Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Korekta licznika
Autor Wiadomość
Aras 


Dołączył: 28 Maj 2013
Posty: 173
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-04-09, 14:04   Korekta licznika

Ponieważ mój licznik zaniemógł - prędkościomierz w ogóle nie działa, a dystans nabija ale przekłamany, kupiłem nowe zegary. Problem w tym że z przebiegiem prawie 90 tyś :oops: Chciałbym przekręcić licznik do 34 tyś. Jak to zrobić?
Z kręceniem linką za pomocą wiertarki będzie problem bo przy ślimaku mam uszkodzoną śrubę i raczej jej tam nie odkręcę. No chyba że wetknąć jakiś bit bezpośrednio w mocowanie linki przy liczniku?
Obudowę już otworzyłem i próbuję ręcznie przekręcić cyferki ale nie drgną nawet.
 
 
     
kmaj 
Ogień na tłoki :D


Wiek: 35
Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 1140
Skąd: Bieszczady - Rzeszow
Wysłany: 2014-04-09, 14:19   

Ładnie nazwany temat :-D
Podobno jak ktoś próbuje majstrować przy liczniku to cyferki potem nie są ustawione w jednej linii - taką plotę słyszałem.

Wyjścia masz dwa :mrgreen:
1.Przeje 1/4 dzij te 10 tyś. i będziesz się czuł jak na nowym moto. - ja bym wybrał tą opcję ;-)
2. Kręć licznikiem w tą samą stronę co kręci ślimak inaczej możesz uszkodzić licznik.
 
 
     
kubas9311
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-09, 15:05   

Aras, widzę, że masz ten sam problem kilometry lecą, a prędkości nie pokazuje;/ tylko i wyłącznie licznik do wymiany?
 
     
Aras 


Dołączył: 28 Maj 2013
Posty: 173
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-04-09, 16:01   

Mam nadzieje ze to licznik, no bo co innego? Gdyby linka, albo ślimak to dystans chyba by nie leciał? Za parę dni zamontuje nowy i się przekonam.
Cyfry już udało mi się ruszyć :) Trzeba je przestawiać łapiąc od spodu palcem i użyć troche siły.
 
 
     
elcede 
elcede


Wiek: 40
Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 44
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-10-16, 16:42   

Odkopie temat bo mam podobny problem : kilometry liczy ale prędkości nie pokazuje (obroty jak najbardziej prawidłowo).
Co mogło paść? Będę musiał sprawdzić dystans czy dobrze pokazuje co chyba wolno nabija.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12