Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
kierunkowskazy i podswietlenie licznika NX250
Autor Wiadomość
fh1216
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-15, 09:21   kierunkowskazy i podswietlenie licznika NX250

Mam 2sprawy...
1. Szybkie pytanie- nie podświetla mi predkosciomierza...da się wymienić na szybko żarówkę czy musze demontowac połowę licznika?
2. Sprawa wygląda tak...mam zdemontowane kierunkowskazy lecz musze zamontować wyłącznie tylne kierunkowskazy ...co tu zrobić by mi migały? Bo póki przednich nie ma to tylne cały czas swieca...dodam tylko ze przednich nie mogę zamontować z pewnych względów...ale instalacja jest w pełni sprawna...moze by tak zalutowac w przewody elektryczne jakis rezystor?
 
     
przemekgo_nx
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-15, 14:43   Re: kierunkowskazy i podswietlenie licznika NX250

fh1216 napisał/a:
Mam 2sprawy...
1. Szybkie pytanie- nie podświetla mi predkosciomierza...da się wymienić na szybko żarówkę czy musze demontowac połowę licznika?

Na pewno trzeba go wymontować, ja wymieniałem żarówki ale licznik miałem na stole. Dosyć dawno to było i nie kojarzę szczegółów ale nie było z tym problemów - problem miałem z kupnem żarówek bo są nietypowe - 1,7W ale oznaczenia nie pamiętam.
 
     
fh1216
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-16, 19:43   

wystarczy odkrecić czaszke plastikowa z przodu i juz jest dostep do żarowek kontrolek i podswietlenia licznikow ale tak jak mowiles jest problem z tymi zarowkami...dokladnie 12V 1,7W
 
     
przemekgo_nx
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-18, 20:32   

fh1216 napisał/a:
wystarczy odkrecić czaszke plastikowa z przodu i juz jest dostep do żarowek kontrolek i podswietlenia licznikow ale tak jak mowiles jest problem z tymi zarowkami...dokladnie 12V 1,7W

No widzisz czyli nie dokładnie pamiętałem, wtedy likwidowałem oryginalny reflektor i czachę więc wszystko i tak miałem na stole. Żarówki znajdziesz na Alle...
 
     
grad74
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-23, 16:50   

Ja u mnie w NX 125 właśnie po to żeby nie mieć problemu z tymi nietypowymi żaróweczka mi do podświetlenia licznika i obrotomierza zmieniłem mocowania z tych żaróweczek 1,7 na typowe oprawki do podświetlenia kokpitu w samochodach 4 watt to są takie metalowe oprawki dostępne w każdym polmozbycie podobnie zresztą jak żarówki są do zostania na każdej stacji benzynowej oprawki obudowę liczników wchodzą na wcisk albo po zrobieniu jednego okrążenia taśmą izolacyjną ale i tak nie wypadną ponieważ trzyma je obudowa licznika kokpitu i jest teraz podświetlony jaśniej i w nocy wyraźnie go widać także ja jestem zadowolony.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12