Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kombatybilność boków od teoretycznie tego samego RD08?
Autor Wiadomość
Lewson
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-26, 13:29   Kombatybilność boków od teoretycznie tego samego RD08?

Witam Wszystkich.

Mam trochę porysowany "żółty przedni bok" w RD08 97r.Mój nr katalogowy to 64230-MAN-910ZD.Znalazłem nowy oryginalny na ebay ale o nr 64230-MAN-510ZB.Na zdjęciu niby to samo ale właśnie-niby....Sprawdzałem w bazie Hondy w ASO.Część o takich numerach u nich nie istnieje.Być może jest to część wypuszczona np.na US.Moje pytanie-czy ta część będzie pasowała czy pomimo że identyczna będzie się jednak różniła minimalnie.

Dzięki serdeczne!
Pozdrawiam.
Lewson.
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2015-03-26, 13:51   

Może końcówka kodu oznacza rok/kolor? Nie wiem, ale wydaje mi się prawie na pewno, że nie ma znaczenia, ważne, żeby było od rd08 :) kurna, nigdy nie patrzyłam na jakieś kody.. Kupujesz nówkę? btw. może najpierw do powitalni i pokaż motóra? :twisted:
 
 
     
Lewson
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-26, 14:10   

managa napisał/a:
Może końcówka kodu oznacza rok/kolor? Nie wiem, ale wydaje mi się prawie na pewno, że nie ma znaczenia, ważne, żeby było od rd08 :) kurna, nigdy nie patrzyłam na jakieś kody.. Kupujesz nówkę? btw. może najpierw do powitalni i pokaż motóra? :twisted:


Przepraszam tak wiem :oops: powinienem najpierw "Dzień dobry powiedzieć" co też z resztą oczywiście uczynię ale na moje usprawiedliwienie powiem tylko, że odwróciłem kolejność bo kisiel mi się w ..gotuje - nie chce aby ktoś mnie wyprzedził z kupnem tego boku.Nawiasem mówiąc,zdjąłem moją oryginalną i tam jeszcze inna końcówka jest (7100) więc chyba za bardzo to znaczenia nie ma.Ważne aby ten pierwszy numer był taki sam.W każdym razie dzięki za odpowiedź i zabieram się do "zaległości" ;-) Pozdrawiam!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12