Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
cyda cuda, cuda Panie...
Autor Wiadomość
Easy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-12, 08:01   cyda cuda, cuda Panie...

Moje wspaniałe, odnowione nieco moto, czyli Honda NX250 żyje własnym zyciem ;) Juz na Tukanie zauważyłam, że sie wygłupia i gaśnie wtedy kiedy nie powinna a jak puszcze gaz to trzyma 4000. Złożyłam to na karb niezmiemskich upałów i brudnego filtra powietrza po taplaniu sie na Topoli.
Pomyłam po powrocie wszystko co trzeba... Wczoraj na spokojnie odpaliłam. I motek zaczoł życ własnym życiem ;) Raz obroty 900, samoistnie podnosi sie do 4000, by po kilku sekundach znów spaśc do 900:) cykle sa różne. Stawiam na pękniety króciec łączący z filtrem powietrza. Niestety nie miałam czasu tego sprawdzić. Ale jak juz będe grzebac, to moze rzucic okiem na cos jeszcze? macie jakies propozycje?
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2018-06-12, 19:17   

Easy, dobry trop, jeżeli to nie będzie króciec to będziemy szukać dalej, ale objawy typowe.

Nasza ćwiartka takie gonitwy obrotów też miała, ale tylko i wyłącznie na ssaniu. Po zagrzaniu i odpuszczeniu ssania działała stabilnie. Sprawdź czy gdzieś do cięgna ssania lub przy gaźniku nie napchało się błota.
 
     
Easy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-13, 06:23   

no własnie Ona jest dziwna ;) ssanei służy tylko i wyłącznie do odpalenia, potem kompletnie nic nie daje, trzeba menetką sobie radzić;) te objawy są po całkowitym rozgrzaniu i wyłączeniu ssania. stoje 5m od motka i podziwiam ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13