Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zbiornik
Autor Wiadomość
JARAS 78
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-16, 16:01   Zbiornik

Mam pewien problem Moja Honda hoc wdzięczna jest już trochę starawa i plastiki pękają ze starości planuje pozbyć się ich, ale zachować też estetyczny wygląd mam pytanie czy zbiornik SLR pasuje do NX650
 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2012-07-16, 16:37   

chyba tak z tym że siedzienie nieco od niego odstaje bo ma inny profil
 
     
JARAS 78
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-16, 18:59   

Jest to honda 91 r. z kierunkowskazami oddzielnie i korkiem wlewu paliwa typu urywacz j.. mam ja już 5 lat zero awarii zero problemów wymiana oleju, co sezon konserwacja łańcucha itp. nie używam w ciężkim terenie jeżdżę „dalekie „dystanse po lesie tak na odprężenie. No, ale właśnie przez to ze nie miała wywrotki plastiki sa oryginalne i nie miłosiernie kruche. Chciałbym się ich pozbyć, ale oryginalny zbiornik ma przetłoczenie i mocowania na osłony(wprawdzie można je usunąć, ale) chodzi mi o to czy istnieje możliwość zachowania przedniej lampy i wymienić przednią osłonę na 1 częściową obecna składa się bodaj z 3 części. Widzę, że niektórzy z was mają ładnie zrobione motorki chętnie wysłucham rad.
 
     
ferdas
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-28, 20:04   

ja bym zrobił tak: :mrgreen: lampa z ufo plastu ( ładne i nie drogie)
zegary to może zaboleć ale bym zainwestował w płaski elektroniczne ( boli bo około 700zł obrotomierz, prędkościomierz dystanse temperatury
bak bym kupił z jakiegoś nx i te wtloczenia na plastiki albo żywicą albo blachy bym nadspawal i wyprofilował żywicą
:mrgreen:
 
     
ferdas
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-29, 21:48   

JARAS 78, mam bak uszkodzony w miejscu tych mocowań na plastyku, możemy się umówić że sprzedam Ci bak :mrgreen: żywicą wyprofiluje te wtłoczenia żeby wyglądał na ori patent i masz dwa baki jeden do owiewek a drugi do golasa :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12