Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Motorek dla 10-12 latka
Autor Wiadomość
tomekz 


Wiek: 46
Dołączył: 13 Sty 2014
Posty: 340
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2016-03-30, 06:23   

Dzięki za propozycje.

Przeglądam ogłoszenia w okolicy i jak coś ciekawego znajdę to jadę z młodymi na przymiarkę :-)
 
 
     
adrodax
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-04, 16:27   

Ja tam zawsze proponuję XR80/100 lub CRF150 ;).
 
     
Czarek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-05, 12:41   

Adziad, cr 85 będzie za duże :lol: Wczoraj przez przypadek też takie kupiłem dla swojego 11 latka i uważam, że jest za mocne i za wysokie. Teraz będę go musiał mocniej karmić, żeby szybciej rósł :lol: :lol: :lol:
Dzisiaj jedzie na kastrację i obniżanie :lol:
 
     
adziad 
ekwilibrysta


Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 1729
Skąd: Klasztor Szaolin
Wysłany: 2016-04-05, 12:56   

czarekszo, tak samo twierdziłem jak kupiłem xr440, a posturą większość obecnych 11sto latków mnie przerasta;) Z czasem młody ogarnie;)
 
     
dzoana 
krwiopijca


Wiek: 49
Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 526
Skąd: Skoczów
Wysłany: 2016-04-05, 13:44   

czarekszo napisał/a:
Dzisiaj jedzie na kastrację i obniżanie :lol:


syn?? na kastrację i obniżanie??
 
 
     
wojtekk 
NX650 1994r


Wiek: 43
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 1897
Skąd: NYSA
Wysłany: 2016-04-05, 18:40   

Te motorki mają po ponad 30 koni o ile się nie mylę. Bał bym sie dzieciakowi dać takiego wariata.
Wiem wiem młodzi latają i na mocniejszych ale to zawodnicy.
 
 
     
Czarek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-06, 09:45   

Aśka :mrgreen: tobie tylko jedno w głowie :lol: :lol: :lol:
 
     
tomekz 


Wiek: 46
Dołączył: 13 Sty 2014
Posty: 340
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2016-04-16, 20:43   

No i moto kupione. Nie było nic ciekawego w okolicy z markowych sprzętów wiec kupiłem nowego chinola.
http://olx.pl/oferta/nowe...934147;promoted

Na młodszego syna jest za duży ale starszy już jeździł i jako tako daje sobie radę. Muszę tylko na początek nauki zablokować jakoś przepustnicę żeby nie otwierała się do końca bo za często przy ruszaniu przednie koło jest w górze :-)
Dziecko ogólnie trochę wystraszone ale mam nadzieję że załapie bakcyla. Po pierwszej lekcji umie ruszyć i się zatrzymywać. Wróciło z jazdy zadowolone :-)
Zawias z przodu USD nawet działa, z tyłu amor bez kiwaczki i słabo działa. Hamulce, przewody hamulcowe w oplocie (działają), składane podnóżki przykręcane do ramy (w niektórych chińczykach są mocowane do silnika!!!), plastikowe osłony ramy w miejscu butów, osłona gumowa amortyzatora, pali od kopnięcia.
Zobaczymy ile te części z gównolitu wytrzymają :-)
Nie ma to być sprzęt dla zawodnika tylko chciałbym zapoznać młodych z 2 kołami. Podrośnie i będzie to lubił to pomyślę nad lepszym sprzętem...

125.jpg
Plik ściągnięto 22 raz(y) 2 MB

 
 
     
Qba 


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 283
Skąd: 3City
Wysłany: 2016-04-17, 09:11   

Będę Sprzedawać moto mojego syna husqvarna husky boy 50, wraz ze wszystkim co mam do moto , ciuchy, kask, rękawiczki.buty....młody jakoś nie idzie w ślady ojca, jak ma stać i się kurzy.... Jeśli będzie ktoś zainteresowany to proszę o PW
 
     
nx-rider 
Dawid


Wiek: 41
Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 874
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2016-04-17, 09:44   

Qba napisał/a:
husqvarna husky boy

Kurde to dla córki nie bardzo wypada kupić :mrgreen:
Fajny sprzęcik i byłby czad, ojciec i córka na "zarażeni wirusem HVA" - ale muszę szukać czegoś większego :-(
 
 
     
Czarek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-18, 07:51   

Dawid a ile córa ma lat???
Ja dla swojego 10 latka kupiłem Motorynkę, pojeździł dwa dni i powiedział, że nuda :-( W tym roku po targach w Poznaniu powiedział, że na jakimś crossie by spróbował, to kupiłem mu Hondę CR 85 ale okazała się za duża i za mocna mimo, że w opisie jest to motor od 11 lat. Kurcze nawet jak ja tym jechałem to z 3 idzie na gumę :mrgreen:
No i co było zrobić, do zestawu dokupiłem mu KTM 65 SX i on, ten że KTM właśnie przypasował mu bardzo :mrgreen: W sobotę nauczył się jeździć i już w niedzielę rano było "tato idziemy na motory" :lol: :lol: :lol: Teraz młody ma więcej motorów niż ja, ja mam z kim jeździć po pobliskich lasach i polach a Żuku ma ze mną spokój bo już go nie muszę za uszy na moto wyciągać :lol: :lol: :lol:
 
     
Qba 


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 283
Skąd: 3City
Wysłany: 2016-04-18, 16:59   

No wlasnie ja od swojego syna nie uslyszaem tego"Tato kiedy na moto" wiecej go prosilem , chyba na sile chcialem go uszczesliwic albo jeszcze nie ta pora..

nx-rider napisał/a:
ale muszę szukać czegoś większego


Powiem ci ,ze moj ma 9 lat i dopiero siega jako tako do ziemi, a motorek ma tyle mocy ,ze mnie 100kg chlopa daje rade , rąk dziecku nie wyrywa ale do nauki w sam raz :!: no i zawias , Marazzochi to pracuje , heble pierwsza klasa ,Ale nie namawiam ;-)

p.s. to jest ten wiekszy husky bo jest jeszcze jedna wersja mala !

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14