Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: managa
2017-03-03, 10:53
Honda dziwnie chodzi, słaba na niskich obrotach
Autor Wiadomość
mly96
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-03, 10:52   Honda dziwnie chodzi, słaba na niskich obrotach

Niedawno kupiłem swojego drugiego dominatora, wszystko super, ale zauważyłem jeden problem. Motocykl przy 5000 obrotach ciągnie super, ale jak chcę na przykład wyrwać na koło z gazu to ma ciężko, nawet na jedynce, co poprzednim dominatorem nie było problemem, po zmianie zębatki na 50z wcale nie jest lepiej. Podczas jazdy słychać nawet, zanim się wkręci, że jest mu ciężej. Motocykl pracuje równo, nie gaśnie, nie ma żadnych problemów, dlatego dziwi mnie, że tak się dzieje. Jak już się wkręci to leci jak burza. Ktoś miał taki przypadek? Mam wrażenie, że go zalewa na niższych obrotach.
 
     
mly96
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-03, 16:20   

Wyregulowałem luzy, jest lepszy kop, ale cyka, więc pewnie za ciasno... No ale to dalej nie to.
 
     
mly96
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-03, 17:51   

wyregulowałem jeszcze raz, teraz jeździ tak jak powinna, normalnie idzie na koło itp, ale cyka jeszcze bardziej, no i bardzo ciężko odpalic, tak jakby dekompresator nie działał
 
     
ptasiu
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-03, 22:14   

Sprawdź membranę w gaźniku. U mnie była naderwana, łapała lewe powietrze. Po zmianie - super....
 
     
mly96
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-04, 10:13   

ptasiu napisał/a:
Sprawdź membranę w gaźniku. U mnie była naderwana, łapała lewe powietrze. Po zmianie - super....


a jak w tym gaźniku wygląda membrana? To jest to gumowe coś przy iglicy? Jeśli tak to mam w tym dziurę. Kolejna sprawa motocykl zaczął kręcić do max 5000obr i już nie ma mocy, a wczoraj było już tak pięknie
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2017-03-04, 18:22   

mly96, no w membranie nie może być dziury, ma być szczelna bo podciśnienie za pomocą membrany unosi przepustnice. Jak tamtędy ucieka powietrze to membrana nie ma siły unieść przepustnicy wyżej i jest max 5000 rpm. Zależy jak się membrana ułoży to różne mogą być objawy. Musisz wymienić.

Kilka wiosek obok mnie mieszka gość co handluje tymi membranami:

http://allegro.pl/membran...4832874956.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13