Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przewody w oplocie.
Autor Wiadomość
wojtekk 
NX650 1994r


Wiek: 43
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 1897
Skąd: NYSA
Wysłany: 2017-06-20, 10:12   

chudysid, ja mam pompę nissin oryginalną dominatorową. Tylko zacisk inny niż dominatorowy ale też nissin :-P
 
 
     
bart123 


Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 7
Wysłany: 2019-08-11, 10:27   

Stalowy oplot od EBC. Jeśli zastanawiacie się czy warto, bo ja niestety nie znalazłem w necie żadnych opinii to moje przemyślenia są następujące:
Przerobiłem stalowy oplot Hella (1 moto) i goodriga (2 x moto), więc chciałem wypróbować i ebc. Cena atrakcyjna, wygląd kwestia gustu mi się nie podobają ale kupowałem świadomie, czas oczekiwania dość długi ale nie spieszy mi się więc biorę ebc. Przewody idą z UK, kupiłem w sklepie nie na aledrogo, pudełeczko oryginalnie zapakowane i zaklejone. Otwieram, w środku ulotki certyfikaty, naklejki no i oczywiście przewód. Zabieram się z wypiekami na twarzy do montażu i tu pierwszy zonk, hmmm nie dołączyli przelotek do przewodu..... No cóż zastosuję oryginalne w których jak wiadomo przewód lata jak chce., biorę się do przykręcania a tu 2 zonk!!!!! śruby od pompy i zacisku mają zupełnie inny gwint (ostry i bardzo głęboki), hmmmm no trudno założę oryginalne. Reasumując może nie tyle, że jestem wściekły, albo będę żądał zwrotu pieniędzy czy coś, bo moto ma takie a nie inne przeznaczenie i zależało mi na samym przewodzie. Ogólnie raczej lekkie rozczarowanie, jakość wykonania w porównaniu do goodriga to przepaść. Wyposażenie niekompletne a nie pasujące śruby pompy i zacisku to żenada.
Ogólnie nie skuszę się już na EBC. Bardzo się cieszę, że wypróbowałem je na slr 650 bo mało mnie to kosztowało. Z przetestowanych przeze mnie przewodów mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że goodrige jakościowo jest najlepszy i wydaje się najsolidniej wykonany, hell jest mocno przereklamowany ale jak najbardziej poprawny.
EBC na tą chwilę mimo ceny mało atrakcyjne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13