Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Problem!! możliwe że ktoś z forum może pomóc go rozwiązać
Autor Wiadomość
Maksymilian
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-12, 21:56   Problem!! możliwe że ktoś z forum może pomóc go rozwiązać

Do rzeczy mam dominatora 95rok już długo stoi rozebrany nie wiem co z nim robic. Wszystko co się da zostało sprawdzone był u mechaników elektryków itp. Jedyna opcja to moduł tego nie sprawdzałem. A więc pytanie czy jest ktoś mieszkający w Warszawie lub okolicach kto był by na tyle miły zeby któregoś dnia pożyczyć dosłownie na chwile swój modół do przepięcia??
Jezeli to okazało by się przyczyną kupuje nowy moduł i po kłopocie jeżeli nie to chyba nie pozostaje oddac moto za grosze kto ile da lub czekac na jakiegoś rozbitka ze sprawnym silnikiem.
Sprawdziłem w motorze wszystko wydałem prawie 1000zł na mechaników którzy zrobili inne rzeczy tez konieczne ale problem pozostał (motor poprostu sie jakby wyłącza) nie wiem co robic POMOCY ...
 
     
Alibaba 
Pan Alibaba


Wiek: 66
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2131
Skąd: Hornówek
Wysłany: 2012-01-12, 22:28   

Mieszkam pod Warszawą możemy się jakoś umówic , ale na forum są osoby które nie 1/4 le ogarniają elektrykę więc zobaczmy co się zadzieje . Zawsze mogę podjechać i sprawdzimy ten moduł wyślij mi na pw nr telefonu oddzwonię
 
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2012-01-13, 07:36   

No wygląda ,że może to być moduł. Mój jest z '99 i też tak przerywał niespodziewanie. Jak sprawdzisz i podmieniony będzie dobry to ten z czkawką można łatwo naprawić.

Co możesz zrobić we własnym zakresie to na włączonym moto poprzyduszać moduł rękoma to wtedy się zimne luty w środku podociskają i powinna się sytuacja zmienić jakoś, czyli albo zgaśnie całkiem albo będzie działał. Mój na przykład działał kilka miesięcy bez zarzutu jak go tylko odwrotnie przymocowałem, już się tam w środku coś inaczej ułożyło i nie miał czkawki. Jak podczas miętoszenia modułu będą się reakcje moto zmieniać to już masz w miarę pewność że to to.

Ale najlepiej podmienić, tak jak piszesz
 
     
j23
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-13, 12:02   

Maksymilian, opisz dokładnie objawy - będzie łatwiej. Osobiście niedawno walczyłem z modułem mojego osiołka i impulsatorem a walnięta była cewka /ze trzy razy sprawdzana /motorek nagle zdychał po kilku minutach pracy/. Człowiek uczy się przez całe życie a i tak umiera głupi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13