Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Problem z rozrusznikiem - Sprzęgło rozrusznika.
Autor Wiadomość
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2012-12-19, 13:21   

sprzeglo to czesci 3 i 2
 
     
zuczek 38 


Wiek: 53
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1188
Skąd: Sosnowo
Wysłany: 2012-12-19, 19:39   

na części nr 3 są wałeczki ściśnięte spreżynką :)
:mrgreen:
 
 
     
MaciekTOS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-21, 21:34   

Czyli mówimy o tym ustrojstwie ? Żuczek rozebrałeś już swojego , ja się jutro zabieram ...
Zatrzymałem się na razie na etapie magneta ... daleko nie zaszedłem ale tak się zastanawiam nie da się tego jakoś naprawić , jak to jest wina tylko tej sprężynki ? założyć jakąś czy coś wydumać a nie płacić taki pieniądz ciężki ..
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2012-12-29, 22:08   

MaciekTOS, przez przypadek trafiłem :mrgreen: druga fota
http://allegro.pl/honda-n...2883735671.html
 
 
     
MaciekTOS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-30, 11:20   

Hehe dzieki ;-) pisałem do niego już dawno nie ma sprzegiełka , wiesz używke znalazłem jedną koles chciał 250 a nowe znalazłem tzn ktoś z forum linka podrzucił za 300 więc łyknąłem z uśmiechem na twarzy , chod 1/4 nie do końca bo muszę do stycznia oddać 300 zł , ale czego się nie robi dla tego podłego motoru ... :mrgreen:

Edit
Nastąpiły komplikacje nie chce się śruba odkręcić w magnecie żębym to sprzęgiełko wymienił ,ogólnie to chciałbym te wszystkie śruby wymienić były wkręcone na klej tak to powinienem złozyć ? , tyle że przez ten klej poobrabiały się gwiazdki , gdzie takie śruby można dostać ? przeleciałem allegro i nic fakt że jest 2 w nocy :-P Chodzi mi o te śrubki na fotce ...




Edyt 13.01.2013, 12:20

Musze post pod postem żeby temat ruszył przepraszam moderatorów i panią porządkową .Złożyłem już wszystko do kupy po tym sprzęgiełku nowym oczywiście na które musiałem się zapożyczyć , sprawa wygląda teraz tak wlany nowy olej fakt gęsty w garażu zimno rozrusznik trybi kręci silnikiem czyli sprzęgiełko działa jak powinno ale nie odpala , po kręceniu za 6-7 razem aku słabnie , teraz pytanie ile wyrzymuje aku w Dominatorze ja mam od tamtego sezonu nowy 11 miesięcy już by wyzionął ? .Druga sprawa co jakiś czas nie kręci w ogóle tylko pyka w przeka 1/4 nik pod siedzeniem ruszę kołem na biegu i jest okej .Wymienione sprzęgiełko rozrusznika , szczotki w rozruszniku też
Teraz co akumulator ? czego ten rozrusznik zawiesza ?

Posty scalono - kmaj
Ostatnio zmieniony przez kmaj 2013-01-14, 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kmaj 
Ogień na tłoki :D


Wiek: 35
Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 1140
Skąd: Bieszczady - Rzeszow
Wysłany: 2013-01-16, 19:44   

MaciekTOS napisał/a:
...teraz pytanie ile wyrzymuje aku w Dominatorze ja mam od tamtego sezonu nowy 11 miesięcy już by wyzionął ? .Druga sprawa co jakiś czas nie kręci w ogóle tylko pyka w przeka 1/4 nik pod siedzeniem ruszę kołem na biegu i jest okej .Wymienione sprzęgiełko rozrusznika , szczotki w rozruszniku też
Teraz co akumulator ? czego ten rozrusznik zawiesza ?


Posty z rozkminą o stanie akumulatora przeniesione do: http://hondadominator.pl/...er=asc&start=30
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14