Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
czerwcowa polatanka z finałem
Autor Wiadomość
zuczek 38 


Wiek: 53
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1188
Skąd: Sosnowo
Wysłany: 2012-06-22, 23:07   czerwcowa polatanka z finałem

Tak poczytawszy forum z rana i temat ofradowy beskid nie wytrzymałe i po krótkich przygotowaniach wyruszyłem w podróż . Kierunek Drawsko Pomorskie Automapa w Larku opcja trasy piesza bedzie fajnie myślę sobie !!!!!!! , 110 km prawie na przełaj .
Więc ruszyłem od razu ignorując Krzyśka Hołowczyca , przecież nie bedzie mnie pouczał jak po swoim lesie mam latać :lol: :lol: , tak go denerwowałem prawie do Stargardu szczecińskiego , od tego miejsca zadem sie już na Krzysia który mnie prowadził bóg wie gdzie , polnymi ścieżkami i drogami leśnymi , pięknymi alejami starodrzewu https://lh6.googleusercontent.com/-YBE-WnaZmgo/T-TapSYQZ2I/AAAAAAAAAcE/39Ur9ALwsVA/s640/DSC_0118.JPG
tak dotarłem nad rzekę Inę i piękny mostek łączący łąki nad jej brzegami
Dalej przez pola ,łąki las i znowu piękna stara droga gdzies około Chociwla
20 km dalej trafiłem na kopalnie kruszyw i pięknie usypane wydmy , myślę sobie trzeba polatać po nich i postrzelać ładnych fotek kilka bo Aga bardzo prosiła do Kalendarza 2013 , biorę lepszy aparat i strzelam pierwsze fotki na dalszym planie jest usypana niezła górka myślę wjadę a może nie choć na zdjęciu to blisko ale to jakieś 400 m pod górkę z piachu , powoli ruszam jedyneczką jadę dwójka i wtedy sie zaczeła jazda :lol: :lol: :lol: , pod koniec ledwo co sie wczłapałem na jedynce i za mną była piekna fontanna piachu [ Haniball wie coś o tym :-P ] , pieknie motura zakopałem aby sie nie obalił i dalej zabawiam sie w fotografa , z wydmy jeszcze piękniejszy krajobraz jak by z innej planety , ,
w oddali widzę piekną kupkę kamieni podjeżdżam parkuje w wiadomy sposób , , jeszcze dalej wieksze kamyczki oczywiście podjeżdzam z bananem na twarzy po kolejnych 300 m po piasku , parkuje strzelam marne fotki pod słońce , obchodzę kamyczkiz drugiej strony i nagle brzęk tłuczonego szkła , patrze leży krówka na kamyczku oczko zbite benzynka sie leje , i cały urok pieknej wycieczki szlak trafił o celności zadecydowało 5 cm albo za blisko kamienia na bok , albo za daleko i trafił w kamień , lub 5 cm za mało wkopany w piach , , .
Cały w nerwach opuściłem teren kopalni . Ale będąc w nie dokończonej podróży z rozbitym okiem poleciałem dalej do gospodarstwa agroturystycznego obok łobza gdzie miała sie pojawić nasza koleżanka Afryka z reszta kompaniji na integracji . Chwila na powitanie i niestety ale muszę sie zbierać bo nocka sie zbliża . Wyjazd w sumie udany 260 km , połowa w Offie , ale wrażenia bezcenne i banan w ustach i tysiace owadów na szybce kasku .
PS. kupie przedni reflektor do dominatora !!!!!!!!!!!!!!!!!!! .
koniec !!!!!!!!!!!
większe zdjęcia tu https://picasaweb.google.com/117923249036028168210/22Czerwca2012?authkey=Gv1sRgCMCvgvzD3qPzEQ


a oto mapka tak od ręki rysowana http://maps.google.com/ma...22ca77fae240d98
Ostatnio zmieniony przez zuczek 38 2012-06-23, 13:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2012-06-23, 09:58   

no ciekawe czy nasi łofowcy pchwala sie lepsza zabawa i wynikami w km :)
zawsze szybke mozesz zastapic kawalkiem folii przezroczystej :))
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2012-06-24, 21:13   

zuczek 38, dziękuję za pamięć :D
Przyjemny opis :)
 
 
     
Alibaba 
Pan Alibaba


Wiek: 66
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2131
Skąd: Hornówek
Wysłany: 2012-06-24, 21:20   

hej żuczek nie próżnujesz :mrgreen:
 
 
     
rokers75
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-24, 22:27   

Widze że prawie przetarłeś szlak do Drawska, a ja cały tydzień kiblowałem w Poznaniu :cry: :cry: :cry:
 
     
Africa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-25, 07:28   

Jakbyś został się zintegrować, to może reflektor zrósłby się przez noc?!? ;-)
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2012-06-26, 21:07   

Fajoooooooooowwwwoooooo, a naświetli, gdzie te fajne piaski znalazł? Bo mnie siem ostatnio spodobało;]
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2012-06-26, 21:19   

zuczek 38, fajnie ,że poje 1/4 dziłeś :mrgreen: ale hooyowo że lampkie szlag trafił :-/
 
 
     
zuczek 38 


Wiek: 53
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1188
Skąd: Sosnowo
Wysłany: 2012-06-26, 21:32   

adziad, miedzy Węgorzynem a Drawskiem jest kilka takich piaskownic
 
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2012-06-26, 21:33   

No to właśnie bolączka dominatorów, że cały czas musiałem prostować czachę, owiewki i wstawiać nowe kierunki po glebach:/ Do puki nie obrałem na golasa. Niestety moja standardowa lampka od dominatora poszła razem z motórem do nowego właściciela to nie poratuję:/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12