Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Bardzo duże spalanie, przerywa przy okolo 3500obr
Autor Wiadomość
blaadee
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-27, 13:37   

Jako ze moj króciec jest w bdb stanie postanowiłem go wyszlifowac za pomoca wiertarki, kamienia do szlifowania i imadła ;-) wykonczenie ręczne papierem 120, przy okazji przypomnialy mi sie czasy 15 lat temu gdy to tuningowalem moja etz 250 na elektroniku polerujac kolektor ssacy :mrgreen: 150km/godz szła chociaz miala spalanie stukowe :) obnizona głowica. Króciec przed szlifowaniem wyglądał tak, miescil sie kapsel po piwie :mrgreen:

po obróbce wyglada tak, dodam ze delikatnie zebralem z 0,5mm gumy od srodka zeby byla wieksza przepustowosc, a wiaze sie to z wiekszym wypełnianiem komory ssacej w głowicy


zostało mi jeszcze czyszczenie gaznika i wymiana filtra powietrza po tych wszystkich zabiegach mam nadzieje ze poczuje ruznice, a motocykl bedzie miał jad :mrgreen: i przezyje drugą młodosc 8-)
Ostatnio zmieniony przez blaadee 2011-05-27, 19:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2011-05-27, 15:03   

Nie 1/4 le :-)
 
     
blaadee
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-04, 15:28   

A wiec dzisiaj byla pierwsza próba przed chwilka :mrgreen: wymienilem filtr powietrza, swiece, no i ten kruciec zrobiłem ;-) . Motocykl wyraznie ma wiekszy moment obrotowy biegi 1-2-3 tylko pstryk, pstryk, pstryk 150km/godz odrazu :mrgreen: wiecej nie grzalem, motor luzniej pracuje czyli wczesniej luzna predkosc na 5 biegu mialem 70km/godz to teraz jest 80-90km/godz, no co tu wiecej pisac :roll: zimne piwko i teren :-P co do spalania to na razie nie wiem zrobilem przed chwilka 30 kilometrow i benzyna jeszcze jest :mrgreen: ale na czarno nie dymi, srobka przy gazniku byla i jest odkrecona na 2,5 obrota, silnik nie szarpie, nie przerywa pracuje tak jak powinien :-D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12