Strona Główna Honda NX 650 Dominator
Forum użyszkodników NX 650 i silnikopodobnych :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jasna Góra 2012 - Gietrzwałd 14-15 Kwietnia 2012
Autor Wiadomość
Demolka 


Zabezpieczenie: 19283
Wiek: 101
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 386
Skąd: devil's den
Wysłany: 2012-04-11, 15:13   

"Clue" nie było w domyśle jedną atrakcją, tylko właśnie dniem zlotowym, bo mnie parada też nie w smak, chodzi o to jak wszystkie moto stoją sobie radosnie błotnik w błotnik :p Swoją drogą gdzie będziemy stać w tym roku skoro Błonia rozkopane?

A najfajniejsze z tego wszystkiego jest, że wydaje się jakby w ten dzień motocykle opanowały ?wiat :-> Zewsząd, z każdej najmniejszej uliczki (na drodze Kraków-Częstochowa - ale podejrzewam że wszedzie w niedalekiej okolicy też) wychylają sie co chwile mniejsze bąd 1/4 większe watahy :mrgreen: Osobiście uwielbiam ten widok i jeśli pojade to głównie dlatego :)))))

Co do chaosu, to moim zdaniem 2 lata temu był dosć mocny, ale w zeszłym roku go już nie było. Chodzi mi głównie o niezła organizację policji i innych słuzb, płynnosć itp. Fajny jest bo wszyscy sie cieszą i panuje taka atmosfera 'na hurra', nie fajny jest jak nie wiesz gdzie jechać bo policjant którego pytasz też nie wie.. ;-) ale ostatecznie wszystko da się przeżyć, byle tylko nikomu nie wjechać w d :mrgreen: :mrgreen:
 
 
     
SiMarco
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-11, 20:41   

Managa,
http://mapa.targeo.pl/,18...f9099b694e4fa82
Na mapach cyfrowych targeo czy google nie widzę tej ulicy ale ona jest między Alejami (miedzy nr 54 i 56) a ul. Racławicką - taki łącznik, z otwartym wylotem w obie strony.
Miejscówka o tyle wygodna, że można dojechać od Raclawickiej, od tyłu do Alei NMP - będzie pewnie łatwiej niż przebić się alejami. I blisko JG.
Demolka,
błonia zaorane ale tam i tak mieściła się tylko część motocykli. Można zostawić maszynę gdzieś w okolicy właśnie III Alei i z buta pójść na mszę, jak ktoś ma potrzebę.
Do klasztoru i tak nie wjedzie więc gdzieś trzeba motonga porzucić.
 
     
Demolka 


Zabezpieczenie: 19283
Wiek: 101
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 386
Skąd: devil's den
Wysłany: 2012-04-12, 18:00   

No to będę, chyba że będzie prało z nieba tak jak zapowiadają, to niestety moja przednia opona zabroni mi jechać :oops:
Fajnie będzie Was zobaczyć tylko nawigacja na miejscu troche mnie przeraża ;-) Ale spoko, damy rade :mrgreen:
Potem lajtowe szuterki i zwiedzanie Jury - ou yesss;), jestem tez za rybką w ZP :-P
 
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2012-04-12, 20:25   

Demolka napisał/a:

Fajnie będzie Was zobaczyć

I wzajemnie, mam nadzieję, że pogoda nie będzie taka straszna ;)

Cytat:
Potem lajtowe szuterki i zwiedzanie Jury - ou yesss;), jestem tez za rybką w ZP :-P

Jak pozwolisz, to się chętnie przyłączę, przynajmniej na część drogi :)
 
 
     
Demolka 


Zabezpieczenie: 19283
Wiek: 101
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 386
Skąd: devil's den
Wysłany: 2012-04-13, 09:57   

managa, SiMarco i reszta, do zobaczenia :mrgreen:
 
 
     
SiMarco
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-13, 10:43   

Demolka napisał/a:
nawigacja na miejscu troche mnie przeraża

Cze-wa jest prostym miastem :-D Jak przyjedziecie gierkówką, to wbijajcie do centrum przy McDonaldach, w aleję JP II. Ta aleja jest równoległa do Al. N.M.P. więc którąkolwiek ulicą w lewo dojedziecie do Alei N.M.P. Ostatni wlot to przy stacji BP.
Reszta nawigacji to już polecam mapkę bo jak napiszę: trzecia w lewo, druga w prawo i pierwsza w lewo to i tak chyba nie rozjaśni :mrgreen:

Do zobaczenia!
Pogoda aktualnie sie klaruje :-P
 
     
Sosna 
Sosna


Wiek: 43
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 107
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-04-13, 22:57   

Poczytajcie organizacją zajęły się dwa Częstochowskie kluby GREMIUM MC Częstochowa

JURA RIDERS FG Częstochowa

http://www.gm-orawa.com/news/?q=node/16

http://www.czestochowa.gremium.pl/

ze swojej strony zapraszam Dominatorów i Dominatorki Sosna
 
 
     
SiMarco
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-14, 10:22   

Nie pomyślałem, że remont części Alei N.M.P. skomplikuje paradę motonitów w centrum.

http://c-b-w.pl/images/stories/Parada.JPG

Ale jestem przekonany, że i tak III Aleja, czyli odcinek najbliższy JG będzie w całości wykorzystany przez motocyklistów.
 
     
SiMarco
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-15, 23:24   

Hej, fajnie było Was poznać (Demolka, next time ;-) bo mimo akcji smsowej Managi nie udało nam się zgadać). Szkoda, że pogoda nas olała (dosłownie :mrgreen: )

Całą resztę wrażeń z... "organizacji" i "mszy" można poczytać szeroko na motoportalach.
Generalnie powiem tyle: żenada i totalna poruta ze strony JG i służb miejsko-orgowych.
 
     
Sosna 
Sosna


Wiek: 43
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 107
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-04-16, 08:54   

Miło był mi poznać Dominatorów i Dominatorki do zobaczenia na trasie lub leśnych duktach Pozdrawiam Sosna
 
 
     
Demolka 


Zabezpieczenie: 19283
Wiek: 101
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 386
Skąd: devil's den
Wysłany: 2012-04-16, 09:51   

czytam własnie o całej zabawie :mrgreen:
ja wymiękłam, jazda 100 km w jedną stronę po asfalcie w deszczu od rana, ble (chociaż potem cały dzień nie mogłam znależć sobie miejsca :-P ). (akcja smsowa działała, ale bateria w moim telefonie już nie, stąd spozniony zapłon)

załuję tylko spotkania z Wami, bo inne atrakcje nie byłyby az tak interesujace..
ale mam nadzieję, ze jeszcze nie raz umówimy się na jakieś jurajskie latanie, hm? ;-)
..tylko w pełnym Słońcu! (z tajnych 1/4 ródeł wiem, ze managa również deszczu ma już dość ;) ) :mrgreen:
 
 
     
managa 
Pani Administartor


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 3704
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2012-04-16, 10:00   

Sosna, SiMarco, miło było poznać Was i Wasze motocykle :D Demolka, myślę, że będzie jeszcze okazja do poznania i polatania, może uda się zebrać większą grupę na takie jurajskie latanie :) I prawda, zmokłam wczoraj jak kura, dzięki ciągłej mżawce, a także wielu kałużom ^^ Taka pogoda ma taki plus, że przynajmniej nie ma turystów na szlakach ;)
 
 
     
robak
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-17, 08:15   

Ja też wymiękłem niestety. Może w przyszłym roku :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12