Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Siedzenie w Hondzie. ( obolaly tylek)
Autor Wiadomość
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2015-09-02, 16:20   

Jeśli chodzi o poprawę komfortu bez wyżynania kanapy, to słyszałam o: jakiejś nakładce/wkładce żelowej, macie z koralików i naturalnej owczej skórze(z futerkiem). Podobno to ostatnie czyni cuda, ale żadnych nie stosowałam.
Jeśli ból dupy pochodzi z obtarcia, odparzenia czy innych problemów skórnych, to domyślam się, że podstawa to oddychająca bielizna i dalej spodnie.
 
 
     
michal750
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-02, 23:01   

Ach, ja strasznie nie lubie chodzic w bokserkach. A kobiety jak maja sobie poradzic z tym problemem? Przeciez w babcinych galotach nie wygladaja seksi. Jednak cos trzeba wyrzezbic z siedzeniem. Traktuje moj motocykl do jazdy, bardziej turystycznej niz off road. Gdyz 650 jest za ciezka. Oczywiscie gdzies tam sie pojedzie i poszaleje ale do tego jest lepsze NX 250. Zima zajme sie siedzeniem jezeli nie zajme sie reanimacja SHL-ki.
 
     
PrezesASR
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-03, 03:48   

sa zaklady zajmujace sie renowacją kanap motocyklowych
nie jest to tani sposòb, ale zrobią z twoją kanapą co zechcesz
 
     
SRsima
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-03, 04:41   

w Rybniku jest magik, który szyje piękne wygodne kanapy, profiluje i w razie potrzeby dodaje żelowa wkładkę (jest bardzo cieniutka ale skuteczna). Koszt przeróbki od 150- 250 zł Prawdą jest, ze jeżdżąc w terenie lepiej nie wycinać gąbki pod długie podróże (rzeczywiście traci sie wiele z możliwości). Kolejny gag jest taki, ze zazwyczaj Pan wymienia oryginalna skórę z malowaniem na swoje materiały. Ale w razie czego- szczerze polecam; takze chętnym do zmiany wnetrza w camperach i przyczepach: Mario Moto http://www.mariomoto.pl/
 
     
wojtekk 
NX650 1994r


Wiek: 43
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 1897
Skąd: NYSA
Wysłany: 2015-09-03, 06:32   

No ale kolega chyba z USA nie wyśle siedzonka do Rybnika.
 
 
     
michal750
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-04, 02:15   

Ogladalem tego magika prace z linku podanego przez SRSIMA. Na prawde piekna robota. Jezeli bierze 150-250pln, to kto wie. Moze podesle mu swoje siedzenie. I tak z polski sciagam czesci do mojej SHL-ki, ktora kupilem w stanie Vermont. Najciezsza rzecza byl cylinder z walem. Przesylka 500pln.
 
     
SRsima
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-04, 04:04   

wojtekk napisał/a:
No ale kolega chyba z USA nie wyśle siedzonka do Rybnika.

racja- wszystko przez to, ze zwykle wczytuje sie w treść postów,a nie awatarów :oops:
a, ze gostek wykonał juz dla nas kilka pięknych sztuk- zawsze go polecam :)
Michal750 na pewno znajdziesz "u siebie" podobnie szyjącą firmę z odbiorem osobistym ;-)
 
     
Ostasz 
NX 650 '94


Wiek: 36
Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 729
Skąd: Białołęka, Wołomin
Wysłany: 2015-09-04, 07:09   

Ja sieknąłem w zeszły weekend jakieś 1100 km głownie po asfalcie i powiem Wam, że za każdym razem po 300 km już miałem powoli dość. Po 400 km odliczałem każde 15 minut w siodle.

Dlatego jadąc przez teren zabudowany albo siadałem na miejscu pasażera (zawsze dla tyłka jakaś zmiana) albo na stojaka.

Na przyszłość chyba naprawdę zabiorę ze sobą gacie rowerowe z wkładką żelową i założę jak zaczę odczuwać ból dupy :-)
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2016-01-30, 23:29   

Może takie na zwiększenie komfortu jazdy? ;-)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13