Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
V Zlot Dominatora -DYWAGACJE
Autor Wiadomość
Demolka 


Zabezpieczenie: 19283
Wiek: 101
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 386
Skąd: devil's den
Wysłany: 2013-06-03, 19:10   

Abdul napisał/a:
kurde jest mi tak smutno ze chyba sie wysadze...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ja sie nie wysadzę, ani nawet nie ukrzyżuję, bo było tak fajnie, ze banan siedzi na gębie :mrgreen: Ponieważ jak zwykle było mało offu, już mnie roznosi, nerwowe palce spadają z klawiatury, a Dewastator nadal stoi pod oknem, bo bez niego byłoby jakoś łyso..Zastanawiałam się nad rozbiciem namiotu na chodniku, żeby było jak na Nomadzie - trwa faza negocjacji z tutejszym kloszem.

Jeszcze jedno, co chciałam napisać i pozbyć się ciężaru który d 1/4 wigam na swoich jakże wątłych barkach. Mój występek nie pozwala mi jeść ani spać. Wiedzcie, że żałosne błaganie o przebaczenie płynie z głębi mego serca, a dotkliwy ból sumienia będę odczuwać do końca mych dni.
:arrow: Niniejszym chciałabym przeprosić wszystkich, na których
-bezczelnie,
-bezmyślnie
-i jakże złośliwie
rozbryzgałam wodę z kałuż napotkanych podczas przemierzania naszego zlotowego offa - większych i mniejszych, w kolorze miedzi lub czarnych jak smoła, tych mokrych i tych nie całkiem, głebokich i płytkich.
Wiedzcie że żadne słowa nie oddadzą tego jak potwornym jest życie ze świadomością popełnienia tej zbrodni i to parokrotnie. Każdego, kto został przeze mnie skrzywdzony, teraz oto błagam o wybaczenie.

To tyle.

Pomijam pyszną grochówę, pomijam radochę dzieciaków i skrzynki piwa, ale przejazd wozem zaprzęgniętym w traktor zapamiętam do końca życia. Adrenaliny więcej niż w offie. Łukasz wraz z ekipą - jesteście super i fajnych macie strażaków ;-) (Choć nie fajniejszych niż Pluton i Radek)

Buziaki
 
 
     
kulka 
bigfan 502342832


Wiek: 52
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 287
Skąd: strzelin / okolica
Wysłany: 2013-06-03, 19:24   

ja sie tam nnie gniewam :mrgreen: ale przeprosiny moge przyjac na najblizszym spotkaniu :mrgreen:
 
     
Microbee 
Krzysio z Tik-Taka


Wiek: 47
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 452
Skąd: Silesia
Wysłany: 2013-06-03, 22:36   

No i po zlocie :/ Trudno się było odnale 1/4 ć po powrocie do domu; żeby nie zagubić klimatu i atmosfery konsekwentnie nie kąpałem się do poniedziałku rano.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich obecnych, szczególnie dla Rava, naszego animatora i gospodarza.
Nie zapomnę klimatu leśnej noclegowni, wieczorami czułem się niczym w jakimś filmie Lyncha, totalne szybowanie w oparach absurdu; tudzież prawdziwi nomadzi gdzieś w dziczy :)
Off z Żuczkiem i Szkodasem, a potem omijanie procesji od tyłu też zostanie w pamięci.
Pogoda była średnia, ale sobotnia 10 godzinna droga na południe była dla mnie bardzo dobrym doświadczeniem, jeszcze nigdy tak długo nie jechałem w deszczu (o dziwo do wszystkiego można się przyzwyczaić :)
Aha, i też tak kiedyś będę zap.. na offie jak Ci, co nam od razu uciekli w czwartek :mrgreen:
W drodze powrotnej Pluton zasypiał w trakcie jazdy, co jakiś czas trzeba było trąbić, żeby wyprostował moto :-)
Dudek i Aga - dzięki za wskazanie drogi do namiotu, inaczej nigdy bym go nie znalazł.
Niedawno zastanawiałem się nad sprzedażą domika, bo nie było kiedy je 1/4 dzić, wyjazd na zlot to były pierwsze km w sezonie. Na szczęście głupie pomysły wywietrzały mi z głowy, dzięki Wam :)
Pozdrawiam serdecznie

Tu kilka zdjęć, hurtem bez segregacji:

https://picasaweb.google.com/rafalgawron/VZlotHondaDominatorNomada?authkey=Gv1sRgCP_FmIuKocDMwgE


Kulka, bangla na pewno (od chwili:)
hello, nie pisać mi tu odcieniami czerwieni! :-P / managa
Ostatnio zmieniony przez managa 2013-06-03, 23:00, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
kulka 
bigfan 502342832


Wiek: 52
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 287
Skąd: strzelin / okolica
Wysłany: 2013-06-03, 22:44   

link nie bangla :D
 
     
ptasiu
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-04, 08:58   

Microbee napisał/a:
hello, nie pisać mi tu odcieniami czerwieni! :-P / managa


Musicie chopaki zmienić na fjoletowy!!!

Koniec offtopa! Kolory są głównie dla moderacji! ;)
Ostatnio zmieniony przez managa 2013-06-04, 09:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kulka 
bigfan 502342832


Wiek: 52
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 287
Skąd: strzelin / okolica
Wysłany: 2013-06-04, 09:17   

fajnie ze troche tych fotek jest, pozwolilem sobie kilka przekleic i do mojej galerii ;P
 
     
Leo Minor
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-04, 15:21   

tak patrze i patrze na to co sie dziej za oknem i myśle sobie, że ni che mi sie nawet pójść do garażu po maszyne :( a co tu dopiero mówić o zlocie. ALE SZACUN DLA ODWAŻNYCH
 
     
Meegi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-04, 16:08   

Pogoda nas nie rozpieszczała na zlocie, ale za to towarzystwo rozgrzewało atmosfere :-P
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2013-06-04, 16:34   

W pierwszym poście jest napisane :

" V ZLOT DOMINATORA odbędzie się pod hasłem : "NOMAD"

TERMIN ZLOTU 29 V do 2 VI 2013r.BEZ WZGLĘDU NA POGODE
"
 
 
     
Demolka 


Zabezpieczenie: 19283
Wiek: 101
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 386
Skąd: devil's den
Wysłany: 2013-06-04, 19:24   

Raviking napisał/a:
W pierwszym poście jest napisane :

" V ZLOT DOMINATORA odbędzie się pod hasłem : "NOMAD"

TERMIN ZLOTU 29 V do 2 VI 2013r.BEZ WZGLĘDU NA POGODE
"


ta, a w którymś z następnych jest napisane


... :mrgreen: ale nie trzeba było, bunkry były a i tak było zabunkrzyście :)
 
 
     
Alibaba 
Pan Alibaba


Wiek: 66
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2131
Skąd: Hornówek
Wysłany: 2013-06-04, 21:41   

https://picasaweb.google.com/weronikaiadam/20130604VZlot?authkey=Gv1sRgCNe04IfArcznswE ja już sobie wyobrażam jak będzie wyglądał VI zlot . Chyba będziemy musieli zarezerwować cały tydzień. A to był najbardziej odlotowy zlot dzięki fantazji , spontaniczności i życzliwości organizatora. Wielkie dzięki chłopakom z Przysieki za ogromną gościnność . Mam nadzieję że koledzy z zaprzyja 1/4 nionego forum jeszcze liczniej zaglądać będą na nasze spotkania. Demolka ja już nie mogę się doczekać kiedy przelecisz po kałużach obok mnie. Fabrizio mam nadzieje że spotkamy sie na Mazowszu. Dzoana wspaniale że wpadłaś chociaż na 1 dzień . Rafał podziękuj teściom za wspaniałe rozpoczęcie zlotu.
Ostatnio zmieniony przez Alibaba 2013-06-04, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-04, 21:56   

Narazie dotykam rzeczywistość jakby była za szlaną szybą, w myślach mknę za XRką (jak on pięknie zapierd...al!), słyszę pociski wystrzeliwane przez Kulkę, widzę Alibabę jak z gracją przemierza kałuże i Demolkę jak z gracją sie w nie ładuje:)
Wykonując codzienne czynności myślę o tym jak jadę w ulewnym deszczu, tne przednim kołem głęboką wodę, jak tylne koło wpada w uślizg- jak kontruje go i dodaje gazu. Umysł koncentruje się na przeszkodach, każdy metr to wyzwanie, które witam z radością. Czy w takich momentach zauważam deszcz? Uczucie dyskomfortu jest gdzieś w oddali, wyprzedzam je zaraz na pierwszym zakręcie w lesie. Jak się zatrzymam albo zwolnie pewnie mnie dogoni. Dlatego odkręcam gaz, trzymam go mocno, stanowczo.
Gdyby zastała nas tam noc, gdyby dookoła szalała burza a błyskawice oświetlały drogę cieszyłbym się podobnie. Teraz siedząc w suchym fotelu dziękuję wszystkim za wspaniałą przygodę:)
 
     
kulka 
bigfan 502342832


Wiek: 52
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 287
Skąd: strzelin / okolica
Wysłany: 2013-06-05, 13:06   

Carlos, te, poeta :) ja tak pisze o ... :mrgreen:
 
     
Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-05, 18:33   

kulka napisał/a:
ja tak pisze o ... :mrgreen:


Ja też:) ale to prawie to samo:)
 
     
rokers75
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-05, 21:31   

Demolka, wszystko jest okej,to tylko dobra zabawa,przecież po to tam pojechaliśmy,a nowe doświadczenia też sie przydadzą ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14