Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: managa
2012-12-28, 20:20
ku PRZESTRODZE
Autor Wiadomość
pluton
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-14, 13:35   ku PRZESTRODZE

Zakladam temat dla tych ktorzy jeszcze nie wiedza ze do jazdy na motocyklu a szczegolnie w offie potrzeba sie porzadnie ubrac tj.buty,zbroja,rekawice itd.... Do tej pory jezdzilem w zwyklej kurtce motocyklowej-pod spodem krotki rekawek,jakies tam rekawice,spodnie ala wojskowe i ochraaniacze na kolanach ktore tylko chroniaprzed wiatrem no i co najwazniejsze buty wojskowe typu Demar i myslalem ze jestem gosc.._zdanie szybko zmienilem po sobotnim upadku na malej wyprawie w offie-maly zlizg na lewa strone-nic wielkiego,a balaganu narobilem sobie na cale zycie.Buty choc mocno zwiazane,ze mialem problemy ze zmina biegow okazaly sie zwyklm szitem,dziadostwem bo skrecily sie jak tramki wtedy kiedy potrzebowalem stabilizacji na kostke,na szczescie zalozylem po raz pierwszy plastikowe ochraniacze z zawiasem na kolana bo kto co by bylo bez nich.Pisze to po to aby sie kazdy zastanowil i zrozumial ze motocykl nie wybacza bledow i wazy prawie 200kg nie mowic o predkosci...,wiec moze warto zainwestowac w PORZADNY stroj-komletny,bo pozniej bedziecie mieli sporo do myslenia i straszliwe wyrzuty sumienia a moze byc juz za pozno.Wiem ze nie jest tanio-z tego tez powodu mi tak wiele brakuje,ale chyba warto odmowic sobie innych rzeczy,bo tu nie ma ustepstw.... Dolaczam zdjecie mojego lewego stawu skokowego z tego tygodnia i powiem ze zajebiscie BOLI. Pozdro MOTOCYKLE SA NIEZWYKLE...

ng.JPG
Plik ściągnięto 166 raz(y) 136,29 KB

 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2012-10-14, 13:41   

ale maskakra, mi moje juz nieraz noge uratowaly i nie ruszam sie bez nich
 
     
Hannibal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-14, 13:43   

ło kurewa fajne zdjęcie. Mi kopniak od drki rozerwał buta motocyklowego ze skóry jak szmatkę więc co tu mówić o je 1/4 dzie w terenie. Buty i ochraniacze to podstawa. Zdrowiej tam chłopaku i kupuj te buty...
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2012-10-14, 14:24   

pluton, a Napisz jeszcze jakie oponki Miałeś
nowy motur tak Ci zrobił ?

no i Bedziesz miał problemy na lotnisku ;-)

zdrowiej chłopie
 
 
     
wrona 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 160
Skąd: Kuropatnik
Wysłany: 2012-10-14, 15:31   

No i WPIZDU :shock: Armagiedon Panie w szpitalu tak to nie wyglądało a na lotnisko zabiore Cię na plecaka wkońcu poco ma sie przyjaciół norf
 
 
     
cubiacus 
Husky TE 310


Wiek: 44
Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 932
Skąd: Łódź - Kraków
Wysłany: 2012-10-14, 15:31   

zdrówka chłopie :-P

podpisuję się po apelem - dodam jeszcze, żeby nawet na chwilę jak po bułki jedziecie też zakładać wdzianko, bo właśnie wtedy najwięcej się wydarza (statystyki z Motocyklisty Doskonałego), a masakryczna reklama (oczywiście komputerowa) na YT pokazuje co się robi z naszego kochanego ciałka

jeszcze raz zdrówka :-D
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2012-10-14, 16:01   

wrona, mi chodziło obramki :mrgreen:
 
 
     
Alibaba 
Pan Alibaba


Wiek: 66
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2131
Skąd: Hornówek
Wysłany: 2012-10-14, 16:37   

Pluton , nie jest 1/4 le całe szczęście że tylko strzałka złamana , bo piszczel w tym miejscu 1/4 le się zrasta . Kość piszczelowa pięknie usztywni cały " blaszany skład "strzałki. Ale za to masz piękne szwy chirurgiczne po obydwu stronach podudzia. Najgorsze pierwsze trzy dni a potem z górki na pewno dasz radę . Trzymaj się
 
 
     
Habit
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-14, 17:16   

ale dałeś... Zrośnie się:)
 
     
pluton
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-14, 18:47   

strzlka,strzalka ale jedna kostka mi odpadla i poleciala sobie w pizdu... dzieki chlopaki i mam nadzieje ze to troche dotrze do naszej dominatorowej mlodziezy,bo widzialem zdjecja na forum kolesi w adidaskach np w lesie...
 
     
dzoana 
krwiopijca


Wiek: 49
Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 526
Skąd: Skoczów
Wysłany: 2012-10-14, 18:50   

oj tam pluton, trza się cieszyć, że Ci noga została, bo kiedyś pisali o jednym w Chinach co przejechał tak koło barierek, że mu nogę ucięło, a że nie zauważył to dopiero mu ją kumple dowie 1/4 li na skrzyżowaniu, bo po bucie poznali. będzie dobrze:) w razie czego to będziemy Cię po kolei jako plecak wozić, dopóki nie staniesz na własnej nodze;) zdrowiej:)
 
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2012-10-14, 18:50   

pluton napisał/a:
widzialem zdjecja na forum kolesi w adidaskach np w lesie...

przestałem już reagować na takie fotki
 
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2012-10-14, 19:18   

eeee, ja tam po paru lekkich przygodach już nawet nie odpalam xrki kopką bez butów crossowych. Nogi najważniejsze. Idzie nawet przy 20km/h zarobić badylem i se połamać. A na mokrej trawie o ślizga i przygniecenie motórem to nie trudno.

Jak głównym powodem jest kasa, to polecam najtańsze na rynku chyba buty crossowe fly maverik, jeżdżę już sezon i są ok. Tylko podeszwa nie ma bieżnika i odpalać na mokro z kopki jest trudno.


pluton, trzymam kciuki, wygoi się prędzej czy pó 1/4 niej i będziesz śmigać!!!
 
     
Alibaba 
Pan Alibaba


Wiek: 66
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2131
Skąd: Hornówek
Wysłany: 2012-10-14, 19:27   

Pluton nie polecam jazdy w gipsie , kiedyś próbowałem wsk- ą jedynka normalnie a reszta piętą :mrgreen: ale noga z podnózka spadała
 
 
     
MaciekTOS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-14, 20:26   

pluton napisał/a:
strzlka,strzalka ale jedna kostka mi odpadla i poleciala sobie w pizdu... dzieki chlopaki i mam nadzieje ze to troche dotrze do naszej dominatorowej mlodziezy,bo widzialem zdjecja na forum kolesi w adidaskach np w lesie...


Kurde wiem panowie że to do mnie wiem :oops: Odkładam na te buty właśnie na wiosne powinny być , jak na te zdjęcia patrze to aż ciary mam duuuużo zdrowia !!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16