Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
cisnienie oleju a zalany olej...
Autor Wiadomość
fh1216
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-10, 12:52   

Regeneracja głowic Tyczyn koło Rzeszowa 664 966 640 moze sie komus przyda ...mi zrobili tą głowice...tylko tak jak mowie wysylali gdzies do fabryki do warszawy stare zawory ...ale przez telefon to nie wiem czy chłop cos wam powie przez tel bo wiadomo nsjlepiej samemu widziec...no sle mi tam zrobili 😊
 
     
fh1216
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-12, 20:13   

Wymienilem ten simmering i nadal to samo...nie wiem dokladnie czy objawy sa identyczne czy troche mniejsze bo jeszcze za malo jezdzilem...ale tak czy siak wymiana simmeringa nie wyeliminowała usterki...obawiam sie ze pewnie pompa zaczyna słabnąć... I takie pytanko jedno jeszcze mam...czy po odkreceniu z lewej strony silnika tej duzej srubki na imbus tej co centralnie na wał korbowy wychodzi przy magnecie...to czy po tej stronie silnika powinien znajdowac sie olej?
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2016-12-14, 07:54   

fh1216, jeżeli masz pełen stan oleju na bagnecie i postawisz moto na nóżce bocznej to olej zazwyczaj wylewa się tym otworem inspekcyjnym. Magneto chłodzone jest olejem, podczas pracy bardziej jego oparami. Wątpię że to pompa, u mnie po 2krotnym zmieleniu silnika i implozji filtra siatkowego od zassanego miału aluminiowego (pęknięty wał zdawczy skrzyni wyborował karter) pompa wyglądała dość dobrze i nadawała się do dalszej pracy. To najlepiej smarowany element silnika. Ale różne się przypadki potrafią przytrafić...
 
     
fh1216
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-14, 16:54   

no nic..narazie pozostaje mi tylko zajrzec go glowicy na stan wałków i sprawdzic drożność kanałów olejowych...ale to w przyszlym tyg raczej...jeszcze jedno pytanko..ile tarcz sprzeglowych jest w nx ? 4 czy 6 ?
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2016-12-14, 18:50   

fh1216, 6 tarcz, 5 przekładek
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13