Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: managa
2014-04-08, 19:17
Kupię zadbanego Dominatora z okolic Wrocławia, budżet 6-6,5k
Autor Wiadomość
krzysiek_DTR 


Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 136
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2014-03-27, 15:52   Kupię zadbanego Dominatora z okolic Wrocławia, budżet 6-6,5k

Witam!

Poszukuję zadbanej Hondy NX 650 Dominator z okolic Wrocławia (powiedzmy do 100km), jestem w stanie dać za nią 6000zł, no chyba, że będzie w naprawdę super stanie z kufrem i gmolami to da radę i 6500 wynale 1/4 ć. Nie ukrywam, że preferuję bardziej stonowaną kolorystykę, ale nie jest to warunek konieczny bo motocykli na sprzedaż aktualnie i tak jak na lekarstwo w okolicy. Przede wszystkim potrzebuję żeby moto było zdrowe i nie wymagało interwencji mechanika w najbliższym czasie, nie żebym nie lubił dłubać (wręcz przeciwnie) ale mam 1,5 roczne dziecko i czas jest u mnie towarem absolutnie deficytowym, jak już mam spędzać czas z moto to wolę jednak na nim, a nie obok (lub pod ). Ten sam argument przemawia za lokalizacją, Otwarcie od razu przyznam, że ma Dominatorze jeszcze nigdy nie miałem okazji się przejechać, je 1/4 dziłem Yamahą XTZ 660 Tenere (która bardzo mi się podoba) i Transalpem XL 600 V, który mi się nie podoba bo ma mułowaty silnik i w ogóle mimo super kultury jakoś nie sprawiał mi radości z jazdy. Poczytałem i pomyślałem, że Dominator mógłby mi nawet bardziej przypaść do gustu niż Tenere bo 30kg lżejszy a moto planuję raczej poza asfaltami używać, nie żaden ciężki off-road ale szutry jak najbardziej.

Jeśli ktoś w mojej okolicy (Trzebnica, Wrocław) posiada Dominatora i nie bałby się dać przejechać chociaż kawałek za zgrzewkę dobrego piwa :) (nawet jeśli nie ma ochoty sprzętu sprzedawać) to byłbym niezmiernie wdzięczny, chciałbym wiedzieć czy faktycznie Domi to motocykl dla mnie.

Pozdrawiam!
 
 
     
krzysiek_DTR 


Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 136
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2014-04-08, 19:13   

Temat do zamknięcia, kupiłem Dominatora od innego Krzyśka z tego forum - co w rodzinie, to nie zginie ;) Musiałem co prawda po niego pojechać zdecydowanie dalej niż zakładałem ale było warto. Pozdrawiam!
 
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2014-04-08, 19:16   

O, super, że został na forum! :) Zamykam i wyrzucam temat :)
 
 
     
Raviking 
Ravson


Wiek: 104
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 2522
Skąd: z Polski
Wysłany: 2014-04-08, 19:47   

krzysiek_DTR, Jedziesz na zlot ? :mrgreen:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13