Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Silnik gasnie na niskich ??
Autor Wiadomość
pawelNX
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-06, 12:04   

Witam a wiec tak byłem w garazu i grzebalem przy dominie odczepiłem linke od ssania i niby bylo lepiej przez chwile ale znowu jest tak samo gasnie , po dluzszej pracy silnika wykrecilem swiece aby zobaczyc jaki ma kolor i jest czysta zadnego osadu podejzewam ze gaznik jest dobrze wyregulowany gdyz moto pali na strzala ale co moze byc z gasnieciem ( jak gasnie jest strzał w filter tak syczy ) Pozdrawiam moze to byc moduł ?
 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2011-04-06, 12:27   

ten syk to raczej cisnienie uciekające przez dekomprestor/zawór wydechowy
jakie masz te wolne obroty?
 
     
pawelNX
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-06, 13:12   

1500 czasami tak go przydusza do 1200 i zaraz jest na 1500-1600 i gasnie
 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2011-04-06, 13:48   

a może to dekompresator sobie jajka robi jak mu wypadnie to zgas..
 
     
pawelNX
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-06, 13:57   

jak odpalam to na początku jeden orót ciezko a potem zalapie i jest okej tak jakby własnie czasem działał czasem nie ale oczywscie normalnie moto moge odpalic tylko czasami tak jakby sie zawieszal dekompresator tzn tak podejrzewam niewiem czy dekompresator sie reguluje ? ale odnosnie zaworów byly regulowane ostatnio
 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2011-04-06, 14:38   

dekompresatora nie da sie regulowac, jak juz szwankuje to albo sie je 1/4 dzi albo wymienia co ostatnio tu na forum koledzy mieli, tanie to nie jest i cieżko dostac, dlatego lepiej je 1/4 dzić i przywyknąć :-)
Zauważyłem, że ostatnio co któryś japoniec ma taką przypadłość z problemami na wolnych.. wiek robi swoje..
 
     
pawelNX
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-06, 14:47   

Tylko ze dla mnie to jest strzasznie uciązliwe to gasniecie postaram sie cos zrobic w tym kierunku i dam znac czy mi siew udalo czy tez nie :) gdyz ze tak powiem jeszcze sobie nie pojezdzilem zaduzo na moim moto zrobilem jakos 1600 km od remontu a to niewiele posmigalem ... tez czytalem juz kilka postów na ten temat i sa rózne przypadki Pozdrawiam :mrgreen:
 
     
zuczek 38 


Wiek: 53
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1188
Skąd: Sosnowo
Wysłany: 2011-04-06, 16:54   

ja dalej obstawiam na króciec !!!!
Można przeczyścić kostki pod zbiornikiem !!!! tam też są nieraz jakieś przebicia :)
 
 
     
pawelNX
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-06, 19:08   

własnie wróciłem z garazu po kolejnej walce z dominem wyciagałem gaznik sprawdzalem wlasnie króciec ;-) fakt jest troszke sparcialy i popekany deliaktnie pokleilem to i sprawdzilem szczelnosc niby ok ale tez zaniepokoilo mnie to ze linka od ssania przy wlocie do gaznika byla luzna i tamtedy moglo dostawac sie powietrze? mozliwe ze to są przebicia jutro sprawdze elektryke 8-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12