Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: managa
2014-11-28, 14:51
NA mojego przyszedł czas :) Honda Dominator Sprzedam
Autor Wiadomość
Przemekr
[Usunięty]

  Wysłany: 2014-09-15, 08:53   NA mojego przyszedł czas :) Honda Dominator Sprzedam

Witam sprzedam Dominatora rok 1992 Stan B. Dobry posiadam go od 6lat co w nim zrobiłem to tylko na początku generalny remont silnika(jak kupiłem nie pomyślałem, że należy sprawdzać stan oleju i po prostu tłok stanął - zostało w silniku chyba wszystko wymienione koszt remontu 3500 zł, wymiana układu napędowego - koszt napędowego 800 zł, nowy moduł zapłonowy chyba 600 zł i takie tam pierdoły, wszystkie serwisy moto robiły warsztaty bąd 1/4 koledzy z forum bo ja nie potrafię koła nawet wymienić, opony kostka stan dobry, na pewno olej trzeba wymienić bo był wymieniany chyba 2 lata temu (bez obawy przez dwa lata może zrobiłem 300 km) i tak teoretycznie stan techniczny bez zarzutów (na moje oko - odpala bez problemów i je 1/4 dzi)a i jeszcze jeden problem tylko nie wiem czy on jest mianowicie przy padającym deszczu obroty wariowały, wydaje mi się że znalazłem przyczynę i naprawiłem - przy cewce była delikatna nieszczelność zalepiłem silikonem, gumą i powinno być dobrze ale tego od tamtego roku nie przetestował bo nie miałem okazji zbyt wiele je 1/4 dzić. A jeszcze bym zapomniał na pewno z przodu należało by wymienić przednią tarczę i klocki. Stan wizualny troszkę poobijany, tragedii nie ma powinny tu być zdjęcia na forum, ewentualnie prześlę. Bezwypadkowy, oczywiście przewrócił się setki razy jak to w lesie i na polu, tylko jedna była poważna pokrzywiony stelaż od lampy i uszkodzona lampa, wszystko zostało wymienione na dowód (żuczek dostał w prezencie lampę) i chyba wszystko. za motorek chciałbym dostać 3500 zł. Żadne negocjacje cenowe nie wchodzą w grę bo i tak oddaje go za darmo tel 607402658


http://otomoto.pl/honda-nx-M4140754.html
Ostatnio zmieniony przez managa 2014-09-15, 09:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2014-09-19, 19:45   

No i hooy po dominatorze Przemka :-P
 
 
     
Przemekr
[Usunięty]

  Wysłany: 2014-09-24, 11:23   :(:(:(

no niestety się sprzedał, ale chyba lepiej aby je 1/4 dził niż stał w garażu. Mały podrośnie będzie więcej czasu będzie nowe moto, będą wyjazdy,itd. Pozdrawiam do zobaczenia
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14