Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
znów Easy sie pyta :)
Autor Wiadomość
Easy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-09, 08:28   znów Easy sie pyta :)

Składam po mału ćwiarteczkę... i patrze sobie na półke, a tam leży takie cos jak na fotce (choć fotka nie moja, swoją zrobie jak bedzie trzeba wieczorem) i zastanawiam sie gdzie toto powinno być?? jakoś na zdjęciach nigdzie nie widze...a pamiec już nie ta ;) pomożecie? gdzie toto zamontować?

honda-nx-250-oslona-pozostale-sprzedam-400176442.jpg
Plik ściągnięto 8432 raz(y) 13,93 KB

 
     
nx-rider 
Dawid


Wiek: 41
Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 874
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2018-02-09, 11:01   

A czy to czasami nie jest jakaś osłona prolinka?
 
 
     
Easy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-09, 12:14   

nx-rider napisał/a:
A czy to czasami nie jest jakaś osłona prolinka?


Osłona to to jest na pewno :) oidejrzewam nawet, ze na jakies kable... ale gdzie toto zamontowac? oto jest pytanie :)
 
     
nx-rider 
Dawid


Wiek: 41
Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 874
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2018-02-09, 12:23   

Pokaż jak to wygląda z 2 strony i podaj choćby orientacyjny wymiar - ze zdjęcia nie wynika czy to coś ma 5 czy 50cm.
 
 
     
Elza 


Wiek: 90
Dołączyła: 13 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2018-02-09, 12:40   

http://www.ebay.ie/itm/19...dkAAOSw4DJYh86L

ale dalej nie wiem co to :-P



Edyt oo tu lepiej widać http://www.ebay.ie/itm/89...MkAAOxye2lSWYah
 
 
     
Easy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-09, 12:58   

Edyt oo tu lepiej widać http://www.ebay.ie/itm/89...2lSWYah[/quote]

o dokładnie toto jest, takie białe.. i nawet tak samo podniszczone.. moze gdzies do ramy koło łańcucha? ogladam juz wszystkie możliwe fotki i niegdzie nie widze
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2018-02-09, 13:31   

Oglądaj schematy, a nie fotki ;) nx250 ma chyba dość fajnie rozbudowana serwisowke
 
 
     
Bicio 
biczson


Wiek: 106
Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 1299
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2018-02-09, 13:41   

No przecie napisane jest: front harness junction cover. Obstawiam osłonę na bezpieczniki, albo jakieś złączki kablowe.

A tak w ogóle jak się coś zaczyna grzebać przy motocyklu to najpierw przydałoby się zaopatrzyć w serwisówkę. Ja wiem, że niby po to jest forum, ale naprawdę na większość pytań odpowiedź jest w service manualu.
 
 
     
Easy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-09, 14:00   

Bicio napisał/a:
No przecie napisane jest: front harness junction cover. Obstawiam osłonę na bezpieczniki, albo jakieś złączki kablowe.

A tak w ogóle jak się coś zaczyna grzebać przy motocyklu to najpierw przydałoby się zaopatrzyć w serwisówkę. Ja wiem, że niby po to jest forum, ale naprawdę na większość pytań odpowiedź jest w service manualu.


ja wiem, że blondynka jestem :) zaczełam od przejrzenia serwisówki... ale ni grzyba nic minie pasowało.. dopiero po fotce z ebaya (ze też nie wpadłam na to, zeby tam szukac;)) ) zorientowałam sie jak sie toto nazywa. wg serwisówki najbardziej pasuje mi to na osłone montowana w okolicy klaksonu - tam wfaktycznie jest kilka kostek... ale w dalszym ciagu pewnosci nie mam, wiec pytam mądrzejszych od siebie.
 
     
Bicio 
biczson


Wiek: 106
Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 1299
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2018-02-09, 15:02   

Moim zdaniem to jest nr 4 z tej fiszki. Przykręcony gdzieś do ramy na 2 kołeczki z wkrętami.

honda-nx250-dominator-1990-l-germany15p-frame-body_bigecw3j21f__2800_4a44 - Kopia.gif
Plik ściągnięto 20 raz(y) 227,38 KB

 
 
     
Easy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-09, 19:38   

Bicio napisał/a:
Moim zdaniem to jest nr 4 z tej fiszki. Przykręcony gdzieś do ramy na 2 kołeczki z wkrętami.



SUKCES :) dzięki Waszym sugestiom, oraz znajomych na FB udało sie :) faktycznie jest to osłona kostk montowana zgodnie z fiszka powyzej. Zmyliło mnie (bo fiszke widziałam juz wczesniej) ze wyglada na niej inne mocowanie, ale nieważne :) ważne ze działa. Tyle, że żeby to zamontwać konnieczne jest zdjęcie cewki... Dzięki wszystkim, którzy przyczynili sie do sukcesu :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15