Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
strzela, gaśnie, nie wchodzi na obroty
Autor Wiadomość
pys123
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-12, 21:29   

Wszystko to już przerabiałem na początku sezonu, wyjmowanie ga 1/4 nika mam już opanowane do perfekcji :P, filtr ma jeden sezon po samym czarnym-czysty, wyjęcie też nic nie zmienia, króciec nowy na początku sezonu, szczelny, śruba składu mieszanki kompletna w dobrym stanie, kręcenie nią zmienia wolne obroty, ale w żadną strone nie eliminuje strzałów w ga 1/4 nik, zostawiłem wykręconą o 3 obroty, jak znajde czas to jutro go wyciągne i sprawdze czystość, ale to raczej nie to, poprzedni gazior kilkakrotnie czyściłem i przeglądałem, dopiero zmiana na inny dała natychmiastowy efekt. Brak mi już sił, przeciesz do dość proste urządzenie, chyba jedyna co może zawie 1/4 ć to podciśnienie
 
     
Yukikaze
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-13, 09:59   

Mój tez czasem strzelił z ga 1/4 nika i gasł bez niczego. Parę razy przy dojeżdżania do świateł.
Przyczyną było to że podwieszały się zawory ssące i cofało mu spaliny do ga 1/4 nika. Zobacz czy kanały ssące w głowicy są jasne. Moje były czarne :mrgreen:
 
     
Alibaba 
Pan Alibaba


Wiek: 66
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 2131
Skąd: Hornówek
Wysłany: 2013-01-13, 10:06   

yukikaze, i co z tym zrobiłeś bo mam czsem podobne objawy ?
 
 
     
pys123
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-13, 10:41   

To już chyba tylko remont góry zostaje :P, ale u mnie to chyba nie to skoro poprzednio pomogła wymiana ga 1/4 nika, ale sprawdze jak już będe miał ga 1/4 nik wyjęty
 
     
Yukikaze
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-13, 17:14   

Alibaba napisał/a:
yukikaze, i co z tym zrobiłeś bo mam czsem podobne objawy ?

Alibaba Je 1/4 dziłem do momentu kiedy chciałem wymienić łańcuszek nierządu, a wyszły cuda wianki. Właśnie jak zdjąłem głowice zobaczyłem, że kanały ssące są czarne. Gdy demontowałem zawory ssące ledwie wyciągnąłem je z prowadnic. Teraz to i ak nic nie będę robił bo szukam nowej głowicy :-?
 
     
pys123
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-26, 15:55   

Rozebrałem ga 1/4 nik, jest czyściutki, podciśnienie szczelne, nic nie było lu 1/4 ne, w głowicy też czysto, żadnej sadzy, to nie podwieszony zawór. Pytanie co jeszcze moge sprawdzić w ga 1/4 niku? bo to ewidentnie jego wina :-(
 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2013-01-26, 17:14   

obie membranki szczelne?
 
     
pys123
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 15:38   

mała na pewno, natomiast nie bardzo jest jak sprawdzić dużą, wizualnie jest idealna (patrząc pod światło). Z kim bym nie rozmawiał to nie ma pojęcia jak ga 1/4 nik może strzelać sam w siebie:D mogę kupić używany kolejną używke co rozwiąże problem, ale chciałbym poznać przyczyne
 
     
pys123
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-31, 18:31   

znalazłem, wymieniłem oring na śrubce składu mieszanki na grubszy i o dziwo pomogło, mam nadzieje że na dłużej, a nie na sezon, dziękuje wam za próby pomocy, może w końcu zaczne sie cieszyć jazdą na dominie a nie tylko naprawami:P
 
     
madart 


Zabezpieczenie: 11111
Wiek: 102
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1744
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2013-01-31, 20:22   

dobrze ze napisales :)
cubiacusowi strzelalo w gaznik jak zgubil ta srubke :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13