowiem Dominatorem HAHA
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2013-02-08, 17:41   

Dominator - brzmi dumnie :)
btw. M-C to jaki rejon Polski? :D
 
 
     
Jogi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-08, 17:54   

Mielec Podkarpacie RMI
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14