Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
BUŁGARIA 2014 OFF- ROAD PO GÓRACH
Autor Wiadomość
motormaniak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-25, 17:19   BUŁGARIA 2014 OFF- ROAD PO GÓRACH

Nie będę pisał relacji, bo w zasadzie nic się nie działo. Każdy dzień podobny:tongue: pobudka o 7:00, śniadanie, kawa, kupa, dzida do wieczora. Co dwa dni nocleg w hotelu/motelu. Wg mnie Bułgaria przebiła zdecydowanie zeszłoroczną Albanię i wcześniejsze Maroko czy Rumunię.







Ze względu na cięcie kosztów braliśmy tylko najtańsze "hotele" :grin:








zagorka + uklejki- taki górski odpowiednik cacy.

















Wjechaliśmy na wysokość ponad 2 kilometry.....














Po ciężkim dniu wzieliśmy nocleg w jakimś spa. Była możliwość masażu "z heppy endem" :grin:







Bustwo do którego modli się kolega Kędzior nazywa się KAWAA.




Te jezioro jest na 1200 metrach..





Wysoko w górach złapała nas burza. Walił grad, deszcz i pioruny więc schroniliśmy się w jakiejś opuszczonej stacji radarowej...


baklawa - lubie to.



Pierwszy raz widziałem długą niwę.



niedaleko Montany

I tyle. Kiedyś zmontuje monotonny filmik z kamerki.
 
     
fiacik69
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-25, 18:28   

Zjadlo by sie plieskawice czy cziczkebab lum kebabcze z salatka szopska i frytkami z serem
:)
 
     
motormaniak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-25, 18:33   

No właśnie frytki z serem - to mnie zaskoczyło i spodobało się.....
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2014-08-25, 19:10   

Fajny trip, fajne góry, fajne Domino :-) Rzadko widzi się relacje z Bułgarii.
 
 
     
motormaniak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-25, 19:47   

dzieki. Mając doświadczenie w Rumunii, Ukrainie, Albani, Czarnogórze, Grecji - zdecydowanie uważam że Bułgaria to bardzo niedoceniony kraj jeśli chodzi o off-road. Polecam bo warto.
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2014-08-25, 19:48   

motormaniak,tyle kilometrów Zrobiliście żeby gacie prać w jeziorze na 1200 mnp ? :-P

Dawaj monotonny filmik :mrgreen:
 
 
     
Alibaba 
Pan Alibaba


Wiek: 66
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2131
Skąd: Hornówek
Wysłany: 2014-08-25, 20:03   

motormaniak, wspaniała wyprawa , widać że przednia zawiacha dawała radę ;-) mam nadzieję że spotkamy sie na Podlasiu jesienią a może wcześniej :-P
 
 
     
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-25, 20:50   

Chce tak :)
 
     
motormaniak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-08, 18:56   

Obiecany monotonny filmik:
 
     
ArturS 


Wiek: 44
Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 117
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-09-09, 09:32   

W przyszłym roku planuję Bułgarię, bo AL mocno mnie zniesmaczyła - przez dwa lata mocniej się ucywilizowała niż Polska przez 15 lat :-? Masz jakąś paczkę ze śladami? Męczyliście te opony na czarnym, czy dojazd lawetą? Jeśli to drugie, to gdzie zostawiliście samochód (i za ile). Na razie mam plan zostawić busa w Sapancie i zaliczyć po drodze w RO kilka odpuszczonych do tej pory tras, ale nie wiem ile będę miał na to czasu :-|
 
 
     
motormaniak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-09, 10:12   

AL tez mnie troszkę rozczarowała rok temu. Lawetowaliśmy się. Pojazd zostawiliśmy w Serbii niedaleko miejscowości Paracin o tu:
http://www.koliba-grza.co.rs/ (mają pyszne żarcie i wielkie porcje - polecam) Za pozostawienie u nich na terenie samochodu z przyczepką nic nie wzięli, tyle co za nocleg. Z zostawieniem samochodu w Serbii nigdy nie miałem problemów - rok temu zostawiłem w pierwszym z brzega hotelu za 5 euro doba Nie ma sansu nic za wczasu rezerwować/szukać. Mam tracka. Trasa wymaga tygodnia jazdy od rana do wieczora.. my wstawaliśmy codziennie o 7 i po tygodniu miałem pęcherze na rękach i dupie.... czyli było zajebiście. Jadąc tym tempem całą Albanie zrobili byśmy w 2 dni... Wydaje mi się że do AL trzeba jechac na lekkich maszynach potrenować trasy z rajdu albanii, bo sh20, czy pętla Teth to se za 2 lata na mojej WSK zrobie.
Bułgaria jest fajniejsza od Al i Rumunii, przez 1500 km nie spotkaliśmy żadnych turystów ani lokalesów na enduro i mineliśmy dwa razy turystów pieszych. W górach enduro sa taką żadkością że każdy chętnie zagada czy choćby pozdrowi. Ja zakochałem się w Bułgarkich górach.
 
     
Asia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-28, 17:50   

Fajna wyprawa i spoko fotki ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12