Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Black Betty
Author Message
Ostasz
NX 650 '94


Posted:    Black Betty [ !!! ]

"Stanęło" się - poznajcie Black Betty! :mrgreen:

(EDIT: dodałem zdjęcia jako załącznik - ni mam pojęcia czemu kiedyś działo dodawanie jako linki z Google Photos, a teraz nie działa)

Od kilku dni Betty (vel Berta lub Helga) ma (nieszczęście) trafić do mojej "stajni".

Z technikaliów to jest BMW (stąd Betty) F800GS z 2012 r. (ostatni wypust z tymi dziwnymi kontrolerami kierunkowskazów) w limitowanym malowaniu Triple Black. Z innych technikaliów to wyposażona jest w takie tematy jak m.in.: komplet 4ech kufrów (4ry bo mam 2 centralne, podobno GSy mają w homologacji wbite posiadanie kufrów :-P ), przód na progresach Ohlinsa, wydech LeoVince (jak to brzmiiii :shock: ), scottoiler, wygodniejsza kanapa, wyższa owiewka, dodatkowe LEDy i obrysówki oraz niezawodna "kibel-rura" robiąca za schowek. Do tego dostałem karton śrubek, nakrętek, a także różne części eksploatacyjne (nowe klocki, olej do scotta).

Decyzja była szybka, sprzedał go ziomek Jarka (Dzikson może nawet zna go z FJŚ), a że ja akurat przmierzałem się do Giejosa... ;-) To jest jeden z tych motocykli, gdzie sprzedający (prawie) płakał jak sprzedawał ;-)

Póki co nawinąłem nią 200-230 km i jaram się jak "Helikopter w ogniu" :-D I ten dźwięk z wydechu, uwielbiam redukować :evil: :mrgreen:

Uspokajająco - Dominacja ma dalszą (nie)przyjemność zostać u mnie i będzie do offroadu, rajdów i na spędy z Wami (w końcu do forum Dominatora, prawda? ;-) ).

PS Black Betty, bo to jest tytuł rockowego utworu, który od przeszło miesiąca jest u mnie często słuchany i idealnie pasuje do moto - [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nU1VfYYKMDk[/youtube]

IMG_6550.jpg
Black Betty :-D
16 Time(s) 1.18 MB

IMG_6553_v2.jpg
Poglądowe zdjęcie części szpeju
13 Time(s) 394.81 KB

IMG_6552.jpg
Giejos obowiązkowo z kufrem
16 Time(s) 2.27 MB

  
 
 
Zaczekaj
Asia


Posted:     [ !!! ]

Bmw a już nie działa. Znaczy zdjęcia nie działają ;)
 
 
Ostasz
NX 650 '94


Posted:     [ !!! ]

[b]Zaczekaj[/b], jak to mawiają spece od IT - u mnie działa :-D

Chyba naprawiłem - chociaż nie wiem czy jest co oglądać, przecież to brzydka bawarka :-P
 
 
zuczek 38


Posted:     [ !!! ]

Gratuluje Ostasz niech śmiga bezawaryjnie :-D :-D :-D
 
 
Raviking
Ravson


Posted:     [ !!! ]

no i po.......Ostaszu ;-)
 
 
Zaczekaj
Asia


Posted:     [ !!! ]

U mnie dalej nie. Tak czy siak gratulacje. Gs800 i challenge to jedyne motocykle ze stajni bmw na które mogłabym usiąść :D
 
 
Krzycho
[Deleted]

Posted:     [ !!! ]

[b]Zaczekaj[/b], nie tylko u Ciebie nic nie widać :(
 
 
nx-rider
Dawid


Posted:     [ !!! ]

Potwierdzam nadal nic nie widać
 
 
Ostasz
NX 650 '94


Posted:     [ !!! ]

Tera musi działać - dziwne, że wcześniej wrzucałem foty jako linki z Google Photos i działało...
[b]Raviking[/b], jak to po mnie... :?: przecież Dominatora zostawiam, bo Dominacja do wyższych celów jest stworzona niż Giejos, więc nadal będę tu zaglądał.
Poza tym bliższa memu sercu jest idea Biedatechu niż TT :lol:
  
 
 
wojtekk
NX650 1994r


Posted:     [ !!! ]

[b]Ostasz[/b], no teraz działa :-)
 
 
Bicio
biczson


Posted:     [ !!! ]

Ostasz masz na myśli ten dźwięk podrasowanego cinquecento 700?
 
 
Ostasz
NX 650 '94


Posted:     [ !!! ]

[b]Bicio[/b], dzięki Biczson na Ciebie można liczyć - czekałem na ten komentarz :-D "podrasowanego" bo na wtrysku elpegie ma się rozumieć :lol:
 
 
cubiacus
Husky TE 310


Posted:     [ !!! ]

Wow ogień :-D Najmniej gejosowy z gejosów :-D Gratki!
 
 
Misza


Posted:     [ !!! ]

"oh my God! They killed Ostasz! You bastards..." Nie no kolorek ładny :D
 
 
nx-rider
Dawid


Posted:     [ !!! ]

[quote="Misza"]"oh my God! They killed Ostasz! You bastards..." Nie no kolorek ładny :D[/quote]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gratki Ostasz :!:
 
 
Krzycho
[Deleted]

Posted:     [ !!! ]

Fajny😀
A tą walizkę to trzeba dźwigać? ;-)
 
 
Bicio
biczson


Posted:     [ !!! ]

Luigi, sumo de la fiat cinquacento!

https://youtu.be/s4tSYYYpVV8?t=186
 
 
Alibaba
Pan Alibaba


Posted:     [ !!! ]

Ekstra że w pełni wyposażony i jeszcze dużo szpeju .. oby się prędko nie przydał . Widzę że szykujesz się na daleką wyprawę :mrgreen: ;-)
 
 
Ostasz
NX 650 '94


Posted:     [ !!! ]

[quote="Bicio"]
Luigi, sumo de la fiat cinquacento!

https://youtu.be/s4tSYYYpVV8?t=186
[/quote]
Hehehe, parsknąłem zdrowo :mrgreen:

----

[quote="Misza"]"oh my God! They killed Ostasz! You bastards..." Nie no kolorek ładny :D[/quote]
Haha, na szczęście on zawsze wraca w kolejnym odcinku :-D

---

[b]nx-rider[/b], dzięki!

---

[quote="Alibaba"]Ekstra że w pełni wyposażony i jeszcze dużo szpeju .. oby się prędko nie przydał . Widzę że szykujesz się na daleką wyprawę :mrgreen: ;-)[/quote]
Ali, dzięki. Motyw z pełym wyposażeniem mnie dodatkowo przekonał, bo sam wiesz że niby pierdoły a na poszukiwaniach się schodzi czasu i pieniędzy. A tutaj wszystko jest zrobione tip-top i porządnych częściach. Szpej to taki bardziej ekspoatacyjny więc kiedyś tam się przyda ;-) A daleka wyprawa... No gdzieś tam w głowie już kwitł od pewnego czasu taki plan... ;-)
 
 
Alibaba
Pan Alibaba


Posted:     [ !!! ]

[b]Ostasz[/b], też mi coś kwitnie , może razem zakwitniemy ;-)
 
 
Ostasz
NX 650 '94


Posted:     [ !!! ]

[b]Alibaba[/b], o, to można by się zgadać ;-)
 
 
Łysy
Księciunio


Posted:     [ !!! ]

[b]Ostasz[/b], Pewnie ładnie ryczy przy odcince :-D Gratki :-D
 
 
Alibaba
Pan Alibaba


Posted:     [ !!! ]

[b]Ostasz[/b], przeczytaj uważnie :mrgreen:

" W ósmy dzień stworzenia świata Pan Bóg rozdawał drogi dla motocyklistów. Pierwsi dopchali się Jeźdźcy Ducati, powołując się na znajomości w Watykanie. Pan dał im Dolomity. Wszelkie GTLe, GTRy, FJRy i inne Goldwingi dostały niemieckie autostrady. Harleye dostały wszystkie stacje benzynowe i parkingi, żeby mogły się tam prezentować, na stojąco, bo przecież jeździć nimi i tak się nie da. Cafe racery dostały coffee shopy. Nawet skutery się załapały dostając centra dużych miast. Bóg rozdał wszystkie drogi. Ale została jeszcze grupka Jeźdźców Enduro, dużych i małych, którzy nie mogli się dopchać, bo przez wszystkich byli spychani na koniec.
A my? Zapytali. No nic już nie ma, westchnął Pan.
Ale wejrzał Pan na te twarze nieogolone, na te kurtki nigdy nie prane. Na te durne daszki przy kaskach, na te buty powykrzywiane, i rzekł Pan:
A wy, to do Rumunii! Posmutnieli Jeźdźcy Enduro, ze tak okrutnie Pan z nich zakpił.
I pojechali tam ze zwieszonymi nosami i daszkami swoich nieforemnych kasków.
Ale po pierwszych kilometrach Rumuńskich dróg zrozumieli, ze Bóg w swojej madrości i dobroci dal im Raj Motocyklistów, motocyklowy raj enduro.
Odrzuceni przez innych ludzi, wszędzie gonieni przez Straż Leśną, Miejską i Kościelną, przez gajowych i przez kmiotków,rolników i PGR-owców co Piotra czasem pogonią. Jeźdźcy Wyklęci odkryli swoje Eldorado-Endurado w Kraju też wyklętym przez resztę sytej Europy. "

Może mała wyprawa koło tygodnia w maju ?
 
 
Elza


Posted:     [ !!! ]

[b]Alibaba[/b], a może by tam zamieszkać ? ;-)
 
 
managa
Pani Administartor


Posted:     [ !!! ]

[b]Alibaba[/b], zajebiste! I takie prawdziwe :)
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group