Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Bendiks
Autor Wiadomość
mly96
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-14, 20:44   Bendiks

siemka, mam problem w dominatorze, nie łapie przy odpalaniu, rozrusznik się kręci i na tym koniec, czasami wałem obróci, ale bardzo rzadko, raz tylko udało mi się odpalić. Wiem że nowy bendiks to koszt +-400zł, więc trochę dużo, tym bardziej że za rok motocykl ten raczej sprzedam. Zastanawiam się jak ciężka jest ta wymiana, ile mechanik by policzył i czy nie ma szans na zregenerowanie tego. Czytałem o skracaniu jakiejś sprężynki, ale nic nie zrozumiałem, jeśli ktoś miał taki problem i go rozwiązał niech napisze jak i czy wydanie tych 400zł jest konieczne.


Przy okazji wytłumaczcie mi dokładnie jak wyregulować niskie obroty, bo słyszałem że tą linką, która jest z lewej strony, pod ga 1/4 nikiem, z taką czarną końcówką, ale kręcę tym w prawo i nic, może coś 1/4 le robię, bo ta linka ze śrubką kręci się tylko jak ją trzymam i kręcę, jak puszczę to wraca do starego położenia...
 
     
ptasiu
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-15, 17:01   

Tu masz wszystko na temat...
http://hondadominator.pl/viewtopic.php?t=1230

Daj znać, czy o to chodzi...
 
     
mly96
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-15, 19:53   

ten temat już czytałem, nie pomógł mi wiele, dalej nie wiem co robić, czy da się te sprężynki skrócić albo inaczej to odratować, no i wciąż nie wiem jak się za to zabrać, co będę potrzebował...
 
     
ptasiu
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-15, 21:31   

Przejrzyj dokładnie post, który Ci podałem, szczególnie stronę trzecią... Sprężynka o której mowa jest między wałeczkami, nie wiem, czy j.banie się z tym, skracanie, eksperymentowanie "czy będzie działać", składanie i rozkładanie wielokrotne metodą prób i błędów jest warte zachodu. Lepiej po prostu kupić nowe łożysko i nowe sprzęgiełko jednokierunkowe i będzie git. Szkoda rozrusznika,akumulatora, no i przede wszystkim nerwów. Miałem to samo, wiem co mówię...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12